7

@Chakalaka Objechał człowiek na urlopie 3 kraje. Luz psychiczny złapał od tego wirusa. Nigdzie nikt się nim nie przejmuje. Życie toczy się jak toczyło. Tylko wróci do kraju i już statystki...

0

Dwa pytania bo wróciłem dopięto z urlopu. Czemu masz mecz przełożony? Drugie. Pytałem kiedyś o mecze Legii w lidze Europy. Pisali tu że będą w tvp. Będą? Czy jednak tylko w tej nowej.

1

@Dundersztyc co znaczy w pełni? Bo po dwóch dawkach jak się nie mylę to było tam koło 85%. Co w tym dziwnego? To że te szczepionki to pić na wodę. Ale farmacja zadowolona. Kasa misiu kasa.

11

0

Nie wierzyłem że nadejdą czasy gdy mecz Barcelony przyprawi mnie o mdłości. Rozumiem że to już nie ta jakość. Ale ciekawsze mecze zaczynają być w naszej lidze.

0

@Encore ehhh z tymi naszymi dziewczynami to różnie bywa. Liczę jednak ze dadzą radę

1

@KapiFCB widzę identyczny plan na dziś

17

15:00 formuła, potem Barcelona. Następnie nasze siatkarki i na koniec debiut Leo. Nawet deszcz mi nie przeszkadza z takim rozkładem jazdy. A jutro w końcu urlop i ciepełko.

1

@MesQueUnClub96 jesteś pewny ?? To by mnie satysfakcjonowało.

0

Ehhh i trzeba wykupić Viaplay. Kolejne koszta. Ale Legie z takimi przeciwnikami mus obejrzeć.

8

@klopx Lepszy niż 3/4 naszej kadry. No ale znafcy na LR już wydali wyrok.

1

Przesadzony ten bramkarz Rakowa.

0

@Barcaa12 sezonowiec? Chyba nie jesteś w temacie

0

@MarianoItalianoVero No nie właśnie. Potrafi wyjąć kija z dupy.

3

Ohoho czyli ma poczucie humoru


1

Powtorzyc losowanie bo przegramy

0

@nieprzysiadalnosc perfumesco polecam.

0

Kto transmituje losowanie lm?

44

Gdybym nie zobaczył to bym nie uwierzył...


0

@chosenone dla mnie istotne jest ze będą w paczce canal. Że nie muszę mieć dekodera Polsatu..

1

@MesQueUnClub96 nie będę :) poczytaj. Będą dołączone do paczki eleven która też posiadam w multimedii.

0

@Encore następny :)

0

@kewin ale w paczce canal plus. Nie muszę już mieć dekodera Polsatu..

0

@kaamil1910 chyba Ty.. Mam paczkę canal plus w multimedia. Dodatkowo opłacam dekoder Polsatu. Teraz nie bedzie mi potrzebny.

5

Dobry news. Żegnam Polsaty premium.


22

@tbas Ktoś zarobi na tym bo pewnie bedą stac bezużyteczne. Kolegi firma montowała elektrykę na Netto Arena w Szczecinie jak był szpitalem tymczasowym. Pacjentów tam nie było a on swoje zarobił. Inni też zarobili. Uwaga Ci wszyscy inni wraz z kolegą mają znajomości tam gdzie trzeba. Rozumiesz już że to świetny biznes ? ;)

8

11

Dobranoc robaczki.


0

@Chakalaka Ci się odezwa jak będziemy przegrywać

0

@tomek8756 los sarkazmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?