darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawie byłoby gdyby zamiast meczów drużyn u23 na IO zmienić zasady i uatrakcyjnić turniej.
Wg mnie mogliby zrobić tak:
1. Na igrzyskach grają tylko 4 zespoły (tak jak na poczatku mistrzostw Europy w latach 60,70).
2. System- 2 pary półfinałowe, zwycięzcy finał, przegrani o brąz
3.Kwalifikacje zdobywają:
*Gospodarz- Brazylia
*Mistrz świata 2014- Niemcy
*Mistrz Europy 2012- Hiszpania (mistrz z edycji wczesniejszej, nie odbywającej się w roku igrzysk, nie gra wtedy na Euro)
*Mistrz Ameryki Południowej 2015-Chile.
***W takim przypadku Niemcy, Brazylijczycy, Hiszpanie i Portugalczycy musieliby odpuścić turnieje Euro i CA. To trochę byłby minus, ale co sądzicie o tym systemie?
0
Ten Roger Perejro?
1
tvp2
0
https://www.google.pl/search?q=miarka+si%C4%99+przebra%C5%82a+mem&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjd5qbckLDOAhXpPZoKHft4Bx4Q_AUIBigB#imgrc=Ft0w23T95iS13M%3A
1
Sa w sklepie play rózne apki ze streamami. Najlepsza chyba 'sport TV LIve-Television"
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.sporttvlive
0
Barca vs Live 0-4
Live-Mainz 0-4
Mainz > Barca XDDD
0
Zrobil ten mem kariere na La Rambli. Juz jako 3 osoba go dodajesz :)
0
Takie remisy jak z Chelsea są też swietne (oczywiscie chodzi o 1-1 w 2009 po golu Iniesty :)
1
Bez przesady z tym 10-0. Takie wyniki juz swiadcza o braku klasy pilkarskiej. Przegrac nie będąc w formie można 4-0 nawet 5 ale wiecej noe wypada nawet w sparingu
1
Przed Euro forma Polaków jaka byla? Nie potrafilismy strzelic Litwie. A na ME ćwierćfinał, odpadniecie po karnych bez przegranego meczu. Mecze towarzyskie- 2 razy "z": zagrac, zapomnieć :)
3
#LegiaMusisz ;)
0
Masz dobrego streama?
0
Może jest szansa że Florek zaczai sie na niego jak na Figo ;)
5
Gorsze niz onetowe?... On czasem zamieszcza glupawe(a raczej prześmiewcze) teksty o pilce, ale przeciez to footroll.pl a nie po prostu football.pl. Przynajmniej sie z tym nie kryje. A niektóre Foosy były naprawde niezłe
1
Przed skomentowaniem zapoznaj się z treścią tej informacji, gdyż każdy post z kategorii „Foosy” został wymyślony lub podkoloryzowany dla celów humorystycznych, a niewłaściwie odebrany zagraża zdrowiu psychicznemu.
14
Swój chłop ;)
0
Dokształćmy się przed tym dwumeczem :)
http://weszlo.com/2016/08/03/trener-obiezyswiat-i-futbol-gaelicki-co-musisz-wiedziec-o-sensacji-eliminacji-lm/
1
Brawo Pasy!
0
Juz nie trzeba. Znalazłem niezłego streama ;)
0
Poratuje ktos linkiem do derbow? Z gory dzieki ;)
0
Ogladales Cotto Ekstrollklasa, tam McGywer mówił o tym "słupie" :)
5
Ogłaszam Legie Warszawa Realem Madryt tych eliminacji LM :)
0
Gabigol... xDDD
Wstawaj
0
Ja sie czuje jakbym ogladal Podbeskidzie takie z Łęczną...
0
Ostatnio przeciez Suarez i Neymar swietnie go zastąpili :)
0
Ronaldo i tyle. Gdyby nie jego gole i asysty to Real odpadlby w 1/4 a Portugalia w grupie. Mozna mowic ze gra slabo, ale jak zawodnik ma takie statystyki jak on-36 w LL i 16 w LM to strach pomyslec co by bylo gdyby byl w formie. LM i Euro+liczba bramek w sezonie wystarczajacy argument. Dodam jeszcze popularnosc :)
10
Do twej łysiny wznosim swe wolanie racz nas do Champions Leaque doprowadzic Pazdanie
XDDDD
0
Dzięki :) (15 znakow)
0
Jest dzis zagłębie w tvp?
1
Skad to info?... Nie ma zadnej oficjalki!