derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już lepiej było Dembusiowi zrobić przeszczep nóg tak z dwa lata temu. Może byłby spokój.
1
@jacobFCB jakie platformy masz?
0
@JANEK777 na nich kur.... :D cyrki
1
@BoRoWieC rozliczą go po kursie 1.0
1
Busi widzę znowu szopkę odejb....
0
@Qlewer no lubię co zrobić :D
0
@Chaoss jeśli nie chcesz żałować to LG. Najlepsze matryce
1
@paweldunajecfcb śmiało odpalaj
1
@Qlewer zawsze by mieć potwierdzenie. Już były akcje że mail nie dotarł. Jestem przezorny. Potem szarp się z molochami.
0
@prokofiew Multimedia
2
Jak mnie wkurw... ci konsultanci od przedłużenia umowy. Za każdym razem 10-20zl więcej i będzie mi chamidlo wmawiało że taniej nie będzie. I znów trzeba pisać wypowiedzenie i czekać na tel z działu utrzymania klienta. Wtedy ktoś miły zaproponuje przedłużenie na tych samych warunkach. Tylko drzew żal bo trzeba zużyć papier i spłukać się z kasy na znaczek..
0
@BulaKG Chyba nie ;) Oby wymęczyli te ziarnko choć zakładam że bramkę stracą więc może się skończyć 1:1
1
@Deviler 120-140
1
@Bykunn też mam z tego tu ubaw. Kije w tyłku i wszystko na sztywno.
1
@JohnnyBarca może tym razem za darmo pyknie
5
Uhuhuhu zaczyna się
1
@kamiVeB wyluzuj :) to samo nie bo choć kroczki stawiali. Leoś jak wryty i tu sek całej historyji
0
@Bykunn normalnie Leoś jak w hipnozie :D
6
Nawet śmieszne :)
0
@Bykunn No zgadza się. Choć ja pracując w biurze wolę jak rano jest widniej. Jakoś szybciej wchodzę na obroty. Bo jak za oknem ciemno to mam totalnego lenia.
1
@Ghotti a tu się ciut psychologi kłania, ponoć jaśniej rano to mniej depresyjny stan człowieka Gdzieś badania robili.
1
@kkbarca trochę musiałem ubarwić by przekaz byl mocniejszy
3
@kkbarca gdyby nie zmiana na zimowy to w grudniu o 10 rano miałbyś noc, więc lepiej niech się wcześniej zrobi ciemno
0
Boszeee jaka to chu... nia.
0
Tybura zaraz zaczyna
0
@CLionelMessi gify sa, to trwa 15 sekund
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Herato Leo się nie rozkręci.
5
@Criss18Barca tak jest, ten co nie tyka alko hyhy Pięknie ich Kowal jedzie na TT. Moze i on też pijak ale szczery :D
0
@Bobo25 coś może w tym być ;)