0

Ktory wg was sezon byl lepszy
08/09 6 trofeow
10/11 5 trofeow
14/15 5 teofeow

Nie chcialbym opinii przykladowo ze 08/09 bo 6 pucharow a w innych 5. Napiszcie opinie w ktorym gra byla najlepsza i sklad najblizszy idealow, itp. :)

2

No pewnie :D Przeciez zaden telewizor nawet w niewiadomo jak dobrej jakości nie odda atmosfery meczu gdy jest sie na stadionie.

3

Dokladnie ;D Jeden Van Gaal zmienil bramkarza na karne i teraz wszyscy sie domagaja aby inni trenerzy tak robili(w tym przypadku Nawalka). Co do strzalow Portugalczykow to byly swietne i jedynie strzal Quaresmy byl blisko obronienia. Mowienie ze Boruc powinien wejsc to tak jakby mowic ze nagle Dudka sie z przed tv powinno sciagnac- bo moze by wybronil...

7

Wkurza to pie*dolenie ze powinno sie dac Boruca na karne...

0

Albo Widzew ;D.

0

Dziwne posuniecie to tak jakby Barca opublikowała taki post:
Messi>BBC

1

Ludzka pomysłowosć nie zna granic. Brawo dla tego fana :)

0

W Fifie sie beda fajnie prezentowac :D

0

Nie. Ani tvp1 ani PS News nie pokaze ;)

0

Sprite posmarowal ;)

0

Zaza Legend ;)

0

Swietne :)

0

Wg mnie nie ma po prostu po co odnosic sie do ratingu w Fifie biorac pod uwage wyscig cr7 i leo o miano najl. pilkarza swiata.Uzylem zlego slowa *spinac. Na miejscu byloby slowo "odnosic sie"

1

Tak samo latwiej robic rajdy przez cale boisko pilkarzom budowy Messiego czy Maradony. Srodek ciężkości i w ogóle. A zawodnikom wzrostu Ronaldo jest trudniej ale wynagradzaja im to pojedynki glowkowe. Cos za cos ;D

0

Poszukaj wegierskiego odpowiednika strony teleman pl gdzie masz rozklad transmisji polskich kanalow i tam bedzie ;) o ile taka strona jest

0

W sumie szkoda ze sie tak nie stalo :) Bo zrobilaby sie tutaj taka gownoburza ze mozna by z niej niezle polewac :D

2

Dokladnie :) wyjscia Neuera czasem sa nie trafione i padaja z tego bramki.
Wymieniając kilka to Neuer sprezentowal bramki ktore strzelali mi.in. Giroud, Milik, Stankovic

0

Jaki styl bramkarza preferujecie:
Takiegio jak neuer duzo grającego na przedpolu?
Czy kogos jaki Gigi Buffon wymiatajacego na linii?
I jak bardzo dla was jest ważna gra nogami u golkipera?

0

Wniosek? Spinacie dupe o jakis glupi rating w grze FIFA. Jakby Cristiano dostal 96 to co? Zmieniloby to cos w waszym zyciu?

4

Spokojnie... Przeciez wiadomo ze w niektorych aspektach Cristiano jest lepszy od Leo i mowie to jako kibic Barçy. Lepsza gra glowa, wykonywanie karnych ( XD), prawa noga, ale wg mnie po ogolnym zsumowaniu wszystkich ich walorow to Messi jest lepszy (chyba najczesciej napisane zdanie na tej stronie :D) i ma wiekszy wklad w gre zespołu. Ale kazdy ma inne spojrzenie na pilke i na prawo bardziej cenic danego zawodnika a innego mniej :)

1

Im wiecej meczykow Barcy tym lepiej :) Jeszcze jak to jest final i gra sie o puchar

4

Po co sie spinac :) To tylko ocena w fifie...

0

Czy wg was mecz o SP Hiszpanii nie powinien byc rozgrywany miedzy mistrzem a wicemistrzem? Przykladowo w tym roku mielibysmy el clasico a tak to sevilla... przez to mecz traci na wartosci

0

W srode kreca czyli opublkiowane w Lidze+ bedzie w ta niedziele lub nastepna

0

Chyba c+ dlatego ze jak tvp mialo puchar to i superpuchar mieli

2

Stefanik! 2-0 Termalica

1

Too many legends :)

0

Kto oglada najlepsza lige swiata? :)

0

I sukces osiagniety. Jest celny strzal :D 1- 0!

0

Z Michniewiczem jako trenerem mogą powalczyc o gorna 8. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?