0

Ciekawie byłoby gdyby zamiast meczów drużyn u23 na IO zmienić zasady i uatrakcyjnić turniej.


Wg mnie mogliby zrobić tak:
1. Na igrzyskach grają tylko 4 zespoły (tak jak na poczatku mistrzostw Europy w latach 60,70).

2. System- 2 pary półfinałowe, zwycięzcy finał, przegrani o brąz

3.Kwalifikacje zdobywają:
*Gospodarz- Brazylia
*Mistrz świata 2014- Niemcy
*Mistrz Europy 2012- Hiszpania (mistrz z edycji wczesniejszej, nie odbywającej się w roku igrzysk, nie gra wtedy na Euro)
*Mistrz Ameryki Południowej 2015-Chile.

***W takim przypadku Niemcy, Brazylijczycy, Hiszpanie i Portugalczycy musieliby odpuścić turnieje Euro i CA. To trochę byłby minus, ale co sądzicie o tym systemie?

0

Ten Roger Perejro?

1

tvp2

1

Sa w sklepie play rózne apki ze streamami. Najlepsza chyba 'sport TV LIve-Television"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.sporttvlive

0

Barca vs Live 0-4
Live-Mainz 0-4

Mainz > Barca XDDD

0

Zrobil ten mem kariere na La Rambli. Juz jako 3 osoba go dodajesz :)

0

Takie remisy jak z Chelsea są też swietne (oczywiscie chodzi o 1-1 w 2009 po golu Iniesty :)

1

Bez przesady z tym 10-0. Takie wyniki juz swiadcza o braku klasy pilkarskiej. Przegrac nie będąc w formie można 4-0 nawet 5 ale wiecej noe wypada nawet w sparingu

1

Przed Euro forma Polaków jaka byla? Nie potrafilismy strzelic Litwie. A na ME ćwierćfinał, odpadniecie po karnych bez przegranego meczu. Mecze towarzyskie- 2 razy "z": zagrac, zapomnieć :)

3


#LegiaMusisz ;)

0

Masz dobrego streama?

0

Może jest szansa że Florek zaczai sie na niego jak na Figo ;)

5

Gorsze niz onetowe?... On czasem zamieszcza glupawe(a raczej prześmiewcze) teksty o pilce, ale przeciez to footroll.pl a nie po prostu football.pl. Przynajmniej sie z tym nie kryje. A niektóre Foosy były naprawde niezłe

1

Przed skomentowaniem zapoznaj się z treścią tej informacji, gdyż każdy post z kategorii „Foosy” został wymyślony lub podkoloryzowany dla celów humorystycznych, a niewłaściwie odebrany zagraża zdrowiu psychicznemu.

14

Swój chłop ;)

1

Brawo Pasy!

0

Juz nie trzeba. Znalazłem niezłego streama ;)

0

Poratuje ktos linkiem do derbow? Z gory dzieki ;)

0

Ogladales Cotto Ekstrollklasa, tam McGywer mówił o tym "słupie" :)

5

Ogłaszam Legie Warszawa Realem Madryt tych eliminacji LM :)

0

Gabigol... xDDD
Wstawaj

0

Ja sie czuje jakbym ogladal Podbeskidzie takie z Łęczną...

0

Ostatnio przeciez Suarez i Neymar swietnie go zastąpili :)

0

Ronaldo i tyle. Gdyby nie jego gole i asysty to Real odpadlby w 1/4 a Portugalia w grupie. Mozna mowic ze gra slabo, ale jak zawodnik ma takie statystyki jak on-36 w LL i 16 w LM to strach pomyslec co by bylo gdyby byl w formie. LM i Euro+liczba bramek w sezonie wystarczajacy argument. Dodam jeszcze popularnosc :)

10

Do twej łysiny wznosim swe wolanie racz nas do Champions Leaque doprowadzic Pazdanie
XDDDD

0

Dzięki :) (15 znakow)

0

Jest dzis zagłębie w tvp?

1

Skad to info?... Nie ma zadnej oficjalki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?