0

Już lepiej było Dembusiowi zrobić przeszczep nóg tak z dwa lata temu. Może byłby spokój.

1

@jacobFCB jakie platformy masz?

0

@JANEK777 na nich kur.... :D cyrki

1

@BoRoWieC rozliczą go po kursie 1.0

1

Busi widzę znowu szopkę odejb....

0

@Qlewer no lubię co zrobić :D

0

@Chaoss jeśli nie chcesz żałować to LG. Najlepsze matryce

1

@paweldunajecfcb śmiało odpalaj

1

@Qlewer zawsze by mieć potwierdzenie. Już były akcje że mail nie dotarł. Jestem przezorny. Potem szarp się z molochami.

0

@prokofiew Multimedia

2

Jak mnie wkurw... ci konsultanci od przedłużenia umowy. Za każdym razem 10-20zl więcej i będzie mi chamidlo wmawiało że taniej nie będzie. I znów trzeba pisać wypowiedzenie i czekać na tel z działu utrzymania klienta. Wtedy ktoś miły zaproponuje przedłużenie na tych samych warunkach. Tylko drzew żal bo trzeba zużyć papier i spłukać się z kasy na znaczek..

0

@BulaKG Chyba nie ;) Oby wymęczyli te ziarnko choć zakładam że bramkę stracą więc może się skończyć 1:1

1

@Deviler 120-140

1

@Bykunn też mam z tego tu ubaw. Kije w tyłku i wszystko na sztywno.

1

@JohnnyBarca może tym razem za darmo pyknie

5

Uhuhuhu zaczyna się


1

@kamiVeB wyluzuj :) to samo nie bo choć kroczki stawiali. Leoś jak wryty i tu sek całej historyji

0

@Bykunn normalnie Leoś jak w hipnozie :D

6

Nawet śmieszne :)


0

@Bykunn No zgadza się. Choć ja pracując w biurze wolę jak rano jest widniej. Jakoś szybciej wchodzę na obroty. Bo jak za oknem ciemno to mam totalnego lenia.

1

@Ghotti a tu się ciut psychologi kłania, ponoć jaśniej rano to mniej depresyjny stan człowieka Gdzieś badania robili.

1

@kkbarca trochę musiałem ubarwić by przekaz byl mocniejszy

3

@kkbarca gdyby nie zmiana na zimowy to w grudniu o 10 rano miałbyś noc, więc lepiej niech się wcześniej zrobi ciemno

0

Boszeee jaka to chu... nia.

0

Tybura zaraz zaczyna

0

@CLionelMessi gify sa, to trwa 15 sekund

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Herato Leo się nie rozkręci.

5

@Criss18Barca tak jest, ten co nie tyka alko hyhy Pięknie ich Kowal jedzie na TT. Moze i on też pijak ale szczery :D

0

@Bobo25 coś może w tym być ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?