darekgt01
Dołączył/a: czerwiec 2016
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy mógłbyś mi powiedzieć kogo w końcu trener gości wystawił na środku obrony, bo w mediach ostatnio była duża polemika na ten temat?
1
Nuda, meczów nie ma(chyba, że baraże do La Liga). To może dla rozrywki, gra 1 polecenie=1 ulubiony pilkarz. Kazdy kto skomentuje i też dostanie np.3 polecenia musi dodać 3 swoich ulubionych pilkarzy. Jesteście? :)
0
Ney ma dostać
0
A na następnej stronie: Veratti marzy o grze w Barcy...
0
L'Esporiu trzyma poziom, chyba najlepszy z tych dzienników
0
tak
ale sprawdz moze videostar.pl, tam może ci fajnie chodzic mecz, jesli o to pytasz, chyba że będzie geoblokada
0
Która biografia Lewgo jest lepsza? "Jak zostać królem" czy "Nienasycony"?
7
1-4-2-3-1
Szczęsny
Piszczek- Cionek-Pazdan-Jędrzejczyk
Mączyński-Linetty
Błaszczykowski- Zieliński-Grosicki
Lewandowski
2
Zazdro ze strony kolegi ;)
0
Szczęsny czy Fabian? Kogo widzicie jutro w bramce?
0
Szkoda, że Ney nie gra.
0
Bardzo fajne!
0
Na szczęście nie każdy :)
5
Vadis, Vassiliev, Góralski
3
Najlepszy w historii!
6
Boli wygrana Realu, tak jakby to Barça uległa w finale. Podoba mi się powiedzenie, o tym, że wygrana rywala nie zawsze jest twoją porażką.
Ale dziś jest... Każdy cule marzył, że to Barça obroni kiedys "uszatkę". Kiedy Guardiola mając drużynę wyprzedzającą epokę, a nie wygrywa CL 2 razy z rzędu, to nie wydaje ci, że zdobędzie je trener, który jest wyśmiewany(oczywiście niesłusznie), że ładnie klaska i rotuje składem. Warto podkreślić, że te rotacje dały efekt w 2.połowie.
Podsumowując, jest to(wygrana białych) utrata szansy na nieśmiertelność.
Wróćmy do Barcy. Wygralismy klasyk. Nie jest źle. Nie potrzeba rewolucji, tylko kilku roszad. Miejmy nadzieję, że Valdek jest odpowiednim człowiekiem. Jak 3 lata temu Lucho. Poczekajmy na transfery, w tej kwestii denerwować może sprawa Marco Asensio, który spokojnie mógłby teraz być u nas.
Suarez
Neymar-Messi-Asensio
Czy nie wyglądałoby to ładnie? Odpowiedzcie sobie sami.
Jednym słowem nie mozemy przespać tego okienka i tego sezonu. Visca Barça y Visca Catalunya! Dzięki, jeśli dotrwałeś do końca :)
0
Zazdroszczę go Realowi jak niewiem. Mógł być w Barcy...
0
Mądzre gada. To jest Pan Selekcjoner. Profesjonalista, który prowadzi tę kadrę z głową, co widać po wynikach.
0
Remis daje Legii mistrza? Bo w przypadku zwycięstwa Jagii(lub Lecha) i remisu w Wawie, obie będą mieć po 44pkt
1
Co powiedział? Nie chce mi się oglądać całej konferencji.
0
A jak będzie dogrywka to będziesz nieźle wkur*iony :)
0
zawsze możesz zmienić IP na brytyjski i cieszyć się obrazem 360* lub 4k na YouTube Bt Sport
0
Reprezentacja Polski zagrała wczoraj mecz przeciwko Legii u19 na boisku ZWAR-u. Kadra wygrała 2-0. 2 bramki zdobył Arek Milik. Mecz trwał 2x25 minut. [Fangol]
Dziwne czemu Nawałka nie chce grać meczów towarzyskich. Przyjął chyba bokserską taktykę i sparuje gdzieś po kątach :) Plus jest taki, że nikt nic nie widział, nic nie słyszał.
0
Mundo i Sport- przeciw Realowi
L'Sportiu- za Barceloną
As i Marca- Za Realem
Tak to się dziś rozkłada :)
0
Nwm w czym Real jest lepszy od Barcelony w tej chwili, gdzie ostatnie 3 sezony: 2 LL vs 1LL i 4;3 w dwumeczu
Z Juve się zgodzę, ale dałbyś Bayern i straty na jakości by nie było.
1
Jest, i to dość duża kadra jest mocna. Szczęsny-Glik-Krychowiak-Zielinski-Lewandowski. To jest kręgosłup kadry na kilka następnych lat, z wyjątkiem Krychy wszyscy grają i są chwaleni w top5 lig Europy
1
Forza Paolo Dybala!
5
Joga Bonito Dani, Joga Bonito!
0
Da się jakoś jeszcze kupić bilety na Rumunię w miarę rozsądnej cenie?
0
W Argentynie to Lio, a nie Leo.