derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR no chyba facio płaci żeby popisać
0
@MarcelNJ11 odloty, eamore hyhy
1
@cracker proszę trzymać dla mnie miejsca na moda :D
0
Ciekawe gdzie dziewuchy się przeniosą :D
2
@IronSanHybrid oby fajna pielęgniarka robiła a nie jakiś pan pielęgniarz ;)
7
W końcu rozpisane wszystko jasno i klarownie. Oby do 9 dawki.
3
@Xwowrak zainstaluj apke Pepper, tam magicy wyszukują takie promki że mała bania ;)
0
@kaczor14 bardzo bym chciał Ci coś rozjaśnić ale ja sektor budżetowy i pod tym kątem miałem szkolenia.
3
Jestem po trzecim szkoleniu z nowego ładu. Podziwiam PiS jak pięknie przykrył to co najbardziej istotne zwłaszcza dla klasy średniej.
30
Ponoć dobry film
1
@VandaI się pracuje się ma, no co mam więcej napisać :)
0
@pauletaa ja płacę 159 za full pakiet w multimedia plus 50 cyfrowy polsat dla ligi mistrzów ;)
0
@Qlewer dokładnie, czuje rozczarowanie
0
@kuz oszukali mnie więc :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
27 grudzień na czerwono w kalendarzu :D Duduś podpisał.
4
Hahaha opowieści kogo by zabił Tusk pędząc z tą prędkością. Uwielbiam tvp
0
@dziaraka podwójnym, mam dwie chrześnice :) jak masz takie podejście to obyś nigdy lepiej chrzestnym nie był, szkoda dziecka
4
@Zoker nie ma takiej sytuacji. Chrzestnym jesteś od urodzenia praktycznie. Do komunia jest tyle czasu. Wymyślasz sytuację która nie istnieje by bronić swojej tezy.
4
@Zoker No nie. Wiadomo że jest komunia. Skoro jestem chrzestnym to odkładam jeśli nie mogę sobie pozwolić na jednorazowy taki wydatek. 100 zł no litości.
0
@Colon ta jest proszę pana
0
@KrystianR nie musi, często dzieci już mają konta i tam rodzice odkładają dla nich kasiorę ;)
0
@Colon tylko apka norweskiej w telefonie, dla mnie najlepsza
1
@busquets5 jak chrzestny to te 1000 minimum
1
@dv7wisnia no chyba emotka Twoja mało stosowna do sytuacji ;)
0
@reloaded to jest też opcja ale póki co chciałbym o taxe spytać
0
Mamy tu kogoś z Krakowa. Niedługo ląduje w Balicach. Jaka najtańsza korporacja taxi żeby dojechać na stare miasto?
0
Katastrofa póki co nasi
0
@Krystian1588 ja chyba 94. I pamiętam Fifę gdzie zawodnikiem podchodziło się pod bramkarza. Przy wykopie piłka się odbijała i do bramy. Piękne czasy
3
@POLAK12345 nie zmuszaj