4

@fart żeby czasami zaraz nie miał wypadku jakiegoś..

0

@MESSIah16 No ciary przeszły

1

@Nazio87 moja liczba to 6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DaPidejpi Zbigniew Bródka tak jakoś od razu o nim pomyślałem

0

@TheNekro94 sory ale jestem hetero. Musisz szukać gdzie indziej

0

Piękna ta Barty. Taki Rysiek spod monopolu

0

@Qrek może za młody jesteś, może nie rozumiesz pewnych spraw. Dla mnie wywiad jeden z lepszych na KS

2

@pyku91 tak, mają błąd w tym temacie

0

Świetny odcinek Domagalik z Bogusiem. Polecam

2

Widzę Kamil się znów naumiał skakać. Szanuje

1

@FCBparasiempre nie no litości. Palca mi zmęczyłeś.

0

@Mario96w tylko ryż i to tyle by łycha stała

2

@gumaz pomidorowa z ryżem

4

@norbi77 ją to tylko do wyra bym zabrał.

1

@DonAndrzejos jeśli szybko się regeneruje to da radę, mentalnie i psychicznie jest na to gotowa, pytanie jak strona fizyczna

1

@El dominatore złota myśl od rana, to będzie dobry dzień :)

11

@Piorun to tak jak w siarkowce, koszykówce, piłce nożnej itd. Ameryki nie odkryles

0

@Michu94 jaki tytuł tego dokumentu?

0

@Wojcio tu masz rację, poziom fiksacji sięgnął zenitu

0

@Ghotti nic nie może być różnie skoro nie wypracuje 68tys na koniec roku ;)

2

@Katalonbar W jakiś miesiącu przekroczysz 5700 brutto ? np wypłata plus 13 czy wypłata plus nagroda ? Jeśli tak to złoż wniosek o niestosowanie ulgi, mimo że nie wypracujesz 68tys na koniec roku. Jeśli nie złożysz to w rozliczeniu rocznym oddasz górkę z miesiąca gdzie przekroczyłeś 5700. Reasumując złoż papier.

0

@Wojcio właśnie miałem dopisać, żeby każdy obejrzał i trochę się sfokusował na rzeczywistość, komentarze są tu zbędne

5

Piękna orka we Francji. Obejrzyjcie cały materiał.
https://streamable.com/noc0gs

1

@Zbyszard potwierdzam. Kupiłem mamie i miło mnie zaskoczył ten tel.

0

Majcin Ty to jesteś debeściak


2

@Dzemix111 uważam że nie

1

@Bunk420 pisała mi sms że nie ale że ludzie na LR ją podkurwia...ją

0

@JonSnow cos chyba nie pykło w analizie ;)

1

@dariooo w kolejkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?