derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlewer Od kiedy to gran derbi ?
0
Dobrze ze zaraz Legia. Będzie meczycho.
3
@Image nawet w sparingu pewnych błędów nie powinno się popełniać
0
@Pawel13sz Wisła prowadzi ziarnko
4
Serio?
https://x.com/Aniapp3/status/1422862055154098176
3
@Bocheno1 nie kopiuj TT
0
@Barca1922 a ja myślę że Legia powalczy
1
@Barca1922 zdecydowanie Legie
0
Ładne pociski nas sadzi.
5
Ale dał Nowicki
0
@zadafcb i popsuliście ;)
0
Włodarczyk to rzuca dalej niż niektórzy faceci. Kosmos
0
@DonAndrzejos nie prawda. Miękka zagrywka i brak odrzucenia od siatki
1
@TridenteMSN chłopie nie teraz
0
Panowie żeby grać bloków musimy ich zagrywka od siatki odrzucić. Zrozumcie.
1
Czemu nie Semeniuk....
0
ładnie Polki w pierwszej serii
0
@masterandservant oczywiście że złote, nic tak nie smakuje jak olimpijskie złoto
0
5.7 strącone :/
0
@VeB100 zostało 34 ?? żadnej promki ?
1
@ptrx Chyba spotkała się z moją i piwkują :/ a też miala się nie oglądać za siebie.
1
Mówiłem. Kto złomuje w 4 przegrywa 5. Czas na Polską moc !
0
Ten kto złomuje w 4 secie przygrywa 5
0
Hahaha haha ale jaja
0
Gruby start. To lubię
3
Deszczyk na Węgrzech. Będzie ciekawy wyścig
2
Rok temu. Po co on. W Man się spalił. Znafcy
0
Oooo co porobił
0
Cyklady na cykladach....
0
@Joe_Pesci dziwny masz kształt penisa że tam kupujesz