derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SenseiFCB to jest jakaś masakracja
0
11 jutro na stadionie konferencja prasowa Leo
0
@SenseiFCB a ja tak napisałem? Ogarniesz rzeczywistość?
0
@SenseiFCB a jaka ma całować w Paryżu? Chłopie trochę dystansu.
5
Haha małolat w koszulce Barcy. Szanuje
0
Przestań im już machac Leo....
0
Ale świętują przed lotniskiem.. Ehhhhh
0
@LuismessiJr YouTube kanał Ruptly
0
@raku207 mam apke i nie widzę opcji by wkleić link
0
@LeoMessiah patrzę na flightradar zostało jeszcze koło 20 minut
0
Już krzycza Messi Messi :(
0
23 minuty do lądowania
0
@insp1re ja oglądam na Ruptly
0
@barteggg08 w połowie drogi jest, jakieś jeszcze 25 minut
0
@Katalonbar Bombardier Global nim Leo leci..
0
No nic odpalamy YouTube. Zobaczę jak go powitają. Choć tyle.
2
@Michvl w sedno.
0
@Foton chłopie wszystko imprezuje nad morzem i w górach.
2
Jak już nie ma szansy u nas to chciałbym Leo w niebieskiej części Londynu.
2
Ciekawa dyskusja...
0
@Bocheno1 mogę dać Ci login i hasło, wieczorami więcej się dzieje niż na FB czy insta
0
Dobra Leo jakiś skromny kontrakt w jułesej i wracaj za rok.
0
@jacobFCB Powielał to co cały TT wczoraj. Że presja na Tebasie i bla bla.
15
Kurcze czytam czytam... I coś w tym jest
0
@Bocheno1 ciągle się uczę hyhy
0
@grejtxkrzychu to może masz innego TT
0
Z tego co donosi TT właśnie chodzi o projekt sportowy ktory Leo nie przekonuje.
0
@MesQueUnClub_87 płacimy koledze i mamy w piątkę dostęp. Sprawdzaliśmy kiedyś każdy z naszej piątki oglądał.
0
@Norkusik oczywiście że 5. Mam tak od roku
0
@Qlewer i pisze to fan. Wstyd.