derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Chakalaka Objechał człowiek na urlopie 3 kraje. Luz psychiczny złapał od tego wirusa. Nigdzie nikt się nim nie przejmuje. Życie toczy się jak toczyło. Tylko wróci do kraju i już statystki...
0
Dwa pytania bo wróciłem dopięto z urlopu. Czemu masz mecz przełożony? Drugie. Pytałem kiedyś o mecze Legii w lidze Europy. Pisali tu że będą w tvp. Będą? Czy jednak tylko w tej nowej.
1
@Dundersztyc co znaczy w pełni? Bo po dwóch dawkach jak się nie mylę to było tam koło 85%. Co w tym dziwnego? To że te szczepionki to pić na wodę. Ale farmacja zadowolona. Kasa misiu kasa.
11
Oj oj...
https://x.com/asdferyp2/status/1434033289229225984
0
Nie wierzyłem że nadejdą czasy gdy mecz Barcelony przyprawi mnie o mdłości. Rozumiem że to już nie ta jakość. Ale ciekawsze mecze zaczynają być w naszej lidze.
0
@Encore ehhh z tymi naszymi dziewczynami to różnie bywa. Liczę jednak ze dadzą radę
1
@KapiFCB widzę identyczny plan na dziś
17
15:00 formuła, potem Barcelona. Następnie nasze siatkarki i na koniec debiut Leo. Nawet deszcz mi nie przeszkadza z takim rozkładem jazdy. A jutro w końcu urlop i ciepełko.
1
@MesQueUnClub96 jesteś pewny ?? To by mnie satysfakcjonowało.
0
Ehhh i trzeba wykupić Viaplay. Kolejne koszta. Ale Legie z takimi przeciwnikami mus obejrzeć.
8
@klopx Lepszy niż 3/4 naszej kadry. No ale znafcy na LR już wydali wyrok.
1
Przesadzony ten bramkarz Rakowa.
0
@Barcaa12 sezonowiec? Chyba nie jesteś w temacie
0
@MarianoItalianoVero No nie właśnie. Potrafi wyjąć kija z dupy.
3
Ohoho czyli ma poczucie humoru
1
Powtorzyc losowanie bo przegramy
0
@nieprzysiadalnosc perfumesco polecam.
0
Kto transmituje losowanie lm?
44
Gdybym nie zobaczył to bym nie uwierzył...
0
@chosenone dla mnie istotne jest ze będą w paczce canal. Że nie muszę mieć dekodera Polsatu..
1
@MesQueUnClub96 nie będę :) poczytaj. Będą dołączone do paczki eleven która też posiadam w multimedii.
0
@Encore następny :)
0
@kewin ale w paczce canal plus. Nie muszę już mieć dekodera Polsatu..
0
@kaamil1910 chyba Ty.. Mam paczkę canal plus w multimedia. Dodatkowo opłacam dekoder Polsatu. Teraz nie bedzie mi potrzebny.
5
Dobry news. Żegnam Polsaty premium.
22
@tbas Ktoś zarobi na tym bo pewnie bedą stac bezużyteczne. Kolegi firma montowała elektrykę na Netto Arena w Szczecinie jak był szpitalem tymczasowym. Pacjentów tam nie było a on swoje zarobił. Inni też zarobili. Uwaga Ci wszyscy inni wraz z kolegą mają znajomości tam gdzie trzeba. Rozumiesz już że to świetny biznes ? ;)
8
Wolność dla kibica!
https://x.com/HumansNoContext/status/1429388746152157186
11
Dobranoc robaczki.
0
@Chakalaka Ci się odezwa jak będziemy przegrywać
0
@tomek8756 los sarkazmos