darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I to jest kur*a jakiś kompleks Realu i CRa...
0
Czy wie ktoś co z użytkownikiem SeverynVeB??
0
Na mistrzostwach Europy 2017 u21 Polska zagra w grupie A z Anglią, Szwecją i Słowacją. Myślę, że Polacy mają szansę grajac u siebie sprawić niespodziankę. Ostatnio Dawidowicz w wywiadzie mówił, że celują w złoto, ale konkurencja jest duża i na naszych stadionach w Bydgoszczy, Tychach, Kielcach, Lublinie, Krakowie i Gdyni zawitaja nawet uznani piłakrze europejskiej piłki jak Rashford, R.Sanchez czy nasz Milik. Finał odbedzie sie na Cracovii 30. czerwca, mam nadzieje, że zwycieski dla biało-czerwonych :)
0
Pan Geograf widzę ;)
0
http://www.squawka.com/news/do-you-know-where-these-clubs-are-on-a-map/840424
9/14 :D
Jak wam poszło??
0
I powtórzenie wyczynu Dream Teamu Cruyffa
4
Niecałe 2 dni do El Clasico, więc mysle, że warto przypomnieć zwycieski sklad Barcy z 2010. Słynna manita, pamietam ten mecz jakby był wczoraj.
W bramce Valdes
obrona:Alves, Puyol, Pique, Abidal
Xavi, Busquets, Iniesta
Messi, Villa
I na skrzydle grał Pedro jeszcze.
A bramkę na 5-0 strzelił Jeffren
7
Podaje hasło:OKOŃ
0
Mnie też sie wydaje że nie było. Borek miał inne zdanie xD
1
Co w koncu?? Czekałes na to całe życie?...
12
"A ja mu wtedy:
A po wszystkich założ konto na twiterze i ogłoś to światu"
15
Mateusz Borek podczas wczorajszego meczu Wisły z Lechem. Prawdziwy Polak, kur*a musi być!!
1
A gdzie Pablo???
4
Gorąco polecam uczcić te urodziny 117. urodziny filmem Barca . Prawdziwa Historia. Znajdziecie na Cda ;)
0
Zje*ali i na ch*j drążyć temat
1
Zawsze mu mowie:Pojawiasz się i znikasz :DD
0
Co sądzicie o Belfrze?? Jestem po 5 odcinkach i wydaje się narazie spoko
0
Meczosy.pl
2
alltube
0
Dzięki. Sprawdzę :D
0
Gdzie mógłbym obejrzec Belfra?? Był na Serialosach, ale już usunięto, podkreslam, że nie mam możliwosci na C+.pl
0
Bardziej trafne jest pytanie ilu nie wiedzialo :D
3
Najlepszego Barco!!! Moja jubilatko, 117-latko :)
0
Dajcie spokój, były gorsze przypadki, weżmy pierwszego z brzegu Trałke
0
Masakra piłą mechaniczną xdd:
0
Z moich informacji wynika, że to był Tomek Hajto ;D
0
I to jest qrwa specjalista!! xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
http://i.imgur.com/4TlCg.png
Moja reakcja :)
2
W pale sie nie miesci!! Marcin, zapisz to!!