darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
A co to kolega AnverVeB prowadził dyskusje z samym sobą xd
1
A nawet sie może "na Pazdana" opie*dolić byleby grał tak jak gra
0
Ten to ma "gorący łeb" ... Wielkim pilkarzem sie stanie jak nie bedzie sie dawal prowokować w tak glipich sytuacjach. Nie rozumiem tych ktorzy piszą, ze trzeba stac murem, nie krytykowac. Jak mu od*ierdala po raz kolejny to ktos go musi postawic do pionu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Możesz sie smiac, ale źle na tym nie wyszedł
1
Przez chwile wygladalo jakby Ney chcial mu przy*ebac xD
1
Mega fajnie zrobione :)
0
http://www.fifa.com/the-best-fifa-football-awards/news/y=2016/m=10/news=the-best-fifa-football-awards-to-crown-the-best-of-2016-2847253.html?intcmp=fifacom_hp_module_news_top
2
Ciężko tak typowac 11 za 5 lat bo zawsze sie moze pojawic jakis 18-latek, ktory wskoczy z marszu typu:Messi, Dembele, Donnaruma.
Ale jak bym miał typowac to beda MATS, Roberto, Umtiti, Denis, Neymar. Z resztą wszystko sie może zdarzyc( w sumie to z Neymarem też)
32
Nie mówię, że na pewno wygramy, ale to jednak w tej chwili najlepszy klub swiata. Stawianie ze nie wygra z kim by nie grali i jak by nie byli osłabieni to ogromne ryzyko. Chyba ze mecz byłby na Anoeta... :D
0
Mimo że Teodorczykowi odje*ało na ostatnim zgrupowaniu, a pożniej spieprzył mecz z Armenią(ok, wywalczył czerwo). Po za tym nie jestem zwolennikiem jego gry, ktora opiera sie glownie na wykanczaniu dosrodkowan, to kurde... Ta regularnosć w lidze belgijskiej i Lidze Europy robi wrazenie. W sytuacji jaka jest teraz(kontuzja idola Neapolu "Arkadiuszo") to jest gość niezbędny na mecz z Rumunia- choćby na ost. 20 min. Mam nadzieje że przełozy skutecznosc z klubu na repre :D
W ogóle jak sądzicie z Rumunią zagramy 1 Lewym wysunietym czy 2 np. Lewy-Wilczek, Lewy-Teo???
0
Cieszył się czy "okazał szacunek"???:D
1
Jakieś 2 dni tutaj przeczytałem:
Blondynka w sklepie z ozdobami do domu. Pyta sprzedawcy czy są ramki poziome, ten obraca trzymaną w ręku ramkę pionową i mówi:
-Właśnie doszly
4
6 Denis
9. Suarez
:DDDDDDDD
6
Hahahahahaha... co za zgodność :DD
20
Ramos :DDDDDDDDDDDDDDDDD
1
A gdzie koc od Cristiano??? :DDD
0
Nie ma startu do 442oons :(
8
Klubowy mistrz swiata 2015-Barca
Barca-Real 1-2
Real-Juve 1-2
Juve-Milan 0-1
Milan-Genoa 0-3
Wniosek: Genoa jest najlepsza na swiecie xD
9
Po co Real po kursie zapewne 1.00000001, ktory zawsze może spieprzyc kupon?
0
Po co mi czytac te komentarze pod ich postami? :D
0
To nie jest zła cecha. Tym bardziej gdy słyszy sie jak w Argentynie niedoceniany jest Messi czy tez w mniejszym stopniu w Polsce Lewy.
1
"Co z tego, że mało dawał drużynie, ale postrzelał trochę, był w tych drużynach, które sięgnęły po trofea"
Boję sie, ze dziennikarze goosujacy tez tak do tego podejdą...
9
Nie zgodze sie. Griezmann niby przegral z Cristiano 2 finaly, ale czy zagral w nich gorzej od Crisa? Nie. Poriwnajmy wiec ich droge do tych finalow-
Griezzmann: kapitalne wystepy z Barca i Arletico okraszone bramkami
Cristiano: blysk w rewanżu z Vfl ale bezproduktywny z City
To LM, a Euro? Chyba wystarczy ze Antoine byl Mvp turnieju
5
Wszyscy o tej Złotej Piłce gadają ostatnio, to też dołoże swoja cegiełkę... :D
Ankieta FF
Messi 31%
Mahrez 31%
Ronaldo 23%
Swoja drogą ciekawe, czy wezmą te glosy choć w malym stopniu pod uwage przy ustalaniu ostatecznej listy?
Co do Mahreza to swoje zrobił-najlepszy grajek PL 2015/16, oczywiście mistrz kraju z Leicester, a do tego dobry poczatek w LM. Wg mnie moze zakrecic sie gdzies blisko pierwszej "5", ale w tej ankiecie to przesada... Wiekszosc zawodnikow zdobyla w tym gronie tytul mistrza kraju(m.in. zawodnicy Barcy, Bayernu, Juve).
Dla mnie trójka wyglada tak:
1.Messi
2.Suarez
3.Griezzmann
0
To w takim razie ja niewiem ale sie wypowiem. Sądzę że nie strzeli :D
31
Raczej Real z Legia może powalczyc xD
14
Jak sadzicie CR da rade walnac 20 bramek w La Liga w tym sezonie??? Bo juz prawie 1/4 sezonu a tu 2 gole-tyle co Pique.
Tak na marginesie to CR ma więcej ZP niz bramek w LL 2016/17 :DDDDDDDD
0
Obstawilem dla beki taki kupon za 5zl
Burnley
Swansea
Chelsea
Nantes
Nice
Sampdoria
West Ham
Co sadzicie??? :D
1
Dobry troll na początku ;D