derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zasługujemy na mistrza z taką gra
4
Pomysłowe
1
Rodacy kiedy ostatni raz Marc obronił karnego ? Oglądam skrót z wczoraj i zacząłem kminić kiedy to było. Ktoś podpowie ?
2
@Chakalaka Z Andre w składzie wszystko było prostsze.
2
@Kgorecki2500 nie wyszli na mecz
1
@Odcinkowy stary Rynek
0
@adukla no a teraz ile grają ?
1
Szybko Bayern.........
2
Hahaha https://x.com/WujaJurek/status/1384278487754711046
0
@adukla dlaczego dwa? Zamiast lm będą grać jeden mecz w super lidze
0
@adukla superliga ma grac od wtorku do czwartku
1
@VOne jak będą takie mecze jak dwumecz Bayernu z Psg to nie znudzi mi się nigdy
5
Całkiem przyjemnie
0
Czy wiadomo już kto będzie transmitował tą superlige?
0
@kodi77 nic śmieszniejszego już dziś nie przeczytam
1
@Stoiczkow i ciekawe kto to będzie transmitować.
2
Legendarny wywiad Ousmane Dembélé podczas jego nastoletnich lat w Rennes:
"Jesteś lewo - czy prawonożny?"
„Hmm, lewonożny”.
"A czy nie strzelasz rzutów karnych prawą nogą?"
„Tak… bo lepiej strzelam prawą”
0
Wygrał wygrał ten mecz. Niech się niesie zwycięska pieśń.
0
@MaziFCB oni czują już krew tej LM, są wyrafinowani i uważam że nic ich juz nie zatrzyma.
1
@Zoker co wiecej...Real wygra tą edycje
0
Ale kapitalne dwa mecze stworzyly i tworzą oba zespoły.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@msmsms przeglądarka Brave i ani jeden reklamy.
1
@Bogan Ciebie przekonuje i ok. Mnie niestety nie.
0
@MarioVeB! Chyba logiczne że nie wypowiadam się za ogół. Napisałem to w domyśle. Ale przecież jak się nie przyczepisz to byłbyś chory. Hejterzy boszee. Skoro nie rozrozniasz krytyki od hejtu to nic na to nie poradzę. Ale trzymam kciuki oby to się zmieniło.
5
@MarioVeB! Jest i filozof. Z dala odemnie już Ci kiedyś napisałem.
18
Ale my nie patrząc na Twoja grę.
0
@koksik2700 artysta to jest Kazik, Panasewicz, świętej pamięci Kora czy Krawczyk.
0
@koksik2700 to jest artysta pełna gębą??? Oj droga młodzieży. Nie tędy droga.
2
@budel17 wymień na letnie a nie na zużytych zimówkach chcesz jeździć w lato. Dla swojego bezpieczeństwa, żony i innych.