derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Barca zamknęła na 99% transfer, który pozwoli na zarejestrowanie Ferrana Torresa. Nie mogę podać nazwiska zawodnika, ale Mateu Alemany dokonał arcydzieła.
[Gerard Romero]
Ciekawe o kim mowa.
1
Chu... jowo ale stabilnie
1
@BaroPodertos nie
1
Lepiej grać w 10 bez Mingezy
0
Eeeee yyyy hahahaha
0
@BARCA1899Messi na tym poziomie pucharu obstawiam że nie
0
Nooooo i to lubie. Multimedia w końcu :)
https://satkurier.pl/news/212368/vectra-z-transmisjami-meczow-bundesligi.html
0
@Odcinkowy Jak cudownie u mnie w biurze pisiorki siedzą z nosami w monitorach. Ciężko ich zmusić do jakiegokolwiek dialogu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ChampionLW ja tam zawsze szukam plusów, moi znajomi pisowcy otwierają oczy ;) miło się słucha ich zadumy
0
@gontex nie ;) dla nas pis nic nie przygotował, jedynie podwyżki
0
@gontex a jaki masz dochód bo to od tego zależy
0
@TheBigShow jutro
0
@barteq hahaha to takich kanałów na YouTube mogę Ci dziesiątki polecić gdzie lekarze ba twórcy szczepionek mówią że one nie zdają rezultatu. Litości.
0
@igor69 to skoro nie wiesz o co chodzi to po co jape otwierasz ? potłuczony to jesteś Ty i twój nawiedzony koleżka, który nawet kontentu wypowiedzi nie potrafi znaleźć. A teraz sio sierściuszku ;)
0
@KmN czemu ma być gorsze ? Bo tańsze ? No przecież taka gotówką dysponujesz ;) ja mam serie F i tu jesli chodzi o cenę to oczywiście gra rolę rok, przebieg wyposażenie. Będziesz miał auto tej samej klasy ale ciut biedniejsze. No ale oTwoja kasa Twoje wybory. Bo co za 50tys ? Opla ?
0
@KmN 50tys to już bym szukał bmw f10 albo audi a6. Oczywiście z początków produkcji z taką kwotą.
0
@barteq A gdzie ja mieszam politykę ze szczepieniami ?? Ale mogę bazować na słowach ministra ZDROWIA. "Myślisz że jak ktoś jest zaszczepiony to jest za PiSem? Przecież to jest medyczna decyzja a nie polityczna. " serio ale tego nawet nie da się skomentować. Coś Ci się strasznie poplątało. @igor69 na drugi raz jak nie masz nic do powiedzenia to może lepiej się przyglądać. Twoje pojedyncze mamroty mogę mi sugerować że bawisz się tu adwokata kolegi. Czasem warto wysilić szare komórki ;) to nie boli.
0
@tbas aaaaa widzisz to już skaza kadr przy takich korpo. W jednostkach budżetowych nie ma z tym żadnego problemu. @cata_luna cenna uwaga
0
Mocarz się kur...znalazł.
2
@lucca87 i informują, kolega @tbas trochę zakrzywia teraźniejszość i przeszłość. Każde kadry mają obowiązek dać to do wyplenienia.
1
@tbas pit2 jest tylko wymagany by korzystać z ulgi, zakładając że większość nauczycieli rezygnuje z ulgi by zyskać parę złotych przy swoim brutto wiec nie za bardzo rozumiem Twoją dedukcję tego tematu. I dwa nie mów że nikt nie wie o PIT2 bo u mnie w biurze każdy nowy pracownik mi to składa i ma w aktach. Od x czasu ;)
0
@LionelM95 i dlatego go cenie, biały mi przypomina przedszkole i traumę z nim związaną hyhy
1
@LionelM95 idealnie ;)
2
@Ghotti nie jestem fanem pisu żeby nie było ale na ogól nauczyciele przy swoim brutto, zyskują pare złotych ;) tak wiem bo mama jest księgową w budżetówce. Żeby tyle stracić podejrzewam że brutto powinno wynieść koło 10tys. Dodam, że są też tacy doliczając nadgodziny czy inne dodatki. Ale jest to zdecydowanie mniejszy procent ogółu nauczycieli.
1
@LionelM95 niczym moim zdaniem, za to jest taki bardziej zbity, osobiście jak nie kasza do preferuje brązowy
0
@Krzychu1010 czemu tylko 10w ?? daj mu pełny syntetyk 5w30 albo 5w40 i najlepiej olej oparty na PAO.
8
@Bobo25 hahahaha bo ktoś ma inne zdanie to kółko wzajemnej adoracji ;) Ty serio dalej nie widzisz że te szczepionki nie działają ? Jak masz TT są piękne dane ze szpitali wrzucone. Na temat ilu pod respiratorami ludzi zaszczepionych a ilu nie. Zdziwisz się danymi. Jak to było na początku ? Zaszczep się unikniesz zachorowania. Potemmm zmiana. Zaszczep się, zachorujesz tylko lekko przejdziesz. To wszystko gówno prawda. Więc jak opierasz swoją wiarę na tych specjalistach którzy co chwile zmieniają zdanie to proszę bardzo. Dziabaj się do skutku.
13
@Bobo25 jak ma się tak dochodowy interes skończyć ?? skoro Izrael już mówi że będzie 6 dawek minimum a są dopiero na 4
0
@igor69 No życia mi nie układasz. Wybacz