derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow ale objechał
0
Już widać że w tym sezonie nic nie wygramy.
0
@Chakalaka chujo.. ale stabilnie
7
Jakoś się już pogodziłem że odszedł ale oglądając filmik z Paryża znów mam wkur...
31
Awantura o kasę. To był teleturniej..
16
@marcin000019 tylko weź pod uwagę że na tamten czas każdy wiedział że mamy sos z Neya. Taniej by nam nie sprzedali. A trzeba było jakiejś bomby transferowej by płaczki z LR nie mówili że nie ma transferów by zastąpić Brazylijczyka. Niestety owe bomby okazały się niewypałami lezącymi w metrze mułu.
7
W jakim my szambie jesteśmy to się w pale nie mieści. Już Rychu z B klasy by szybciej ten burdel ogarnął.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Pawełłłłłł daj spokój :)
4
Trzymajcje się tam chłopaki
3
@paulinoalcantara loda z polykiem Kaczyńskiemu
3
Czasami jednak coś mądrego powiedział...
0
@Majkel34 sam się tam wypowiedziałem :)
5
@PIWOSZ89 mam nadzieję że to sarkazm
3
Grubo u Kukiza na fb
0
@tomek8756 na fb komentują ludzie a raczej jadą z nim jak z gownem
4
Ściera zwykła ściera z tego śpiewaka
11
Co za skurwy..... To się w pale nie mieści.
1
@Bykunn różaniec już wyciągnąłem i jadę zdrowaśki w ich intencji :D
4
@Bykunn jest ananas. Pomyłka posła. To nawet ciężko skomentować by nie dostać urlopu od LR
1
@Bykunn właśnie wiem. Czekam na zwolenników pisu. Co będą mieć wtedy do powiedzenia.
5
Jeśli dojdzie do powtórki głodowania. To serio są dalej ludzie z klapkami na oczach... Zwolennicy Jarka i jego watahy?
8
Klasyka pisu
0
Było juz te głosowanie przeciwko TVN ?
1
@DonMatteo901 czyli poczwórna szczepiona nie udźwignie ?? Jestem rozczarowany. A już szykowałem ramię.
1
https://en.psg.fr/teams/first-team/content/annonce-conf-live-lionel-messi-psg-paris-saint-germain-mercato@insp1re
0
Jakby ktoś chciał na pamiątkę .....https://lugearfive.com/cnxs#pid=1&cid=236
5
@Colon Chelsea Londyn
1
@zTx przynudza ostatnio
0
Przydałby się taki Leo Legii. To nie musiał Paryż.