derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Glik jak oddycha po 30 minutach dzizys
0
@MarioVeB! Dobrze gada
3
Ale Lewy nabuzowany i ten karakan Alba popsuł wszystko.
0
@SinMistico jak remis wyszarpiemy niech sobie biją rekord
0
Aj aj blisko. Dalej Polsko
0
@MSN30 widziałem filmy i zdjęcia, koszmar
1
Na nichhhhhhhh kur.......!!!!!
0
@Katalończyk 99 e no jak morsujesz to dla Ciebie zupa w Bałtyku :)
2
@GeneralXavi bo alkohol podnosi ciśnienie więc to naturalne że robi Ci się ciepłej
0
@Striker a tak napisałem?
0
@pafcioxxx Bałtyk jeszcze zimny a na plaży długo nie posiedzisz przy 30 bez, wiatru.
0
@10SzymonBarca10 bo? Jakieś argumenty?
0
@Bobo25 a ja nie o Kaziku bo go uwielbiam. Grał w mojej Pogoni
0
@RobiS nie danej osoby się nie da. Możesz ustawić że każdy kto wrzuci to ci pokaże.
0
@barcowy1899 to jakiś leszcz
2
Ale sklepali Szkoci
0
@Roobo już go na TT Rzeźniczak wyjaśnił z tymi markerami
0
@matirix20 contratiempo więc.. Nie bądź wybredny bo na netflixie jest mało hitów hyhy
0
@matirix20 dziś obejrzałem Bliźniak. Hit to nie jest ale do obejrzenia.
0
@4drian0 to patrz :)
0
@Koors to że wygrywamy ze Szwecja, Hiszpania ogrywa Słowację i cyk mamy drugie miejsce. To proste
26
Tak jest
0
@Kredon Szwecja przy dwóch remisach 2 punktu. My z nimi wygrywając 3
0
@4drian0 Czesi pykną Chorwacje ;)
2
@Kusco15 Lupin 2 sezon
0
@mrboom nie biorą bo Hiszpania ze Słowację będzie grać o 18
2
Matko. Coś pięknego.
0
@Rust_Cohle No debile. Robić sobie żarty z życia czy zawalu. Kapitalny temat do zartow.
0
@SaulGoodman może komuś w Twojej rodzinie. Też wtedy będziesz tak się śmiał? Po ile wy macie lat...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika