0

@SenseiFCB to jest jakaś masakracja

0

11 jutro na stadionie konferencja prasowa Leo

0

@SenseiFCB a ja tak napisałem? Ogarniesz rzeczywistość?

0

@SenseiFCB a jaka ma całować w Paryżu? Chłopie trochę dystansu.

5

Haha małolat w koszulce Barcy. Szanuje

0

Przestań im już machac Leo....

0

Ale świętują przed lotniskiem.. Ehhhhh

0

@LuismessiJr YouTube kanał Ruptly

0

@raku207 mam apke i nie widzę opcji by wkleić link

0

@LeoMessiah patrzę na flightradar zostało jeszcze koło 20 minut

0

Już krzycza Messi Messi :(

0

23 minuty do lądowania

0

@insp1re ja oglądam na Ruptly

0

@barteggg08 w połowie drogi jest, jakieś jeszcze 25 minut

0

@Katalonbar Bombardier Global nim Leo leci..

0

No nic odpalamy YouTube. Zobaczę jak go powitają. Choć tyle.

2

@Michvl w sedno.

0

@Foton chłopie wszystko imprezuje nad morzem i w górach.

2

Jak już nie ma szansy u nas to chciałbym Leo w niebieskiej części Londynu.

2

Ciekawa dyskusja...


0

@Bocheno1 mogę dać Ci login i hasło, wieczorami więcej się dzieje niż na FB czy insta

0

Dobra Leo jakiś skromny kontrakt w jułesej i wracaj za rok.

0

@jacobFCB Powielał to co cały TT wczoraj. Że presja na Tebasie i bla bla.

15

Kurcze czytam czytam... I coś w tym jest


0

@Bocheno1 ciągle się uczę hyhy

0

@grejtxkrzychu to może masz innego TT

0

Z tego co donosi TT właśnie chodzi o projekt sportowy ktory Leo nie przekonuje.

0

@MesQueUnClub_87 płacimy koledze i mamy w piątkę dostęp. Sprawdzaliśmy kiedyś każdy z naszej piątki oglądał.

0

@Norkusik oczywiście że 5. Mam tak od roku

0

@Qlewer i pisze to fan. Wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?