derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 kopanina, Legia na poziomie 3 ligowca
1
Bardzo podobał mi się komentarz kibica Realu po klasyku. Mistrzostwo wygrywa się właśnie po takich meczach ze średniakami.... Samo sedno
0
@avanes przeglądarka Brave. Co to za reklamy? :)
4
@Odcinkowy już wystarczy że płacę podatki w tym miejscu co się z niego wywodzę ;) starczy
0
@MesQueUnClub_87 wiesz może jakby mieli białego rumaka dla mnie :D noo ale niestety nie było na stanie :)
1
@MesQueUnClub_87 ja 79 i też była obowiązkowa. Co nie znaczy że każdy musiał ją odbyć ;)
0
@MesQueUnClub_87 Chyba nie znasz do końca tematu. Jak studiowałeś to miałeś papier. Jak przerwałem studia bo zachciało mi się pracować to tata szedł z łyski do szefa wukau i miałeś odroczenie w książeczce ;) do woja szły bez urazy ale same tłuki
6
@Odcinkowy nawet mi się nie śni
8
Trening ?? Dzizys
https://x.com/FutbolRebelia/status/1452718105772404749
0
@Yoshi94 no nie przegada i co zrobisz :)
0
@Yoshi94 przykro mi ale z niewidomymi nie dyskutuje :)
0
@Pablit Cześć Romek trzymaj się w swoim świecie ;)
0
@Pablit no już wiem że Ty z tych cudaków który twierdzi że Real był wczoraj gorszy hyhy, szkoda czasu na dyskusję z Tobą
0
@Pablit jak widzisz po komentarzach chyba tylko Ty żyjesz w innym świecie
3
@Pablit Real zagrał słabiej od nas ???? Dobre nie znałem.
0
@Pablit w tym w którym Marc wyciągał piłkę z siatki
3
@Deeespacito Dwie średnie drużyny, Real skuteczniejszy i bardziej wyrafinowany. Tyle
0
@marcin62 bo w piłkę trafił i to go uratowało
0
I remis z tego ciśnięcia
0
@dafik85 Widzew obecnie ciśnie LKS kontry
1
Szybko Liverpool
1
Piękna brama nie ma co
15
Karny nie ale objechał ich jak leszczy
0
@Odcinkowy ponoc na diecie i słowo tłuste źle obecne toleruje
0
@Odcinkowy dalej sądzisz ze poradzimy sobie z Benfica u siebie hyhy
0
Ale to wyciągnął.
0
@Odcinkowy patrząc na dzisiejszy mecz jestem pełen obaw
0
Ruszyła maszynaaaaa
0
Boszeeeee co to za padaczka ten mecz
0
@szela1899 grubo poszedłeś