derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak siedzę w pracy, przerzucam nostalgicznie kartki i dumam. Powracają piękne wizję parad Matsa oh, ah ale wyciągnął. Później transfer Frankiego. Dobry Boże ale mamy pomocnika. Sam zamiata druga linie przeciwników. Znów się chciało szczytować z zachwytu. I czas, który mija, który niesie to co nigdy nie powinno się wydarzyć. Tak by pomyślał każdy fan tego zespołu albo choć większość. Dziś gdyby odeszli nawet zębami bym nie zazgrzytał. Smutne koleje losu.
2
Franki chyba musisz odejść. Niech choć kasiorka zostanie po Tobie. Tak słabo się na Ciebie patrzy. Smutny.
0
@Colon o tej porze już nie jadam
0
Jakby dziś było lańsko to Piotruniaa Zola dał dziś nowy kawałek. Poprawi nastrój bo jak zawsze trzyma poziom. To tak informacyjnie tylko.
1
@xVENUMx mam ten tel 3 rok i szczerze nie mam na co go zmienić. Nie zawiedziesz się. Mam wersję 8/256 i przez ten czas ani jednej ścinki. Bateria petarda o zdjęciach nie wspomnę..
0
@Kitek1640 BNP Paribas
0
@Ghotti a tu pełna zgoda, nie jest to auto iście komfortowe ;)
0
@Ghotti każdy ma swoje preferencje. Dla mnie środek lexsusa to porażka. Bo bryłe ma całkiem całkiem. Ale skoro mówisz że bmw tylko szybkie to chyba nie do końca po testowałeś jak to auto się prowadzi. A laserów z przodu lepszych nie widziałem nigdzie.
0
@pt9 teraz to dojeb... Przejedź się g30 540i to wtedy pogadamy
0
@michal26 taaaa jasne. Po co pisac takie bzdury. Brak jest kompotentow bo Chiny stoją. Na styczeń to możesz mieć demo z salonu. Jak robisz pod siebie konfigurację to okresy są kosmiczne i znajomości nic tu nie dają.
0
@Ghotti na bmw g30 540i 1.5 roku ;)
0
@mrboom JJ jest jednodawkowy dlatego tak dopytuje :D
0
@Barca1992 to jak ktoś przyjął JJ w tym roku to ważny jest rok czy traci swoja moc paszporcik 1 stycznia 2022 ?
0
@barcelonaLM fakt, masz rację, teraz doczytałem
0
@barcelonaLM gdzie Ty widzisz że zamknięte dyskoteki od 15 grudnia ?
0
@Criss18Barca akurat Police stać na samolot, przyczyna takiego obrotu sprawy musi być inna .
0
@DarekFCBnaZawsze pytanie czy coś w mózgu mu się poprzestawia i jaką będzie miał opiekę medyczną. Ale uważam że topowym grajkiem już nie będzie.
0
@mekston aaa to może mi umknęła ta informacja, ale coś tam mówili że Maks zmienił delikatnie tor jazdy i może za to dołożyli kolejne 5 sekund
0
@Tomason Sokół mówił jak dobrze pamiętam podczas wyścigu, że kara jest za incydent z Lewisem w zakręcie. A ten incydent był wcześniej.
0
Serce rozdarte.. Barco why:( ale dziękuję Portowcy i mojej kobiecie Wioli która przyjechała w łycha i ukoi pewny bol.
0
Do boju Portowcy a później oby nasze cudaki nie sfrajerzyli.
1
@pedrixxx 42 tadam
58
Dzień dobry ekipo. Wiedziliśta ??
https://x.com/mat_lubanski/status/1466408184709591045
7
Do czego to rządy Pisu doprawdzily... Albo to wina Tuska. Proszę sobie opcje wybrać.
0
@MysticCat że mu się należała w tamtym roku
40
Hardcorowo ale rozśmieszyło
https://x.com/average_jamess/status/1465414030315642883
0
@PatrychoO a co mówi?
13
Było?
0
Teraz paczem. Znów nasi w skokach Top...
2
@dmcteam do domu bo będziesz chory mordo