0

Jednemu w klubie, drugiemu w kadrze ;)

0

Trzeba malo o vietto mowic :)

73

Portugalczyk w Barcy :) Tylko zeby nie bylo za 2 lata jak Polska trafi na Poertugalie na mundialu "rozdartych serc" tutaj XDDDDD

0

Wow! Kilka minut po ogloszeniu transferu a na La Rambli o Andre Gomesie zostalo napisane juz wszystko. Brawo :D

0

Spokojnie, sezon dopiero zweryfikuje... Ale na papierze to wyglada swietnie :)

0

Oby Arda zostal. Im mocniejsza lawka tym lepiej!

0

Kup sobie pada z Xbox360 jakies 120zl ale jest swietny. Tansze pady sie nie oplacaja bo po pierwsze sie szybko zepsuje a po drugie na niektorych nie mozna wykonywac trikow. Lepiej zainwestowac raz a dobrze :)

2

Kto dzis za Zaglebiem? :)

5

Skromność zdobi czlowieka, ale gdy jestes Zlatan nie potrzebujesz ozdob ;)

0

Aduriz na 36 l. Wiec pogra 1/2 sezony i konczy kariere... jeśli brac doswiadczonego to w okolicach 32,33 :)

3

Tutaj ostatnio tez byl ból d... bo Messi i cr beda miec rating95 :) Wiec kibice realu maja taki sam bol z równie durnego powodu.

0

Szkoda ze sir Alex Ferguson nie chce badz nie dostaje propozycji poproeadzenia jakiejs reprezentacji. Ciekawie by byloby gdyby przejal taka Anglię czy Szkocje

0

Termalice nie wezmie. Przeciez wlasciciel Termaliki Witkowski nagle nie sprzeda klubu ktory z A-klasy wprowadzil do ekstraklasy i wszystko tam zbudowal od podstaw...

1

Wydaje sie ze trenerzy tacy jak Pep, Mourinho, Zidane beda prowadzic reprezentacje krajowe dopiero w okolicach 60-tki, narazie zajmuja sie pilka klubowa ktora wymaga wiecej pracy. Ale o Guardioli mowilo się ze ma poprowadzić Katar w 2022

0

Ten sezon pokazał ze taktyką Atletico Jest coraz skuteczniejsza :(. Tiki taka w pewnym sensie umarla, dzisiejszy styl BARÇY to już nie tiki taka... Ale w latach 08-11 to był najskuteczniejszy sposób na pokonanie rywala. Widać jak przeciwnicy gubili sie grając z BARÇĄ

0

Może jak figo ;)

0

Nie sądzę... Lewy już raczej nie wróci do BVB . Wydaje się ze ma 3 opcje:
1.Na lata zostać w Bayernie
2.Transfer do PSG
3.Albo do Realu
Chyba że Pep skusi go na M.City

1

Kiedyś pisało
Arkadiusz Milik napastnik Bayernu Monachium :)

2

Lewy do Bayernu przyszedl za free i strzelil 45 bramek w bundeslidze i 15 w LM w 2 sezony :) To byl chyba biorac pod uwage cene i jakosc najlepszy transfer ostatnich lat.

0

Ogory w serie A... Aha. Zabawne. Najlepiej zorganizowana pod wzgledem defensywnym liga swiata. Faktycznie ogory jak sie patrzy...

4

Na tej stronie duzo bylo glosow ze jest tu niechciany. Obysmy sie nie obudzili gdy bedzie gwiazdą United i najlepszym pomocnikiem swiata, a przeciez kiedys podobno marzyl o grze u nas. Ale to nie musi sie spelnic... Moze byc nie wypalem :)

1

Ale kupowac nieznanego pilkarza za 50mln € to chyba przesada... Taki Cristiano kosztowal w tym wieku 12 mln £

3

Porąbane te transfery... Sterlingi, Martiale, Moraty i inne Hiquainy chodza po prawie 100 mln € a taki Ronaldinho za 33 mln chyba przyszedl. Teraz za 30 mln to mozna kupic rezerwowego bramkarza co najwyzej...

0

Oblak... Ten od karnych ;) A tak na powaznie to swietny bramkarz jak i Buffon, De Gea, Stegen, Navas, Handanovic, Cech, Neuer, Sommer. W tej chwili jest wielu świetnych bramkarzy co pokazalo EURO i wiele wspanialych interwencji i mala liczba bramek

0

Pewnie 4 razy lepsza :)

0

Mecze Polaków równie fajne co Barcy :) Szczerze mówiąc to z cwiercfinalu cieszylem sie nardziej niz z mistrzostwa i pucharu :D

0

Sterling na umiejętności podobne do Peszki tylko o dziwo jeden gra w Lechii a drugi w M.City :) po za tym guardiola go grac nie nauczy ;D

0

Po prostu Mou nie ma zbyt dobrych relacji z Crisem od czasu 3 sezonu w Realu...

0

1. Odzyskanie LM
2. :)
3. Nie ma po co komentować...
4. Powinien sobie poradzić
5. Tak, np. Gameiro, lub vietto
6. Enrique
7. Douglas ;D

9

DŻORDŻ ŁEA chyba xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?