derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker właśnie czytam na TT o tej zbiórce dla nich. Grubo. A gość dostał wyrok, wyszedł po 5 miesiącach i został doradca finansowym hyhy. Na legalu tym razem żyje jak w bajce. Dziwny ten świat..
2
Obejrzałem z nudów Oszust z Tindera. Nie będę krytykował tych kobiet. Ale zauważę nieskromnie ze miał łeb ten Izraelczyk.
0
I po wszystkim ehhh
0
Dajesz Natalia. Mimo wszystko Ci kibicuje.
3
@Compadre Bitwa o Midway
0
@bartekvisca CUD, nagle pach i koniec, nawet żadnej kolejnej odmiany sromikona hahahaha. Boszeeeee jakie to jest żałosne.
0
@Medium nie czuć jej w Twojej wypowiedzi
0
@Medium a skąd ty wiesz ze WSZYSTKO. Bo Stanowiski powiedział? Dzizys
1
@Andres8Iniesta Nierewelacyjne ale bardzo dobre
1
Cieszy jedność drużyny jedność ławki.
0
Prawie wyprostowana. Mogło być czerwo
0
@danio1899 mi się wydawało że oczy mi się przyszklily
2
@Oskar00 no trochę miał inna bądźmy szczerzy
0
Alba to jest nasza przyszłość
0
@derlysy1979 ale Ty się znasz
0
Zaraz się okaże że Dawid podium a Kamil się spali
0
Została walka Kamilowi o srebro. Japoniec już tego nie odda.
2
@Uukasz_93 możesz wiedzieć jeśli chcesz. I razem... Domoweee
1
Komentarz usunięty
7
@kamilo0066 oczywiście że była. Są wywiady z lotniska. Mi tam jej nie żal.
3
@Dari0G 43 wiosen za mną. Oby dziś Barca sprawiła mi prezent jak wczoraj Pogoń
1
@Lordzi 80 procent
0
@Kinginiesta Lech przyjeżdża do nas znaczy do Pogoni
1
Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest
1
@OsamaDembele dzięki aż się uśmiechnąłem
5
@AllBundy bo ciśnienie masz podniesione to normalne
0
Dawać już te skoki. Jedziemy panowie. Niech moc na progu będzie z wami.
0
@OsamaDembele dokładnie. Straciłem przez to dwóch funfli. Przykre
0
@TheNekro94 jeśli to nie tajemnica czemu za Kamilem nie przepadasz ?
0
@Deviler i co z tego :( przychodzą zawody i poza czołówką