3

Dudka Jeleń i mecze na Orange Sport. Pamiętam to Auxerre

1

Wróciłem sobie do sytuacji z czerwoną dla Ronaldo. Roman Kołtoń mówił o tym na filmiku, ArbiterCafe na Twitterze pokazał: najpierw było kopnięcie przeciwnika, później złapanie rywala z agresją za włosy. Co mu odwaliło się zastanawiam? Na mundialu prawie to samo było... Niby profesjonalista, ale chyba ta chęć bycia najlepszym (w erze Leo nie możliwe) momentami go przerasta

1

Pan piłkarz mówiąc krótko

1

Coutinho prawie ;)

0

Pozycja?

0

Użytkownik @Janiama grał w Legii w czasach Szamo

1

Na skrzydłach mogli by grać i Suarez i Cavani ale : po co? Laxalt, Nandez, Rodriguez to typowi skrzydłowi- szału nie ma

0

Na mundialu grali bez skrzydeł, mają super środkowych pomocników, dobrych do każdej gry

0

Bedziesz miał jak mecze będą

0

Super błyskotliwa odpowiedź, gratuluję. Chodziło o to, kto będzie jego współkomentatorem...

0

Z kim?

0

Zawsze mi się wydawało, że Reina był wychowankiem bez ani jednego meczu w 1.zespole jak Mauro Icardi. A tu proszę...

0

Ogląda tu ktoś Eleven Gol Live?

0

A jednak.

120

Trochę żal Messiego że nigdy nie ogląda swoich meczów. Nie wie co traci chłopak hah

0

Konoplyanki.

1

Boisko za duże, za małe, kibice czymś rzucali czy co innego? Dla mnie stadion jak każdy inny... Po co dorabiać teorie? Nie ma co oceniać że względu na stadion na którym graliśmy tylko m.in. perspektywy gry przeciwnika

0

W ofensywyie Messi był najaktywniejszy, po prostu piłka nie spadła mu pod nogi jak np. Suarezowi. Urugwajczyk był jednym z gorszych, ale gol w oczach większości go ratuje

1

Co za różnica czy Anoeta czy nie, gole były naprawdę z przypadku. Mało nas dzieliło od przerżniecia tego meczu może nawet z 3-0, patrząc jakie kontry wyprowadzal Sociedad. Dobrze że jest Ter Stegen i że w tym sezonie Dembele i Suarezowi piłka spada pod nogi w 16tce

2

Kolejny mecz wyjazdowy i znowu dużo farta. Ter Stegen jest fenomenalny, ale gdyby Juanmi trafił minimalnalnie w lewo, nie byłoby tak miło. Jesteśmy skuteczni w tym sezonie, ale styl nie zachwyca

0

Ostatnio Messi i Coutinho są od magii, ale to Dembele i Suarez(kopiący się głównie po czole) są od decydujących momentów

0

Piękny stadion ma/będzie miał Sociedad. Fajnie jakby mozna było dobrze go wspominac

0

Lewego zostaw w spokoju

0

Gdzie obejrze Friends w oryginale, nie licząc Netflixa?

2

A my nie :p

2

Tottenham dużo wygrywa tylko pośrednio hah. A to ich piłkarz wygra mundial, a to ich były piłkarz wygra Ligę Mistrzów...

7

Milk 24 lata i dziś po raz 42 w kadrze. Wow, mimo krytyki i kontuzji chłopak na pewno wykręci wielki wynik pod względem występów w kadrze

1

Ja mogę pograć, jeśli PS4, ale bardziej okolice weekendu

0

I wichniarek.

0

Tez przecież chodzi o to, żeby błyszczeć w najważniejszych meczach, Modric był w tym roku razem z Mbappe najlepszym piłkarzem mundialu. W top 3 musi byc za ten rok na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?