derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FIJI chorzy ludzie z was
0
Viva arte Viva dite Viva duńskie dynamite
1
@SteuerFreiMoney jak na takie auto, cienko. Pytanie jakim drogami jechane.
0
@against_modern_football kurde ostatni raz napiszę, jasne że masz rację i czas się przestać cackać...Ale po euro a nie w trakcie. Nie widzę sensu osłabiać i tak już słabych.
0
@szoch6 niech robią co chcą, nie powinno się prać moim zdaniem pewnych rzeczy w trakcie turnieju. I tylko oto mi chodzi. A to że oni mają porażki w dupie to wiemy nie od dziś. Co nie zmienia faktu że wrzucenie tego do netu i podjeban...ie ich już tragicznych morali uważam nie na miejscu.
0
@MesQueUnClub96 myślisz że Zibi nie mieszał w tym palców ?? :)
1
@MesQueUnClub96 a gdzie ja pisze ze to jega wina? Pisze ze nie potrzebnie to wrzucili do sieci.
1
@Mizander owszem można pokazać ale po turnieju! A nie po pierwszym meczu. Studiowałem psychologię i nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co się dzieje teraz w ich głowach. Rozliczmy wszystko i wszystkich ale po euro. Żenada. Zibi się broni że nie popełnił błędu to jeb wrzućmy do netu że trener cacy ale piłkarze ułomni.
1
@MesQueUnClub96 pomijając że morale tragiczne to takie coś nie powinno ujrzeć światła dziennego. Zróbmy jeszcze z nich debili. Chyba nie tędy droga.
2
@PiotrR a na tych mistrzostwach Wolski jakoś bardziej mnie jara :)
0
@EleanoR zakładzik?
0
Zmartwię Was. Włosi nie wygrają euro.
1
@matirix20 ten co strzelił.
7
Z Wolskim za mikrofonem to mogę B klasę oglądać.
1
@andres_xavi 23 lipca
0
@hayek zaorałeś, brawo :)
0
@Qlewer rozumiem że zakładasz remis z Hiszpanią ? Ja nie dlatego uważam że bez totalnie żadnej presji zagramy najlepszy mecz ze Szwedami.
5
@barcanawieki beki nie mam, jest mi tylko wstyd za taką reprezentację
0
@Qlewer a ja myślę że mecz ze Szwecją o pietruszkę będzie naszym najlepszym. Mamy to w zwyczaju.
2
@Szpenser no nie ;) tam choć wola walki była a nie pasywność na poziomie B klasy
0
@Szpenser sztos jednym słowem
1
To co panowie po pierwszej kolejce chyba najsłabiej się zaprezentowaliśmy :/ o ile nawet można to nazwać prezentacją...Czy ktoś coś inaczej ?
1
Miałem wrażenie że Francja grała na 50%. Przecież oni się nawet nie "spocili" w tym meczu. Luz totalny przy szalejących Niemcach. Jak się nie przydarzy słabszy dzień w fazie pucharowej to pewny mistrz.
2
Niech Ci nasze padalce popatrzą na Węgrów. Jak się gra broni z serduchem..
2
https://x.com/Kowal210/status/1404802740430282762
1
Szczęsny brawo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonAndresFCB zależy w jakiej rozdzielczości. Są na necie dane.
0
@Tridente2015 Oby to był zwycięski mecz i obiecuje nie marudzić na styl ;)
6
Polska Biało Czerwoni Polska Biało Czerwoni :) 8 godzin w biurze a potem już tylko odliczanie do pierwszego gwizdka. Bądźmy optymistami panowie. Spokojnego poniedziałku i po zwycięstwo.