2

SZkoda, że gdy Guardiola przychodził miałem 7 lat i nie byłem do końca świadomy tego. Dopiero w sezonie 2009/10 albo nawet 2010/11 zacząłem coś kumać ;D

13

Ale Bruno Peres, Hummels, Martinez i Pogba to trochę przegięcie...

16

XI sezonu wg CIES:
Neuer
Bruno Peres- Hummels Martinez Alex Sandro
Pogba Keita Thiago
Messi Mertens Ronaldo

Kur*a, ale to żart, tak?

0

Mam niedługo zamiar kupić książke "Barca. Życie, pasja, ludzie". Z tego względu pytam czy niedługo bedzie może 4 wydanie, zaktualizowane o czas Enrique?

0

Niestety pewnie trzeba się będzie bawić w VPN-y, bo w Polsce raczej poblokowane będzie...

30

Najbliższy finał LM zostanie pokazany przez BT Sport w 4k oraz 360 stopni. Transmisja live zostanie udostępniona na ich kanale YT.

0

jak na viagogo wybieram 4 bilety i jest cena 820 zł, to jest za jeden, czy za wszystkie? Kupował już tam ktoś?

0

Zobaczyć wygraną w finale Barcy-bezcenne. Ale i tak masz zaje*sty mecz na żywo :)

0

Wybierasz się na finał LM w tym roku pewnie? :D

0

Czy to nie ten zespół który grał z Białymi w 1/16 CdR?

0

Genialny wywiad, Suarez "mówi jak jest". Oddaliśmy w tym sezonie zbyt wiele, za darmo...

0

Jeszcze by nie było Ramosa, Modricia, Casemiro, Isco, Asensio, Jamesa, Krossa, Moraty, Ronaldo i Sevilla by była faworytem

0

Bez wątpienia książka "Ja, Ibra", jest moją następną do przeczytania :D

1

Gdzie czytałeś o tym numerze z kostką lodu? Warto podkreślić, że wystąpił w "Szkole Barcy".

1


Dopiero teraz na to trafiłem. Ciekawe wykonanie hymnu Barcy.

1

Sprawdzone, poprawione. Masz rację :)

0

Ja wolę tę Busquetsa :DD

2

Sport: 12 zawodnikow Barcy jest latem "nietykalnych". Są to Ter-Stegen, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitić, Roberto, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar. Za pozostałych Barca wysłucha ofert. Warto dodać, że Deulofeu jest bliski przyjścia z powrotem.

0

Lucho: Marlon jest jedną z opcji do zastąpienia Pique(nie zagra na 100%). Brazylijczyk uda się z pierwszym zespołem na mecz z Las Palmas.

12

Fcbarca.com

5

Karny kontrowersyjny, ale Lewy te karne dopracował, nie ma co. Pefekcja.

1

Z informacji Sportu wynika, że gracze Sevilli, są dość mocno rozprężeni, bo wiedzą, że mają już 4. miejsce, a do Atleti brakuje zbyt dużo. I prawopodobnie nie popsują humorów w Madrycie. Co innego Celta, która w weekend wystawi rezerwy, a w środę może wyjść galowa jedenastka wściekła po pechowym odpadnięciu z LE.

1

Suarez w rozmowie z "El Periodico de Catalunya": Kiedy podpisywałem z Barcą 3 lata temu, miałem wątpliwości czy osiągnę tam sukces. Jednak dokonałem tego, dzięki mojej upartości. Musiałem zmienić mój styl gry. Dla Liverpoolu grałem inaczej, używałem więcej mojej fizyczności, podobnie jak w kadrze Urugwaju.

0

Stary mnie się śniło,że przegrali z Sevilla(nwm ile) i darłem ryja "IN DE INDEPEDENCIA".

XD

0

Sezonowcy...

5

Gdzie w necie kupie w dobrej cenie sprzęt typu sztangielki, gryf, lawka, itp? Macie coś sprawdzonego?

2

bo tzrymam kredens :D

0

ZDF jak coś :)

0

Masakra z tymi biletami. Ostatnio kupowałem bez karty kibica, a teraz jakiś nalot Januszy Biznesu, co sprzedają w zamian za nr karty kibica na FB...

0

To prawda. Ale transfer Bernardo nie jest zbyt potrzebny, bo:
-Messi u nas to PS,
-Bernardo nie jest typowym rozgrywającym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?