derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 też mnie zaskoczyło
16
Kiedyś to było...
0
@WisniaKala No od czego?
1
Ilu tu Bayern ogląda. A tak mówili że nie zapłacą Viaplay. Zdrada :(
1
@Kitek1640 wsiadasz zapinasz pas, rozkoszujesz się fajnym przyspieszeniem. Potem ponad 2 godzinki snu i miękkie lądowanie. Wysiadasz. Witaj Barcelono.
1
@bartas97 dokładnie, do przewidzenia było co powie
0
@pluszek policja to policja :)
2
Już jest oświadczenie.
0
@bartekvisca ja tam się nie znam, w woju nie byłem
2
Nerwowi Ci żołnierze...
0
@ShinobiQWE Rosja prowadziła mediacje. Zawiesili naparzanie się. Na jak długo zobaczymy.
1
@AmigoBlancos emitują do południa jak człowiek w pracy
3
@bartas97 teraz? Po co...
2
@-barca4ever- lecą od godziny 12. Też ryczę od poniedziałku.
4
@Ptasior a ja uważam że nie zacznie grac już na takim poziomie albo choć zbliżonym jak nas przyzwyczaił. Tam ma za dużo topowych zawodników wokół siebie. Tam nie gra pierwszych skrzypiec na ten moment. I myślę że tak pozostanie. Jakieś liczby oczywiście wykręci ale to już nie będzie to. Pożyjemy zobaczymy kto z nas miał rację.
0
@svensonFCB ja ją uwielbiam.
0
@Virusk3 polecam tą z Vifona, szkoda czasu na robienie własnej :P
3
@PatrychoO jest ciężko mordo
6
Nie ma miodowych lat buuuu tylko Galileo
1
@Lionel_Messi10 od środy siedzę we Lwowie i jest zajebi... Szkoda ze jutro powrót.
0
@maroon jak są kosztowne jak to 80% wynagrodzenia.
0
@Colon Obecny :D chleb kapitalny
1
Jak sądzicie ?
0
Podobno na granicy będzie reasumpcja mówiła Witek. Bo przegramy.
0
@Cvbn formuła zdecydowanie
0
@LukaszFan pięknie ich Stał gwałci
1
@LukaszFan szkoda ze portowcy dziś nie zgarnęli 3 punktów
0
@Pogba drugi Parzyszek
0
Dobra przełączam na tvn.. Na wspólnej
1
@Comfortable_ jako kibic portowców szanuje komentarz i daje zielone