darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
hahaha ;D obaj pomyslelismy o Douglasie xD
0
Moim zdaniem chodziło o Douglasa ;)
0
Nie zgadzam sie. Ludzie płacą takiemu Polsatowi 60zl/miesiac za pakiet sport na ktorym leci jedynie Bundesliga i 1.liga a jak bylo Euro i bylo co oglądać to zaplac jeszcze 80 zł... Do tego jak ludzie chcieli ogladac na Zdf i Ard to zablokowali i taki klient musial je wyszukiwać. Taki cyrk tylko odstrasza od placenia za tv...
0
I gdzie odejdzie? Jaki miałby lepszy klub do prowadzenia?
2
Myśle ze gdyby byla taka sytuacja,że nasz bramkatrz dostał by czerwo i nie mielibysmy zmiany to Sergi chyba by wszedł na bramkę :)
0
Podobno Wszołek i Rybus mają zostac dowołani razem z ligowcami w czwartek
Przegląd Sportowy
0
Ok, dzieki za pomoc :)
0
A jakie formy płatności są na stronie Eleven? SMSem lub przelewem tradycyjnym można?
1
Luisito, jak mawia Mirosławski: łapał by piłke w zęby ;)
0
Gdzie najlepiej wykupić Eleven? Widziałem że jest na Playerze 120 zł na 9 miesiecy, ale niewiem czy tam warto czy nie ścina, itp. ? Czy lepiej kupić gdzies indziej?
8
Jakby ktos zapomniał o kadrze Nawalki jutro powołania na Kazachstan :)
1
Znajdz sobie caly mecz i poszukaj pod koniec 1 polowy to bylo. Tak gdzies w minutach 43-45 chyba o ile pamiętam ;)
6
http://sport.tvp.pl/rio/26595223/wielki-mecz-polakow-zobacz-jak-bielecki-i-spolka-wywalczyli-polfinal-skrot
Skrót meczu z Chorwacją ;) Polecam obejrzeć!
0
Ale Strasznie cieżko sprawdzić...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Czeka ktos na ręcznych?
0
Ja tak jak kolega wyżej sądzę że to jednak Lewy podniesie ten puchar :)
Leo zycze powodzenia na CA 2019
2
A krytycy i tak powiedzą że ma wyje*ane na defensywe...
1
"Napastnik Niko ratuje awans. Film o drodze Legii do LM 2016/17"
0
W dół zobacz :)
0
Godzina i gramy o Superpuchar!
0
Gdzie jest ta Legia? W Lidze Mistrzow xD
0
Gol
0
Polski Real Madryt
2
B-klasa...
1
Był już. Co ciekawe kapitanem został w 1 sezonie i do tego jako kapitan Legii gość z Nowej Huty xD
0
Taktyka Legii na awans:
Pazdan bądź Lewczuk przejęcie
Zagranie do Jodły
Podanie do Langila
Dośrodkowanie w pole karne może coś wejdzie. XD
Mimo wszystko powinni dziś wygrać #LegiaMusisz
1
La Rambla > Livescore
0
Ile stawiacie dziś w Dublinie?
#LegiaMusisz
0
Kiedyś był w Turbokozaku chyba?