0

@mekston za długo sprawdzali. Uważam że nie byli pewni.

0

@mekston skoro nie są pewni i w takim meczu to był jego obowiązek to sprawdzić

0

@Nazio87 kupiłem raz. Wysłałem. Ściek

50

5

A czemu ten sędzia nie poszedł do monitora sam sprawdzić. Nosz kurw....

0

Daniaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1

Odjeb... się od Kazia. Dziękuję za uwagę

0

Ta Legia w takiej formie to by Euro wygrała.

0

Legia Legia nananana

0

@Ghotti czytam różne źródła i nigdzie nie ma tej informacji potwierdzonej oprócz tego co podałeś ;)

32

Dzień dobry wszystkim.


1

@Janiama nic głupszego dziś już nie przeczytam...

0

@LeoMessi1994 nafazowany ze hej

5

Ziomale :)


0

Belgowie rozjeba... w pył tych makaroniarzy

0

Dawać Swiss! Przechylam za Was napój bogów

43

„Nie lubię publicznie mówić o poszczególnych piłkarzach, jednak Kylian Mbappe musi szybko naprawić coś, co jest niebezpieczne dla jego kariery, a tym jest jego ego. Francja w swojej historii miała większe legendy, które nigdy nie odnosiły się tak ze swoim talentem. Obawiam się, że jeśli dalej będzie się tak zachowywał, to utonie”. ????

- Zinedine Zidane

Grubo...

5

@VenoM żadnych dziadków wincyj !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

"Szwajcarska telewizja odnalazła Lucę Loutenbacha, kibica, który stał się sławny w internecie z dwóch zdjęć (smutnego i radosnego) podczas meczu Szwajcarii z Francją. Otrzymał pamiątkową tabliczkę ze zdjęciami z tamtego momentu. Linie lotnicze "Swiss Air" zaproponowały mu darmowy przelot na ćwierćfinałowy mecz z Hiszpanią. Red Bull jest gotowy dostarczyć mu zapas napojów, a szwajcarskie biuro turystyczne zaoferowało mu darmowe wakacje po zakończeniu Euro, do wybranego przez niego miejsca. "

:)

0

@Rust_Cohle cenie optymizm bo to fajna cecha ale czas pokaże ile pucharów do gabloty przybędzie.

0

@Rust_Cohle Nie patrz na przeszłość bo będzie Ci bardzo przykro porównując oba kluby ;)

4

@tobiasson92 Moim zdaniem Belgia :) zobaczę jak Anglia poradzi sobie z Duńczykami o ile będzie taki półfinał :D

3

@Mns21 Danie widzę w finale. I nie jestem pewny czy Włosi sobie poradzą z Belgią. Więc Hiszpania Belgia, Dania Anglia.

0

Po wczoraj ten mecz.... Ale może się rozkręci

0

@kaamil1910 taaa bedzie :D jak pusto w punktach, moze to być tylko jego pobożne życzenie

0

@Herato Nikt im nóg nie rozłoży za nazwiska. Kolektyw kolego gra.

3

@Bogan apka YR norweska pogoda nie ma lepszej

0

@IronSanHybrid Szwajcarski komentarz.... Tak panowie powinna wasza kobieta krzyczeć po dobrym sexie.

13

@dniel straciłeś jeden z najpiękniejszych dni footbolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?