derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@fart żeby czasami zaraz nie miał wypadku jakiegoś..
0
@MESSIah16 No ciary przeszły
1
@Nazio87 moja liczba to 6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DaPidejpi Zbigniew Bródka tak jakoś od razu o nim pomyślałem
0
@TheNekro94 sory ale jestem hetero. Musisz szukać gdzie indziej
0
Piękna ta Barty. Taki Rysiek spod monopolu
0
@Qrek może za młody jesteś, może nie rozumiesz pewnych spraw. Dla mnie wywiad jeden z lepszych na KS
2
@pyku91 tak, mają błąd w tym temacie
0
Świetny odcinek Domagalik z Bogusiem. Polecam
2
Widzę Kamil się znów naumiał skakać. Szanuje
1
@FCBparasiempre nie no litości. Palca mi zmęczyłeś.
0
@Mario96w tylko ryż i to tyle by łycha stała
2
@gumaz pomidorowa z ryżem
4
@norbi77 ją to tylko do wyra bym zabrał.
1
@DonAndrzejos jeśli szybko się regeneruje to da radę, mentalnie i psychicznie jest na to gotowa, pytanie jak strona fizyczna
1
@El dominatore złota myśl od rana, to będzie dobry dzień :)
11
@Piorun to tak jak w siarkowce, koszykówce, piłce nożnej itd. Ameryki nie odkryles
0
@Michu94 jaki tytuł tego dokumentu?
0
@Wojcio tu masz rację, poziom fiksacji sięgnął zenitu
0
@Ghotti nic nie może być różnie skoro nie wypracuje 68tys na koniec roku ;)
2
@Katalonbar W jakiś miesiącu przekroczysz 5700 brutto ? np wypłata plus 13 czy wypłata plus nagroda ? Jeśli tak to złoż wniosek o niestosowanie ulgi, mimo że nie wypracujesz 68tys na koniec roku. Jeśli nie złożysz to w rozliczeniu rocznym oddasz górkę z miesiąca gdzie przekroczyłeś 5700. Reasumując złoż papier.
0
@Wojcio właśnie miałem dopisać, żeby każdy obejrzał i trochę się sfokusował na rzeczywistość, komentarze są tu zbędne
5
Piękna orka we Francji. Obejrzyjcie cały materiał.
https://streamable.com/noc0gs
1
@Zbyszard potwierdzam. Kupiłem mamie i miło mnie zaskoczył ten tel.
0
Majcin Ty to jesteś debeściak
2
@Dzemix111 uważam że nie
1
@Bunk420 pisała mi sms że nie ale że ludzie na LR ją podkurwia...ją
0
@JonSnow cos chyba nie pykło w analizie ;)
1
@dariooo w kolejkę