derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KucykPony to został jeszcze dzień, zawsze jak zwroty kasy to się ciut czeka, także na spokojnie
0
@LS tylko pstrąg, karp za tłusty i wali mułem
0
@Messibestplayerintheworld Faunda. Dla mnie mega
0
@TheNekro94 Discovery znika a mają trochę tych kanałów tematycznych.
3
Się bawi młodzież
2
@Objectivo klementynek więc szukaj
0
@TheNekro94 daj dane ja chętnie przytule :P
9
@AnnaMarianna Byłem z kobitą. Dobra gra wstępna. I mi i jej się zachciało po filmie. Więc była młócka jak wróciliśmy do domu.
3
@BART97 rozumiem że obudziłeś sie po hibernacji
1
@BombowiecKrawczyk nie ubieram
0
@Zoker a co on daje od x czasu ?? zrobił się przeciętny :/
0
@agaFCB i nikt nie informuje :(
1
Uwaga fraj....mam ważny komunikat. Znów o 18 na Tv6 Miodowe lata. Dwa odcinki. Over
0
@punch1 jesteśmy jebni.. ci coooo :)
0
@Objectivo tak światłowód padł ;) ps. teraz już trybi ale był moment że error 404
0
Oj notatnik padł :(
0
@Katalonbar nie będzie tak medialne i finansowe, kto by chciał oglądać te same drużyny w grupie i fazie pucharowej
1
@Deviler z pesże
4
Inter Ajax, przyjemny meczyk
1
Benfica Real łatwo
0
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/ jak ktoś poza chatą i chce obejrzeć
1
@Bykunn ohoho już przesiąknięty młody :D
0
@Bykunn oo nieeee bo cały wieczór na TT czytałem opinie światowe o tym wyścigu. Cyknij jak możesz co tam się młody nagadał ;)
5
Bottasik i Toto strasznie przeżywają wczorajszy dzień :( Rozumiem Toto i Lewis ale żeby Bottas tak rozpaczał ?
https://x.com/mikamclaren/status/1470201133045936129
2
@BulaKG polecam ashwangande, będziesz miał przyjemny sen a dwa oczyść głowę przed zaśnięciem, żadnego rozkminania
0
@Piernik nie bo czytam TT i RB też pisze oświadczenie. Uważam że nic nie dostaną.
1
@Hosh nic nie zyska, tu jest po wszystkim
1
Kuźwa Portowcy why :( znów końcówka meczu ehhh
0
@soczeq11 zajmij się czymś innym, zostaw f1
0
@FCBeSeM to trzeba obejrzeć to się nie da opisać