0

Wow ale objechał

0

Już widać że w tym sezonie nic nie wygramy.

0

@Chakalaka chujo.. ale stabilnie

7

Jakoś się już pogodziłem że odszedł ale oglądając filmik z Paryża znów mam wkur...

31

Awantura o kasę. To był teleturniej..

16

@marcin000019 tylko weź pod uwagę że na tamten czas każdy wiedział że mamy sos z Neya. Taniej by nam nie sprzedali. A trzeba było jakiejś bomby transferowej by płaczki z LR nie mówili że nie ma transferów by zastąpić Brazylijczyka. Niestety owe bomby okazały się niewypałami lezącymi w metrze mułu.

7

W jakim my szambie jesteśmy to się w pale nie mieści. Już Rychu z B klasy by szybciej ten burdel ogarnął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Pawełłłłłł daj spokój :)


4

Trzymajcje się tam chłopaki


3

@paulinoalcantara loda z polykiem Kaczyńskiemu

3

Czasami jednak coś mądrego powiedział...


0

@Majkel34 sam się tam wypowiedziałem :)

5

@PIWOSZ89 mam nadzieję że to sarkazm

3

Grubo u Kukiza na fb

0

@tomek8756 na fb komentują ludzie a raczej jadą z nim jak z gownem

4

Ściera zwykła ściera z tego śpiewaka

11

Co za skurwy..... To się w pale nie mieści.

1

@Bykunn różaniec już wyciągnąłem i jadę zdrowaśki w ich intencji :D

4

@Bykunn jest ananas. Pomyłka posła. To nawet ciężko skomentować by nie dostać urlopu od LR

1

@Bykunn właśnie wiem. Czekam na zwolenników pisu. Co będą mieć wtedy do powiedzenia.

5

Jeśli dojdzie do powtórki głodowania. To serio są dalej ludzie z klapkami na oczach... Zwolennicy Jarka i jego watahy?

8

Klasyka pisu


0

Było juz te głosowanie przeciwko TVN ?

1

@DonMatteo901 czyli poczwórna szczepiona nie udźwignie ?? Jestem rozczarowany. A już szykowałem ramię.

0

Jakby ktoś chciał na pamiątkę .....https://lugearfive.com/cnxs#pid=1&cid=236

5

@Colon Chelsea Londyn

1

@zTx przynudza ostatnio

0

Przydałby się taki Leo Legii. To nie musiał Paryż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?