0

@hayek wiedziałem że pewnym tu trzeba to rozpisać :/ bo nie ogarną :D

1

Chłopy zamiast FIFA zajmijcie się swoimi kobietami. Bo odejdą! Wiem to po ojcu.

0

Legia czy miodowe lata. Dylemacik.

3

@Tridente2015 a przy pierwszej zostawił za dużo miejsca przy krótkim słupku, źle obliczone wyjście które o mało nie skończyło się bramką. Takich kwiatków jest więcej. Przestańmy go w końcu bronić. Bo obniżył loty totalnie. Średniawka na ten moment.

0

@Katalonbar z taka grą to szykuje się wpier....w Kijowie. Więc nie wiem czy trzeba się jej przyglądać. Tu mocno śmierdzi 4 miejscem.

1

Wszystkiego najlepszego chłopaki :)

5

Ale Mark może by tak w końcu nie odkrywał tego krótkiego słupka.

0

Taaaaaaaaaaaaaaaa

0

@RR że tajne hyhyhy

0

Na tvp sport kanal sportowy? Oni jakąś umowę mają pany?

0

@BarcaaVEB to na pewno nie ta gra :P

1

@sebasek99 10 chyba nie jest źle

0

@LionelM95 ciasto drożdżowe lepiej z zimnym mlekiem wchodzi.

0

@karci0 perfumesco.pl, perfumeria.pl

1

@AlexMQUC salami za tłuste, zamieniam na kuraka i pieczarki

8

@draxidox obie dziury.

7

@Rust_Cohle zgadzam się, powinni mu zamknąć granice i niech siedzie na uchodźstwie

2

@Mario96w oooo to to :D jak ogarnia masaże freda to już rewelacja :P

1

@Mario96w zgłaszam się i ja :D uwielbiam zadbane mojej kobiety :P

3

@michal2007 i ja pożegnałem swojego labladora. Ciezkie przeżycie. Trzymałem go na dłoniach jak wetrynarz podawał zastrzyk. Łzy ciekły jak oszalale.

2

@Bobo25 żeby z nimi wygrać to trzeba mieć jakiś pomysł na grę. Widzisz to u nas? Ja choćby odrobiny tego pomysłu nie widzę

10

@arkasath wyłącz media włącz myslenie prosta rada na przyszłość

3

Fantazja fantazja bo fantazja jest od tego...
https://x.com/Krlewna5/status/1440282343923544066

0

@Uukasz_93 tak tylko dla Legii ;) no nie ma, ale choć niemiecką ciut obejrzę. 34 zika za coś takiego szok

0

Panowie pytanie. Mam ten miesiąc za darmo viaplay. Kończy się ten okres 15 października. Mogę już zrezygnować i do 15 będę mógł oglądać? Czy żeby oglądać dalej trzeba zrezygnować 14 października.

1

@Dardanel Teraz już tylko sól na otwarta ranę.

0

@Laser oglądałeś mecz Brugii w lm? Polecam. Zobaczysz jeszcze słabszych zawodników i to jak się gra z pomysłem i zaangażowaniem.

1

@LeoMessiah sex edukacja 3 sezon wyszedł

3

Z drugiej strony dobrze tak na lajcie oglądać. Jak Radomiaka. Wygrają to wygrają. Wpierd.. to wpierd...

0

No jest moc hyhyhy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?