0

Glik jak oddycha po 30 minutach dzizys

0

@MarioVeB! Dobrze gada

3

Ale Lewy nabuzowany i ten karakan Alba popsuł wszystko.

0

@SinMistico jak remis wyszarpiemy niech sobie biją rekord

0

Aj aj blisko. Dalej Polsko

0

@MSN30 widziałem filmy i zdjęcia, koszmar

1

Na nichhhhhhhh kur.......!!!!!

0

@Katalończyk 99 e no jak morsujesz to dla Ciebie zupa w Bałtyku :)

2

@GeneralXavi bo alkohol podnosi ciśnienie więc to naturalne że robi Ci się ciepłej

0

@Striker a tak napisałem?

0

@pafcioxxx Bałtyk jeszcze zimny a na plaży długo nie posiedzisz przy 30 bez, wiatru.

0

@10SzymonBarca10 bo? Jakieś argumenty?

0

@Bobo25 a ja nie o Kaziku bo go uwielbiam. Grał w mojej Pogoni

0

@RobiS nie danej osoby się nie da. Możesz ustawić że każdy kto wrzuci to ci pokaże.

0

@barcowy1899 to jakiś leszcz

2

Ale sklepali Szkoci

0

@Roobo już go na TT Rzeźniczak wyjaśnił z tymi markerami

0

@matirix20 contratiempo więc.. Nie bądź wybredny bo na netflixie jest mało hitów hyhy

0

@matirix20 dziś obejrzałem Bliźniak. Hit to nie jest ale do obejrzenia.

0

@4drian0 to patrz :)

0

@Koors to że wygrywamy ze Szwecja, Hiszpania ogrywa Słowację i cyk mamy drugie miejsce. To proste

26

Tak jest


0

@Kredon Szwecja przy dwóch remisach 2 punktu. My z nimi wygrywając 3

0

@4drian0 Czesi pykną Chorwacje ;)

2

@Kusco15 Lupin 2 sezon

0

@mrboom nie biorą bo Hiszpania ze Słowację będzie grać o 18

2

Matko. Coś pięknego.

0

@Rust_Cohle No debile. Robić sobie żarty z życia czy zawalu. Kapitalny temat do zartow.

0

@SaulGoodman może komuś w Twojej rodzinie. Też wtedy będziesz tak się śmiał? Po ile wy macie lat...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?