darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktory wg was sezon byl lepszy
08/09 6 trofeow
10/11 5 trofeow
14/15 5 teofeow
Nie chcialbym opinii przykladowo ze 08/09 bo 6 pucharow a w innych 5. Napiszcie opinie w ktorym gra byla najlepsza i sklad najblizszy idealow, itp. :)
2
No pewnie :D Przeciez zaden telewizor nawet w niewiadomo jak dobrej jakości nie odda atmosfery meczu gdy jest sie na stadionie.
3
Dokladnie ;D Jeden Van Gaal zmienil bramkarza na karne i teraz wszyscy sie domagaja aby inni trenerzy tak robili(w tym przypadku Nawalka). Co do strzalow Portugalczykow to byly swietne i jedynie strzal Quaresmy byl blisko obronienia. Mowienie ze Boruc powinien wejsc to tak jakby mowic ze nagle Dudka sie z przed tv powinno sciagnac- bo moze by wybronil...
7
Wkurza to pie*dolenie ze powinno sie dac Boruca na karne...
0
Albo Widzew ;D.
0
Dziwne posuniecie to tak jakby Barca opublikowała taki post:
Messi>BBC
1
Ludzka pomysłowosć nie zna granic. Brawo dla tego fana :)
0
W Fifie sie beda fajnie prezentowac :D
0
Nie. Ani tvp1 ani PS News nie pokaze ;)
0
Sprite posmarowal ;)
0
Zaza Legend ;)
0
Swietne :)
0
Wg mnie nie ma po prostu po co odnosic sie do ratingu w Fifie biorac pod uwage wyscig cr7 i leo o miano najl. pilkarza swiata.Uzylem zlego slowa *spinac. Na miejscu byloby slowo "odnosic sie"
1
Tak samo latwiej robic rajdy przez cale boisko pilkarzom budowy Messiego czy Maradony. Srodek ciężkości i w ogóle. A zawodnikom wzrostu Ronaldo jest trudniej ale wynagradzaja im to pojedynki glowkowe. Cos za cos ;D
0
Poszukaj wegierskiego odpowiednika strony teleman pl gdzie masz rozklad transmisji polskich kanalow i tam bedzie ;) o ile taka strona jest
0
W sumie szkoda ze sie tak nie stalo :) Bo zrobilaby sie tutaj taka gownoburza ze mozna by z niej niezle polewac :D
2
Dokladnie :) wyjscia Neuera czasem sa nie trafione i padaja z tego bramki.
Wymieniając kilka to Neuer sprezentowal bramki ktore strzelali mi.in. Giroud, Milik, Stankovic
0
Jaki styl bramkarza preferujecie:
Takiegio jak neuer duzo grającego na przedpolu?
Czy kogos jaki Gigi Buffon wymiatajacego na linii?
I jak bardzo dla was jest ważna gra nogami u golkipera?
0
Wniosek? Spinacie dupe o jakis glupi rating w grze FIFA. Jakby Cristiano dostal 96 to co? Zmieniloby to cos w waszym zyciu?
4
Spokojnie... Przeciez wiadomo ze w niektorych aspektach Cristiano jest lepszy od Leo i mowie to jako kibic Barçy. Lepsza gra glowa, wykonywanie karnych ( XD), prawa noga, ale wg mnie po ogolnym zsumowaniu wszystkich ich walorow to Messi jest lepszy (chyba najczesciej napisane zdanie na tej stronie :D) i ma wiekszy wklad w gre zespołu. Ale kazdy ma inne spojrzenie na pilke i na prawo bardziej cenic danego zawodnika a innego mniej :)
1
Im wiecej meczykow Barcy tym lepiej :) Jeszcze jak to jest final i gra sie o puchar
4
Po co sie spinac :) To tylko ocena w fifie...
0
Czy wg was mecz o SP Hiszpanii nie powinien byc rozgrywany miedzy mistrzem a wicemistrzem? Przykladowo w tym roku mielibysmy el clasico a tak to sevilla... przez to mecz traci na wartosci
0
W srode kreca czyli opublkiowane w Lidze+ bedzie w ta niedziele lub nastepna
0
Chyba c+ dlatego ze jak tvp mialo puchar to i superpuchar mieli
2
Stefanik! 2-0 Termalica
1
Too many legends :)
0
Kto oglada najlepsza lige swiata? :)
0
I sukces osiagniety. Jest celny strzal :D 1- 0!
0
Z Michniewiczem jako trenerem mogą powalczyc o gorna 8. :D