0

@KucykPony to został jeszcze dzień, zawsze jak zwroty kasy to się ciut czeka, także na spokojnie

0

@LS tylko pstrąg, karp za tłusty i wali mułem

0

@Messibestplayerintheworld Faunda. Dla mnie mega

0

@TheNekro94 Discovery znika a mają trochę tych kanałów tematycznych.

3

Się bawi młodzież

2

@Objectivo klementynek więc szukaj

0

@TheNekro94 daj dane ja chętnie przytule :P

9

@AnnaMarianna Byłem z kobitą. Dobra gra wstępna. I mi i jej się zachciało po filmie. Więc była młócka jak wróciliśmy do domu.

3

@BART97 rozumiem że obudziłeś sie po hibernacji

1

@BombowiecKrawczyk nie ubieram

0

@Zoker a co on daje od x czasu ?? zrobił się przeciętny :/

0

@agaFCB i nikt nie informuje :(

1

Uwaga fraj....mam ważny komunikat. Znów o 18 na Tv6 Miodowe lata. Dwa odcinki. Over

0

@punch1 jesteśmy jebni.. ci coooo :)

0

@Objectivo tak światłowód padł ;) ps. teraz już trybi ale był moment że error 404

0

Oj notatnik padł :(

0

@Katalonbar nie będzie tak medialne i finansowe, kto by chciał oglądać te same drużyny w grupie i fazie pucharowej

1

@Deviler z pesże

4

Inter Ajax, przyjemny meczyk

1

Benfica Real łatwo

0

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/ jak ktoś poza chatą i chce obejrzeć

1

@Bykunn ohoho już przesiąknięty młody :D

0

@Bykunn oo nieeee bo cały wieczór na TT czytałem opinie światowe o tym wyścigu. Cyknij jak możesz co tam się młody nagadał ;)

5

Bottasik i Toto strasznie przeżywają wczorajszy dzień :( Rozumiem Toto i Lewis ale żeby Bottas tak rozpaczał ?

https://x.com/mikamclaren/status/1470201133045936129

2

@BulaKG polecam ashwangande, będziesz miał przyjemny sen a dwa oczyść głowę przed zaśnięciem, żadnego rozkminania

0

@Piernik nie bo czytam TT i RB też pisze oświadczenie. Uważam że nic nie dostaną.

1

@Hosh nic nie zyska, tu jest po wszystkim

1

Kuźwa Portowcy why :( znów końcówka meczu ehhh

0

@soczeq11 zajmij się czymś innym, zostaw f1

0

@FCBeSeM to trzeba obejrzeć to się nie da opisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?