2

@Zoker właśnie czytam na TT o tej zbiórce dla nich. Grubo. A gość dostał wyrok, wyszedł po 5 miesiącach i został doradca finansowym hyhy. Na legalu tym razem żyje jak w bajce. Dziwny ten świat..

2

Obejrzałem z nudów Oszust z Tindera. Nie będę krytykował tych kobiet. Ale zauważę nieskromnie ze miał łeb ten Izraelczyk.

0

I po wszystkim ehhh

0

Dajesz Natalia. Mimo wszystko Ci kibicuje.

3

@Compadre Bitwa o Midway

0

@bartekvisca CUD, nagle pach i koniec, nawet żadnej kolejnej odmiany sromikona hahahaha. Boszeeeee jakie to jest żałosne.

0

@Medium nie czuć jej w Twojej wypowiedzi

0

@Medium a skąd ty wiesz ze WSZYSTKO. Bo Stanowiski powiedział? Dzizys

1

@Andres8Iniesta Nierewelacyjne ale bardzo dobre

1

Cieszy jedność drużyny jedność ławki.

0

Prawie wyprostowana. Mogło być czerwo

0

@danio1899 mi się wydawało że oczy mi się przyszklily

2

@Oskar00 no trochę miał inna bądźmy szczerzy

0

Alba to jest nasza przyszłość

0

@derlysy1979 ale Ty się znasz

0

Zaraz się okaże że Dawid podium a Kamil się spali

0

Została walka Kamilowi o srebro. Japoniec już tego nie odda.

2

@Uukasz_93 możesz wiedzieć jeśli chcesz. I razem... Domoweee

1

Komentarz usunięty

7

@kamilo0066 oczywiście że była. Są wywiady z lotniska. Mi tam jej nie żal.

3

@Dari0G 43 wiosen za mną. Oby dziś Barca sprawiła mi prezent jak wczoraj Pogoń

1

@Lordzi 80 procent

0

@Kinginiesta Lech przyjeżdża do nas znaczy do Pogoni

1

Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest

1

@OsamaDembele dzięki aż się uśmiechnąłem

5

@AllBundy bo ciśnienie masz podniesione to normalne

0

Dawać już te skoki. Jedziemy panowie. Niech moc na progu będzie z wami.

0

@OsamaDembele dokładnie. Straciłem przez to dwóch funfli. Przykre

0

@TheNekro94 jeśli to nie tajemnica czemu za Kamilem nie przepadasz ?

0

@Deviler i co z tego :( przychodzą zawody i poza czołówką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?