0

Panowie czemu te nasze asy grają o takiej porze?

0

@Blanco16 tak nie odpuszczał, jak on jest wolny jak jak wóz z węglem, źle się ustawia...

0

@Kinginiesta nie tłumacz, odporni na wiedzę nie zrozumieją

0

Samuel Umtiti: „Tak, płakałem na spotkaniu z prezydentem. Kocham Barçę i nie wyobrażam sobie siebie w żadnym innym klubie, ale czułem się bardzo samotny”.

0

Nie oglądałem meczu. Wynik świetny. Odzwierciedla jakość gry?

21

Też by się chciało dostac takie owacje ale w kieszeni pusto...


3

@Dojaar kosa kosa a sianko płynie :)

3

@Barwindg kurde fajnie że jest ktoś kto ogląda Trwam :)

2

@Krzychu1010 Kasztanowy ludzik

8

Ohohoho ale ze Trwam na Jarka? Fiu fiu a dlaczego tu nie ma okien...


0

@q1 Buksa gra całkiem całkiem

2

Katastrofa.... To ma być mecz o wszystko. Japierd

2

Buksa no miodzio

1

Kolejny mecz z zaangażowaniem o wszystko.

0

Grzesiek kur... ja Cie proszę

2

@Pawel13sz jest Buksa pewnie oto chodzi. On dobrze gra głowa

0

@Adi123456789 a wpływają jakoś bezpośrednio na Twoje życie ? Bo jeśli tylko pośrednio że jesteś bogatszy w informację to chyba nie możesz ich określić znaczącymi ludźmi w Twoim życiu.

1

@BombowiecKrawczyk zawsze tv6. Od poniedziałku do piątku. Po dwa odcinki

0

@konrad1661 masło Kaufland 5.80, mleko 3.2 tu mówię o 2%

3

Miodowe lata czas start.

0

Uwielbiam Marsyliankę :)))

8

@Rust_Cohle że lubi i ci wybacza

2

@tobiasson92 o to jest jakiś pomysł. Albo Czubówna

4

Co oni pierd...w tych wiadomościach. Ten lektor to w piekle zgnije. Ten ton...

0

@MarcinB1990 to lot krajowy więc raczej nie będzie odwołany.

0

Zamawiał ktos bilety lotnicze na Kiwi? Zamówiłem a teraz tak czytam opinie serwisu ma necie że słabo z nimi :P

1

@Verema a potem mecze Ligii Narodów.

0

@Joe_Pesci żadnej

1

Czyli jak w Albani przegramy to koniec marzeń o drugim miejscu.

20

Najpiękniejsze z tego meczu. Wzruszyłem się i ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?