2

@Lisek buziaczki mordo Maks takkkkk

1

Hahaha haha pięknie cudownie

0

@Vold94 taaaaaaaa

1

Brawo Perez.......

5

On raczej jest obiektywny


2

Sky sport nawet pisze ze prawidłowy manewr i powinno być oddanie pozycji. A Hamilton to ich pupil. To chyba wszystko mówi...

1

Jak tu można pozycji nie oddać. Traci sens ta rywalizacja

1

@kuz tak, nisko osadzony

0

Tak jestttt brawooo

0

Maks musiszzzzzzz. Lets go

8

Taaaa jest. Już czas proszę pana.


1

@Vebrol Max Top

0

@adamt1996 a skąd wiesz od kiedy oglądam? Zrobił Max robotę i zaskoczył wszystkich.

0

Co Maks pocisnął

0

@adamt1996 nie będę się wstrzymywał bo wszyscy to widzą :)

0

Ale zapierdziela ten Mercedes. Bez szans Maksiu będzie w wyścigu.

3

@ranger3120 robisz zwrot do zalando

1

@michal26 dwóch dobrych świrów

0

@Pogba gdzie to oglądać?

0

@BlaseR9 aaaaa jakkkkkk

4

@MesQueUnClub96 a nie widziałeś filmiku jak nazywa go swoim Bogiem ?? Michnik generała ;)

2

@Adi123456789 Nie, jeśli zakup to do Ligi Europy

1

@Krystian1588 coś z serii Brothera polecam, świetne drukarki np : HL-L3270 CDW

3

@Messibestplayerintheworld wyraz twarzy ich mówi chyba wszystko....

5

Jeszcze parę razy obejrzę wiadomości i będę biegle niemieckim władał.

0

@toretto724 Polsat Sport premium 1

0

@Gonzo349 świetny hahahaah, uwielbiam Cię kolego ;)

3

@DonRybson już miałem skopiowane, Ti Ti :P

3

@arkasath Obecnie ?? to już trochę trwa

0

@LyFT jasne ale jak masz minimum 10 lat stażu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?