0

@ptrx mam kolor kolego, 25 tys to mit

18

@jacek905 wyjdź... Poczytaj kto się pozbył Suareza a potem wylewaj żale

6

@tristan87 głupoty pisze. Maks 10 koła i to już w dobrym studiu. Ja 6 sesji po 1200 każda.

30

@Abominacja trochę szacunku, może trenerka nie poszła jakby chciał ale to dość znacząca postać w historii klubu.

17

Hahaha


0

@maroon No ja do nich należę. Nie wyobrażam sobie nie wypocząć po całym roku pracy tylko dlatego że się nie zaszczepiłem. Wybiorę mniejsze zło.

0

@l0Messini absolutnie nie, 72 godziny przed wylotem niektóre państwa chcą test ale są o takie które go nie wymagają. A test zrobisz taniej jeżeli już niż 400

0

@Gwyn głupota jakby nie zaszczepieni nie mogli wyjeżdżać...

1

@highway mogę Ci swoją sprzedać. Masa spadła po operacji i nowka wisi. Kosztowala tysiaka. 500 dasz i wysyłam. Jest świetna.

0

@cinero1996 jutro się pojawi dopiero

13

@Zoker za dużo profilów na fb typu Kobiety mają klase czy Gentelmen Polska ;)

0

@Trepyveb Haland przereklamowany? Co tu się odjeba....

0

Ale już dawno nie ma tematu co nasze perełki w socjal mediach piszą po meczach. Why...

0

@maatiixx ma zapis że może ogarnąć Barcelonę jak się dogada

1

@mekston No i Lille rusza do boju

1

Jesttttttttt gollll

0

@AlexDark00 szanse na co? Przecież Atletico i tam przed nami nawet jak wygramy

0

@adiczak ulewa nie da się grać

1

Oj Marc co leci to wpada

0

@VenoM wiesz ciężko pominąć skoro taka sielankę nam fundują

0

@kamilo0066 o tak, też tego nie strawiłem

0

@gontex dla mnie 8/10 z tego co można na netflixie znaleźć :)

0

Kobieta w oknie. Dawno na netflixie nie widziałem tak dobrego filmu. Polecam.

2

@CzarnyKapelusz śniło mu sie

0

@elplacek44 gotowanaaa kukurydza, naleśnikiiiii. Chodzę od 5 minut po LR ale utarg mizerny

2

@damian16161212 ja, chyba że do samolotu mnie nie wpuszcza to wtedy wyjścia nie będę miał

0

@RobiS na miasto mam fiestę 1.0, efka jest wyłącznie na trasy. Proszę następne pytanie :)

0

@jacobFCB nie syf matki ziemii. Resztki gdzieś spadną ;)

13

@Borneo hahahaha nic głupszego dziś już nie przeczytam

0

@Criss18Barca też jestem ciekaw ale....to Kubiak świr więc o niego jestem jakoś spokojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?