darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Termalica wygra 1-0
3
A gdyby tak jeszcze byly karne. Czlowieku... :D wielu by nie wytrzymalo
0
Jak wg was wygladal wymarzony sezon?
Dla mnie wygranie ligi w stylu PSG
Zwyciestwo w finale CdR z Espanyolem
Oraz pokanie Realu w finale LM
Ps. Wiem ze przy obecnej sile Realu i Atleti w La liga to odpada ale moze kiedys... Ale juz zwyciestwo z Realem w finale LM to byloby cos
0
Nigdy nie mozna powiedziec ze pomoc ma byc najlepsza. Ma byc wystarczajaca dobra by dawala duzo druzynie. Przeciez nikt nie pogardzi najlepsza defensywą czy atakiem :D
0
Nie mozna tego powiedziec do konca. W tej chwili mamy atak MSN najlepszy na swiecie, takiej 3 w ataku nie bylo nawet u Pepa. Z drugiej strony dzisiaj Barca jest bardziej uzalezniona od ich indywidualnej dyspozycji
0
Krol jest tylko jeden- Wawrzyn :D
0
FIFA czy PES w ktora z tych gier wolicie grac?
0
Czemu jest tak ze final byl wykupiony a np. ciekawszych meczow fazie pucharowej m.in. polfinalow cwiercfinalow nie da rady?
0
Kto w tym sezonie bedzie pokazywal LM? Znowu tylko nc+ czy jest szansa by mecze byly w Tvp czy Polsacie?
5
Ty od Termaliki to mi odejdz :D Bardzo fajny klub przeciez :D Utrzymaja sie.
1
Polskie drużyny umieja grac gdy sa skazywane na pozarcie. Przyklad mecze Lecha z Juve i City w Lidze Europy 6 lat temu czy wygrana Wisly z Barca. Mysle ze gdyby legia weszla do LM to mogla by powalczyc o 3.miejsce w grupie
0
Są szanse nawet na rozstawienie w 4.rundzie. Wg mnie Legia moze byc jak real w poprzednim sezonie przy duzym szczesiu ma szanse wejść do LM nie grajac wielkiej pilki
0
Kto w tym sezonie wygra na loterii w E-klasie? A kto wg was kandydatem do spadku?
Moje typy
Mistrz Legia
Spadek Korona i Łęczna
Wisla plock moze zaskoczyc :D
0
Zaglebie gra narazie pierwszy raz a legia w pucharach gra od dawna co sezon i poza jakimis wpadkami chociaz do fazy grupowej zawsze wejdzie :D
0
Ale to jedyna druzyna ktora w Europucharach raczej wstydu nie robi... Choc jej nie lubie :D
0
Buffon-Alves,Pique,Hummels,Lahm-Iniesta,Busi,Xavi-Messi,Lewandowski,C.Ronaldo
0
Chcialbym sie dowiedziec jaka jest roznica miedzy transferami luisa figo i enrique? Obaj grali dla Barcy, a pozniej przeszli do Realu. I dlaczego tylko pierwszy z nich jest tak hejtowany przez kibicow Barcy a LE nie? Nie pamietam tamtych czasow z racji wieku a zawsze mnie to zastanawia.
0
Wrócę jeszcze do EURO. Wszyscy wiedza ze mistrzowie Portugalczycy nie zachwyciły. A jak myślicie która reprezentacja była najmocniejsza w historii podczas danego turnieju?
Wg mnie Hiszpania z ms2010
0
Z tego co pamietam Wolfsburg tez ma gracza ktory ich reprezentuje ma turniejach tyle ze w FIFE
4
A jak ;)
53
La Rambla > Tvn 24
0
Chodzi po prostu o to ze gdyby byli Luis i Lewy czyli dwie najlepsze 9 na swiecie to ktorys z nich siedzial by na lawce. Wiec jesli Luis jest zgrany z zespolem nie ma potrzeby sciagania takiego zawodnika-choc wiadomo ze jakosc ma odpowiednia :) Tak samo w przypadku Krychy
1
A czy zamienilbys ktoregos z pilkarzy Barcy na Polaka np. Lukasza Piszczka za Aleixa?
1
Zawsze zastanawialem sie ktory polski pilkarz moglby zagrac w Barcelonie.
Lewy nie bardzo bo Suarez
Krycha tez bo Busi
Szczesny(mimo swietnej gry nogami) gorszy od MATSA
Jak myślicie przez najblizsze 10 lat doczekamy sie Polaka grajacego dla Barçy?
Kapustka? Zieliński? Milik? Moze ktorys z nich?
0
Po co im transfery skoro i tak beda czwarci...
0
Jak można być w 4. lidze i otrzeć się o 2.lige?
0
Wie ktoś może na który kanał telewizyjny pokaże ten mecz?
Eleven? Canal+? Tvp?
0
Z jego skillem w Europie chyba za wiele nie zdziała. Niestety. Więc na jego miejscu poszedlbym do Chin. W koncu najlepiej zarabiajacy pilkarz swiata to tez rekord ;D
0
Kto ci na tej stronie odpowie że Terry... Chyba zabłąkany fan The Blues :)
1
czyli za 2 lata Grosik z Krychą w PSG ;D