derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek wiedziałem że pewnym tu trzeba to rozpisać :/ bo nie ogarną :D
1
Chłopy zamiast FIFA zajmijcie się swoimi kobietami. Bo odejdą! Wiem to po ojcu.
0
Legia czy miodowe lata. Dylemacik.
3
@Tridente2015 a przy pierwszej zostawił za dużo miejsca przy krótkim słupku, źle obliczone wyjście które o mało nie skończyło się bramką. Takich kwiatków jest więcej. Przestańmy go w końcu bronić. Bo obniżył loty totalnie. Średniawka na ten moment.
0
@Katalonbar z taka grą to szykuje się wpier....w Kijowie. Więc nie wiem czy trzeba się jej przyglądać. Tu mocno śmierdzi 4 miejscem.
1
Wszystkiego najlepszego chłopaki :)
5
Ale Mark może by tak w końcu nie odkrywał tego krótkiego słupka.
0
Taaaaaaaaaaaaaaaa
0
@RR że tajne hyhyhy
0
Na tvp sport kanal sportowy? Oni jakąś umowę mają pany?
0
@BarcaaVEB to na pewno nie ta gra :P
1
@sebasek99 10 chyba nie jest źle
0
@LionelM95 ciasto drożdżowe lepiej z zimnym mlekiem wchodzi.
0
@karci0 perfumesco.pl, perfumeria.pl
1
@AlexMQUC salami za tłuste, zamieniam na kuraka i pieczarki
8
@draxidox obie dziury.
7
@Rust_Cohle zgadzam się, powinni mu zamknąć granice i niech siedzie na uchodźstwie
2
@Mario96w oooo to to :D jak ogarnia masaże freda to już rewelacja :P
1
@Mario96w zgłaszam się i ja :D uwielbiam zadbane mojej kobiety :P
3
@michal2007 i ja pożegnałem swojego labladora. Ciezkie przeżycie. Trzymałem go na dłoniach jak wetrynarz podawał zastrzyk. Łzy ciekły jak oszalale.
2
@Bobo25 żeby z nimi wygrać to trzeba mieć jakiś pomysł na grę. Widzisz to u nas? Ja choćby odrobiny tego pomysłu nie widzę
10
@arkasath wyłącz media włącz myslenie prosta rada na przyszłość
3
Fantazja fantazja bo fantazja jest od tego...
https://x.com/Krlewna5/status/1440282343923544066
0
@Uukasz_93 tak tylko dla Legii ;) no nie ma, ale choć niemiecką ciut obejrzę. 34 zika za coś takiego szok
0
Panowie pytanie. Mam ten miesiąc za darmo viaplay. Kończy się ten okres 15 października. Mogę już zrezygnować i do 15 będę mógł oglądać? Czy żeby oglądać dalej trzeba zrezygnować 14 października.
1
@Dardanel Teraz już tylko sól na otwarta ranę.
0
@Laser oglądałeś mecz Brugii w lm? Polecam. Zobaczysz jeszcze słabszych zawodników i to jak się gra z pomysłem i zaangażowaniem.
1
@LeoMessiah sex edukacja 3 sezon wyszedł
3
Z drugiej strony dobrze tak na lajcie oglądać. Jak Radomiaka. Wygrają to wygrają. Wpierd.. to wpierd...
0
No jest moc hyhyhy