derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaje... że piłki nie widziałem
1
@q1 oczywiście że talent. Poczytaj co sam Lewy o nim mówi.
3
@Dosq No właśnie gramy jak Barcelona dlatego taki płacz
0
Cudowne widowisko....
0
@Muszynianka zależy ile chcesz wydać bo Jameson może kosztować 60zł jak i ponad 1000zł :D
1
@Muszynianka Redbreast 15 letnią polecam jeśli jesteś smakoszem. Ale myślę że większość kupisz u nas online. Więc moim zdaniem nie warto, chyba że tam się na promocji trafi.
0
@kuz tak podobno bo ktoś napisał w komentarzach w necie ;)
3
Amennnnnn
https://x.com/czarnam08648785/status/1445827949182152709
1
@Seledynowy serio w XXI wieku nie potrafisz sobie poradzić z tym problemem ? przeglądarka Brave podpowiem. Ani jednej reklamy nie uświadczysz.
0
@AlexDark00 co ja bym bez Ciebie zrobił. Moje życie by sensu nie miało..
1
@DawidekFCB złapało za serducho
0
@reloaded dej za darmooo
0
@AlexDark00 no i od fb tez mnie auto nie potrąci ;)
0
@AlexDark00 Ciekawość to pierwszy stopień wiesz gdzie ;) pije wyłącznie wodę od ponad 10 lat za to palaczem jestem nałogowym. Jeśli treści ryjące ludziom banie w necie chcesz porównać do palenia papierosów to masz do tego prawo. Dla mnie to banał.
0
Zło wróciło. Znów będzie mieszać ludkom w głowach...
0
Pepper działa także zapraszam na promocję.
1
@amanter ściema :)liczbę mogą podać ale w życiu się nie przyznają co wyciekło.
0
@El dominatore lodówka za 100. Rodzice robią remont i nie pasuje do wystroju. Grupy sprzedażowe proszę o wystawienie.
0
@kuz ehhh już koniec, ale dobrze wiedzieć
0
@kuz gdzie to leci?
0
@tristan87 u mnie nie działa, brak połączenia wifi
12
Hahaha
1
@tristan87 ale co? Netu z multimedii nie ma. Tylko tv
5
Jest grubo. Multimedia też padła.
1
@Grzbiet oj Zola dał czadu. Program ze stycznia polecam.
0
@Grzbiet zgadzam się, mnie Zola przekonał ostatnim ale to było na początku roku. Giza milczy. A Lotek, Pacześ czy Socha mocno w dół. No ale oglądam Lotka
0
Lotek wrzucił dwa dni temu program . Na czas posuchy polecam.
2
@Criss18Barca w niczym mi nie przeszkadza. Jak masz swój rozum to potrafisz oddzielić te dwa swiaty
1
Fb też padł ehhhhh
1
@paweldunajecfcb wczoraj poszedł Squid game na raz. Mega wciągając.