derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston za długo sprawdzali. Uważam że nie byli pewni.
0
@mekston skoro nie są pewni i w takim meczu to był jego obowiązek to sprawdzić
0
@Nazio87 kupiłem raz. Wysłałem. Ściek
50
5
A czemu ten sędzia nie poszedł do monitora sam sprawdzić. Nosz kurw....
0
Daniaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1
Odjeb... się od Kazia. Dziękuję za uwagę
0
Ta Legia w takiej formie to by Euro wygrała.
0
Legia Legia nananana
0
@Ghotti czytam różne źródła i nigdzie nie ma tej informacji potwierdzonej oprócz tego co podałeś ;)
32
Dzień dobry wszystkim.
1
@Janiama nic głupszego dziś już nie przeczytam...
0
@LeoMessi1994 nafazowany ze hej
5
Ziomale :)
0
Belgowie rozjeba... w pył tych makaroniarzy
0
Dawać Swiss! Przechylam za Was napój bogów
43
„Nie lubię publicznie mówić o poszczególnych piłkarzach, jednak Kylian Mbappe musi szybko naprawić coś, co jest niebezpieczne dla jego kariery, a tym jest jego ego. Francja w swojej historii miała większe legendy, które nigdy nie odnosiły się tak ze swoim talentem. Obawiam się, że jeśli dalej będzie się tak zachowywał, to utonie”. ????
- Zinedine Zidane
Grubo...
5
@VenoM żadnych dziadków wincyj !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
"Szwajcarska telewizja odnalazła Lucę Loutenbacha, kibica, który stał się sławny w internecie z dwóch zdjęć (smutnego i radosnego) podczas meczu Szwajcarii z Francją. Otrzymał pamiątkową tabliczkę ze zdjęciami z tamtego momentu. Linie lotnicze "Swiss Air" zaproponowały mu darmowy przelot na ćwierćfinałowy mecz z Hiszpanią. Red Bull jest gotowy dostarczyć mu zapas napojów, a szwajcarskie biuro turystyczne zaoferowało mu darmowe wakacje po zakończeniu Euro, do wybranego przez niego miejsca. "
:)
0
@Rust_Cohle cenie optymizm bo to fajna cecha ale czas pokaże ile pucharów do gabloty przybędzie.
0
@Rust_Cohle Nie patrz na przeszłość bo będzie Ci bardzo przykro porównując oba kluby ;)
4
@tobiasson92 Moim zdaniem Belgia :) zobaczę jak Anglia poradzi sobie z Duńczykami o ile będzie taki półfinał :D
3
@Mns21 Danie widzę w finale. I nie jestem pewny czy Włosi sobie poradzą z Belgią. Więc Hiszpania Belgia, Dania Anglia.
0
Po wczoraj ten mecz.... Ale może się rozkręci
0
@kaamil1910 taaa bedzie :D jak pusto w punktach, moze to być tylko jego pobożne życzenie
0
@Herato Nikt im nóg nie rozłoży za nazwiska. Kolektyw kolego gra.
3
@Bogan apka YR norweska pogoda nie ma lepszej
0
@IronSanHybrid Szwajcarski komentarz.... Tak panowie powinna wasza kobieta krzyczeć po dobrym sexie.
13
@dniel straciłeś jeden z najpiękniejszych dni footbolu