derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ptrx mam kolor kolego, 25 tys to mit
18
@jacek905 wyjdź... Poczytaj kto się pozbył Suareza a potem wylewaj żale
6
@tristan87 głupoty pisze. Maks 10 koła i to już w dobrym studiu. Ja 6 sesji po 1200 każda.
30
@Abominacja trochę szacunku, może trenerka nie poszła jakby chciał ale to dość znacząca postać w historii klubu.
17
Hahaha
0
@maroon No ja do nich należę. Nie wyobrażam sobie nie wypocząć po całym roku pracy tylko dlatego że się nie zaszczepiłem. Wybiorę mniejsze zło.
0
@l0Messini absolutnie nie, 72 godziny przed wylotem niektóre państwa chcą test ale są o takie które go nie wymagają. A test zrobisz taniej jeżeli już niż 400
0
@Gwyn głupota jakby nie zaszczepieni nie mogli wyjeżdżać...
1
@highway mogę Ci swoją sprzedać. Masa spadła po operacji i nowka wisi. Kosztowala tysiaka. 500 dasz i wysyłam. Jest świetna.
0
@cinero1996 jutro się pojawi dopiero
13
@Zoker za dużo profilów na fb typu Kobiety mają klase czy Gentelmen Polska ;)
0
@Trepyveb Haland przereklamowany? Co tu się odjeba....
0
Ale już dawno nie ma tematu co nasze perełki w socjal mediach piszą po meczach. Why...
0
@maatiixx ma zapis że może ogarnąć Barcelonę jak się dogada
1
@mekston No i Lille rusza do boju
1
Jesttttttttt gollll
0
@AlexDark00 szanse na co? Przecież Atletico i tam przed nami nawet jak wygramy
0
@adiczak ulewa nie da się grać
1
Oj Marc co leci to wpada
0
@VenoM wiesz ciężko pominąć skoro taka sielankę nam fundują
0
@kamilo0066 o tak, też tego nie strawiłem
0
@gontex dla mnie 8/10 z tego co można na netflixie znaleźć :)
0
Kobieta w oknie. Dawno na netflixie nie widziałem tak dobrego filmu. Polecam.
2
@CzarnyKapelusz śniło mu sie
0
@elplacek44 gotowanaaa kukurydza, naleśnikiiiii. Chodzę od 5 minut po LR ale utarg mizerny
2
@damian16161212 ja, chyba że do samolotu mnie nie wpuszcza to wtedy wyjścia nie będę miał
0
@RobiS na miasto mam fiestę 1.0, efka jest wyłącznie na trasy. Proszę następne pytanie :)
0
@jacobFCB nie syf matki ziemii. Resztki gdzieś spadną ;)
13
@Borneo hahahaha nic głupszego dziś już nie przeczytam
0
@Criss18Barca też jestem ciekaw ale....to Kubiak świr więc o niego jestem jakoś spokojny