0

@FIJI chorzy ludzie z was

0

Viva arte Viva dite Viva duńskie dynamite

1

@SteuerFreiMoney jak na takie auto, cienko. Pytanie jakim drogami jechane.

0

@against_modern_football kurde ostatni raz napiszę, jasne że masz rację i czas się przestać cackać...Ale po euro a nie w trakcie. Nie widzę sensu osłabiać i tak już słabych.

0

@szoch6 niech robią co chcą, nie powinno się prać moim zdaniem pewnych rzeczy w trakcie turnieju. I tylko oto mi chodzi. A to że oni mają porażki w dupie to wiemy nie od dziś. Co nie zmienia faktu że wrzucenie tego do netu i podjeban...ie ich już tragicznych morali uważam nie na miejscu.

0

@MesQueUnClub96 myślisz że Zibi nie mieszał w tym palców ?? :)

1

@MesQueUnClub96 a gdzie ja pisze ze to jega wina? Pisze ze nie potrzebnie to wrzucili do sieci.

1

@Mizander owszem można pokazać ale po turnieju! A nie po pierwszym meczu. Studiowałem psychologię i nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co się dzieje teraz w ich głowach. Rozliczmy wszystko i wszystkich ale po euro. Żenada. Zibi się broni że nie popełnił błędu to jeb wrzućmy do netu że trener cacy ale piłkarze ułomni.

1

@MesQueUnClub96 pomijając że morale tragiczne to takie coś nie powinno ujrzeć światła dziennego. Zróbmy jeszcze z nich debili. Chyba nie tędy droga.

2

@PiotrR a na tych mistrzostwach Wolski jakoś bardziej mnie jara :)

0

@EleanoR zakładzik?

0

Zmartwię Was. Włosi nie wygrają euro.

1

@matirix20 ten co strzelił.

7

Z Wolskim za mikrofonem to mogę B klasę oglądać.

1

@andres_xavi 23 lipca

0

@hayek zaorałeś, brawo :)

0

@Qlewer rozumiem że zakładasz remis z Hiszpanią ? Ja nie dlatego uważam że bez totalnie żadnej presji zagramy najlepszy mecz ze Szwedami.

5

@barcanawieki beki nie mam, jest mi tylko wstyd za taką reprezentację

0

@Qlewer a ja myślę że mecz ze Szwecją o pietruszkę będzie naszym najlepszym. Mamy to w zwyczaju.

2

@Szpenser no nie ;) tam choć wola walki była a nie pasywność na poziomie B klasy

0

@Szpenser sztos jednym słowem

1

To co panowie po pierwszej kolejce chyba najsłabiej się zaprezentowaliśmy :/ o ile nawet można to nazwać prezentacją...Czy ktoś coś inaczej ?

1

Miałem wrażenie że Francja grała na 50%. Przecież oni się nawet nie "spocili" w tym meczu. Luz totalny przy szalejących Niemcach. Jak się nie przydarzy słabszy dzień w fazie pucharowej to pewny mistrz.

2

Niech Ci nasze padalce popatrzą na Węgrów. Jak się gra broni z serduchem..

1

Szczęsny brawo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonAndresFCB zależy w jakiej rozdzielczości. Są na necie dane.

0

@Tridente2015 Oby to był zwycięski mecz i obiecuje nie marudzić na styl ;)

6

Polska Biało Czerwoni Polska Biało Czerwoni :) 8 godzin w biurze a potem już tylko odliczanie do pierwszego gwizdka. Bądźmy optymistami panowie. Spokojnego poniedziałku i po zwycięstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?