0

@Antimadridista_WR no chyba facio płaci żeby popisać

0

@MarcelNJ11 odloty, eamore hyhy

1

@cracker proszę trzymać dla mnie miejsca na moda :D

0

Ciekawe gdzie dziewuchy się przeniosą :D

2

@IronSanHybrid oby fajna pielęgniarka robiła a nie jakiś pan pielęgniarz ;)

7

W końcu rozpisane wszystko jasno i klarownie. Oby do 9 dawki.


3

@Xwowrak zainstaluj apke Pepper, tam magicy wyszukują takie promki że mała bania ;)

0

@kaczor14 bardzo bym chciał Ci coś rozjaśnić ale ja sektor budżetowy i pod tym kątem miałem szkolenia.

3

Jestem po trzecim szkoleniu z nowego ładu. Podziwiam PiS jak pięknie przykrył to co najbardziej istotne zwłaszcza dla klasy średniej.

30

Ponoć dobry film


1

@VandaI się pracuje się ma, no co mam więcej napisać :)

0

@pauletaa ja płacę 159 za full pakiet w multimedia plus 50 cyfrowy polsat dla ligi mistrzów ;)

0

@Qlewer dokładnie, czuje rozczarowanie

0

@kuz oszukali mnie więc :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

27 grudzień na czerwono w kalendarzu :D Duduś podpisał.

4

Hahaha opowieści kogo by zabił Tusk pędząc z tą prędkością. Uwielbiam tvp

0

@dziaraka podwójnym, mam dwie chrześnice :) jak masz takie podejście to obyś nigdy lepiej chrzestnym nie był, szkoda dziecka

4

@Zoker nie ma takiej sytuacji. Chrzestnym jesteś od urodzenia praktycznie. Do komunia jest tyle czasu. Wymyślasz sytuację która nie istnieje by bronić swojej tezy.

4

@Zoker No nie. Wiadomo że jest komunia. Skoro jestem chrzestnym to odkładam jeśli nie mogę sobie pozwolić na jednorazowy taki wydatek. 100 zł no litości.

0

@Colon ta jest proszę pana

0

@KrystianR nie musi, często dzieci już mają konta i tam rodzice odkładają dla nich kasiorę ;)

0

@Colon tylko apka norweskiej w telefonie, dla mnie najlepsza

1

@busquets5 jak chrzestny to te 1000 minimum

1

@dv7wisnia no chyba emotka Twoja mało stosowna do sytuacji ;)

0

@reloaded to jest też opcja ale póki co chciałbym o taxe spytać

0

Mamy tu kogoś z Krakowa. Niedługo ląduje w Balicach. Jaka najtańsza korporacja taxi żeby dojechać na stare miasto?

0

Katastrofa póki co nasi

0

@Krystian1588 ja chyba 94. I pamiętam Fifę gdzie zawodnikiem podchodziło się pod bramkarza. Przy wykopie piłka się odbijała i do bramy. Piękne czasy

3

@POLAK12345 nie zmuszaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?