0

Czy mógłbyś mi powiedzieć kogo w końcu trener gości wystawił na środku obrony, bo w mediach ostatnio była duża polemika na ten temat?

1

Nuda, meczów nie ma(chyba, że baraże do La Liga). To może dla rozrywki, gra 1 polecenie=1 ulubiony pilkarz. Kazdy kto skomentuje i też dostanie np.3 polecenia musi dodać 3 swoich ulubionych pilkarzy. Jesteście? :)

0

Ney ma dostać

0

A na następnej stronie: Veratti marzy o grze w Barcy...

0

L'Esporiu trzyma poziom, chyba najlepszy z tych dzienników

0

tak
ale sprawdz moze videostar.pl, tam może ci fajnie chodzic mecz, jesli o to pytasz, chyba że będzie geoblokada

0

Która biografia Lewgo jest lepsza? "Jak zostać królem" czy "Nienasycony"?

7

1-4-2-3-1

Szczęsny
Piszczek- Cionek-Pazdan-Jędrzejczyk
Mączyński-Linetty
Błaszczykowski- Zieliński-Grosicki
Lewandowski

2

Zazdro ze strony kolegi ;)

0

Szczęsny czy Fabian? Kogo widzicie jutro w bramce?

0

Szkoda, że Ney nie gra.

0

Bardzo fajne!

0

Na szczęście nie każdy :)

5

Vadis, Vassiliev, Góralski

3

Najlepszy w historii!

6

Boli wygrana Realu, tak jakby to Barça uległa w finale. Podoba mi się powiedzenie, o tym, że wygrana rywala nie zawsze jest twoją porażką.
Ale dziś jest... Każdy cule marzył, że to Barça obroni kiedys "uszatkę". Kiedy Guardiola mając drużynę wyprzedzającą epokę, a nie wygrywa CL 2 razy z rzędu, to nie wydaje ci, że zdobędzie je trener, który jest wyśmiewany(oczywiście niesłusznie), że ładnie klaska i rotuje składem. Warto podkreślić, że te rotacje dały efekt w 2.połowie.
Podsumowując, jest to(wygrana białych) utrata szansy na nieśmiertelność.

Wróćmy do Barcy. Wygralismy klasyk. Nie jest źle. Nie potrzeba rewolucji, tylko kilku roszad. Miejmy nadzieję, że Valdek jest odpowiednim człowiekiem. Jak 3 lata temu Lucho. Poczekajmy na transfery, w tej kwestii denerwować może sprawa Marco Asensio, który spokojnie mógłby teraz być u nas.

Suarez
Neymar-Messi-Asensio

Czy nie wyglądałoby to ładnie? Odpowiedzcie sobie sami.

Jednym słowem nie mozemy przespać tego okienka i tego sezonu. Visca Barça y Visca Catalunya! Dzięki, jeśli dotrwałeś do końca :)

0

Zazdroszczę go Realowi jak niewiem. Mógł być w Barcy...

0

Mądzre gada. To jest Pan Selekcjoner. Profesjonalista, który prowadzi tę kadrę z głową, co widać po wynikach.

0

Remis daje Legii mistrza? Bo w przypadku zwycięstwa Jagii(lub Lecha) i remisu w Wawie, obie będą mieć po 44pkt

1

Co powiedział? Nie chce mi się oglądać całej konferencji.

0

A jak będzie dogrywka to będziesz nieźle wkur*iony :)

0

zawsze możesz zmienić IP na brytyjski i cieszyć się obrazem 360* lub 4k na YouTube Bt Sport

0

Reprezentacja Polski zagrała wczoraj mecz przeciwko Legii u19 na boisku ZWAR-u. Kadra wygrała 2-0. 2 bramki zdobył Arek Milik. Mecz trwał 2x25 minut. [Fangol]

Dziwne czemu Nawałka nie chce grać meczów towarzyskich. Przyjął chyba bokserską taktykę i sparuje gdzieś po kątach :) Plus jest taki, że nikt nic nie widział, nic nie słyszał.

0

Mundo i Sport- przeciw Realowi
L'Sportiu- za Barceloną
As i Marca- Za Realem

Tak to się dziś rozkłada :)

0

Nwm w czym Real jest lepszy od Barcelony w tej chwili, gdzie ostatnie 3 sezony: 2 LL vs 1LL i 4;3 w dwumeczu

Z Juve się zgodzę, ale dałbyś Bayern i straty na jakości by nie było.

1

Jest, i to dość duża kadra jest mocna. Szczęsny-Glik-Krychowiak-Zielinski-Lewandowski. To jest kręgosłup kadry na kilka następnych lat, z wyjątkiem Krychy wszyscy grają i są chwaleni w top5 lig Europy

1

Forza Paolo Dybala!

5

Joga Bonito Dani, Joga Bonito!

0

Da się jakoś jeszcze kupić bilety na Rumunię w miarę rozsądnej cenie?

0

W Argentynie to Lio, a nie Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?