0

@igor69 Ty z tych nawiedzonych czy nie łapie sarkazmu?

0

@igor69 nie ma sensu się rozwijać i tak zaraz skasują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@barteq o pan doktor się odezwał. A skąd ty wiesz kto kiedy umiera i na co? Ludzie przed covidem rozumiem nie umierali? Choroby są różne. Raz umierasz po 10 latach raz po 10 dniach. Wciskanie na siłę narrację że co złe od 3 lat to tylko wina covidu. Jak można być tak mocno ograniczonym. Szczepionki pewnie też reflektujesz? Mimo że biedny minister zdrowia jest orany za swoje wcześniejsze głupoty. Żyj dalej w tej niewiedzy ale nie pierdo.. głupot na ogół forum.

3

@kaamil1910 ale z niego dzban teraz szanse ma... inny kolo

1

Co te skoki tak wcześnie? Kiedy patologiczny człowiek siedzi w pracy i zapierdziela na nowy ład pisiorków.

1

@DonMatteo901 zostali tu jeszcze jacyś fani szczepień? Czy z podkulonym ogonem siedzą jak szare myszki

0

Potężny to człek

1

Meczycho przez duże Y

0

Dobrze Kosecki jedzie resztę ziomków Cafe Futbol

1

Ale ze mnie dzban.... A ty chodzisz uśmiechnięta. Uśmiechajmy się bracia i siostry. Będzie dobrze.

0

@DaPidejpi czyli uważasz że tolerancja nie ma granic?

6

1

@zemol96 to nikt Cie nie polubi, przykro mi

0

@zemol96 żony, kochanki ewentualnie pelnoletniej córki

0

@ElKamil ponoć stadionu czy cuś

1

@zemol96 jak na TT, pokaż cycki

2

@RobiS jedno zdjęcie w tle, JEDNO, obstawiam że menedżerowie Siwego zadziałali

2

Wywalili z jutuba Ćwiąkale oba filmy o Sousie. Grubo.

4

@TylkoBarca7273 3 x tak

1

@Bocheno1 jest jedynym już :)

0

@adi7adi8 spokojnie zaraz będzie, nie panikuj

1

Grbic trenerem siatkarzy. Podoba mnie się wybór.

1

@Bocheno1 siatkarze już z trenerem

0

@Gaucho Budżet mam trochę wyższy może być i 600-700

0

Panowie szukam słuchawek do mojego P30pro. Ale nie do uszne tylko takie na uszy. Kuzynka JBL dostała pod choinkę za jakieś 300zł. Nawet fajnie grają ale chciałbym żeby grały ciut głośniej. Ktoś biegły w temacie i podpowie w jaki model celować ?

2

@marcin62 i taki sobie może wszystko. Pięknie go na TT zaorali.

0

No cóż obejrzę i darta

0

@KucykPony Komputronik to nie jakieś leszcze. Dostaniesz zwrot a że może po świętach to cóż taki okres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?