7



Wrocili!

0

Lewy to moj ulubiony zawodnik, ale przyznam szczerze Suarez>Lewy, za Luisito przemawia drybling i nie przewidywlanosc, reszta czyli wykonczenie, walecznosc itp. na podobnympoziomie,Lewy. Obaj to TOP2 w tej chwili i jak narazie Auba czy Benzema nie rownaja sie z nimi;)

0

Jedna para Złotych Butów do gry w Barsie, a druga dla Argentyny. Może dlatego nigdy nie wygral nic z Argentyną? Ciezko grac w pilke w jednym bucie... :)

5

Ewentualnie "Nie spie bo trzymam kredens" ;)

1

http://footroll.pl/bramkarz-leverkusen-gral-transie-pamieta-15-minut-meczu/

To nie jest foos jakby co :) Kwintesencja powiedzenia "bronił jak w transie" xD

5



Niezła parodia FIFY ;)

0

Kolbein, ktorego wygryzł z Ajaxu Milik, więc to dobry prognostyk dla Stępińskiego :)

1

Mistrzostwo Legia, Bruk-Bet w pucharach :)

0

2017 4th place in PL

0

Taki skład w LL moglby powalczyc o miejsce gwarantujące LM ;)

0

Ja za nich trzymam w LM, chcialbym zeby spotkali się z Barcą w fazie pucharowej :)

0

Mati Borek,
Laskowski,
Cwiakala i Mirosłąwski
Twaro
T.Hajto,
Pelka

0

Jakis gosc mi napisal ze oceniam w trakcie 1 kolejki gre Lewego, wiec lepiej nie pisz kogo przewidujesz na mistrza bo po tobie... xD

0

Hahaha, chyba chodzilo o to co napisalem ze jest pod grą. Po pierwsze-nie napisałem ze gra lepej, tylko ma inna role bo styl Bayernu jest inny to widac juz teraz. Po drugie dobrze mu zrobi- w sensie rozwinie sie.

0

Wyglada ze przyjscie Carlo dobrze zrobilo Lewemu. Caly czas pod grą, a u Pepa czesto znikal.

0

Czyli to sie może rownac z tym ze drugie 20 lat poczekmay znowu...

1

Typowy Lech i Cracovia w jednym...

0

Kazdy powinien tam wejsc od czasu do czasu po to, by sie pośmiać :)

39

Legia jak widac ma kose z Realem

0

Oczywiscie że to nie pozytyw... Przecież lepiej jakby Barca i Legia graly w jeden dzien i wielu kibicow nie ogladneloby Legii w LM po 20 latach...

0

Zasłużyli , jak Barca na Celtic niestety

4

Dla sfrustrowanych po losowaniu kilka pozytywów:
1. Legia i Barca grają w rożne dni- bedzie można oglądnąc wszystkie 12 meczow tych drużyn.
2.Barca ma wymagających rywali, także mecze powinny byc na noże
3.Pazdan vs Ronaldo
4.Arsenal vs PSG

0

To niech przyjdzie do termaliki. Nie graja w europejskich pucharach, z pucharu polski odpadli w pierwszym meczu. Bedzie gral zdecydowanie mniej, bez takiej presji wyniku i dostanie za to ok.50 tys zl. miesięcznie a nie 500.000 €...

0

Wiadomo ze z Douglasem. Przeciez Leo musi od kogos czerpac inspiracje... xD

0

Po losowaniu, bo pamietam jak w 2012 Ronaldo dostał nagrode i tam na scenie sie go spytali czy mu sie podoba wylosowana grupa a tam: Dortmund, City, Ajax-grupa smierci, to byl ten sezon co Lewy, Piszczu i Kuba weszli do finału

1



Dla tych co nie widzieli. Konradinho poswietował awans ;)

0

Aż można miec rozdarte serca który lepszy...

0

Najbardziej fatalny wywiad jaki czytalem xD

0

Pazdan czeka na ciebie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?