0

@AduŚ07 kopanina, Legia na poziomie 3 ligowca

1

Bardzo podobał mi się komentarz kibica Realu po klasyku. Mistrzostwo wygrywa się właśnie po takich meczach ze średniakami.... Samo sedno

0

@avanes przeglądarka Brave. Co to za reklamy? :)

4

@Odcinkowy już wystarczy że płacę podatki w tym miejscu co się z niego wywodzę ;) starczy

0

@MesQueUnClub_87 wiesz może jakby mieli białego rumaka dla mnie :D noo ale niestety nie było na stanie :)

1

@MesQueUnClub_87 ja 79 i też była obowiązkowa. Co nie znaczy że każdy musiał ją odbyć ;)

0

@MesQueUnClub_87 Chyba nie znasz do końca tematu. Jak studiowałeś to miałeś papier. Jak przerwałem studia bo zachciało mi się pracować to tata szedł z łyski do szefa wukau i miałeś odroczenie w książeczce ;) do woja szły bez urazy ale same tłuki

6

@Odcinkowy nawet mi się nie śni

8

0

@Yoshi94 no nie przegada i co zrobisz :)

0

@Yoshi94 przykro mi ale z niewidomymi nie dyskutuje :)

0

@Pablit Cześć Romek trzymaj się w swoim świecie ;)

0

@Pablit no już wiem że Ty z tych cudaków który twierdzi że Real był wczoraj gorszy hyhy, szkoda czasu na dyskusję z Tobą

0

@Pablit jak widzisz po komentarzach chyba tylko Ty żyjesz w innym świecie

3

@Pablit Real zagrał słabiej od nas ???? Dobre nie znałem.

0

@Pablit w tym w którym Marc wyciągał piłkę z siatki

3

@Deeespacito Dwie średnie drużyny, Real skuteczniejszy i bardziej wyrafinowany. Tyle

0

@marcin62 bo w piłkę trafił i to go uratowało

0

I remis z tego ciśnięcia

0

@dafik85 Widzew obecnie ciśnie LKS kontry

1

Szybko Liverpool

1

Piękna brama nie ma co

15

Karny nie ale objechał ich jak leszczy

0

@Odcinkowy ponoc na diecie i słowo tłuste źle obecne toleruje

0

@Odcinkowy dalej sądzisz ze poradzimy sobie z Benfica u siebie hyhy

0

Ale to wyciągnął.

0

@Odcinkowy patrząc na dzisiejszy mecz jestem pełen obaw

0

Ruszyła maszynaaaaa

0

Boszeeeee co to za padaczka ten mecz

0

@szela1899 grubo poszedłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?