0

@Qlewer Od kiedy to gran derbi ?

0

Dobrze ze zaraz Legia. Będzie meczycho.

3

@Image nawet w sparingu pewnych błędów nie powinno się popełniać

0

@Pawel13sz Wisła prowadzi ziarnko

3

@Bocheno1 nie kopiuj TT

0

@Barca1922 a ja myślę że Legia powalczy

1

@Barca1922 zdecydowanie Legie

0

Ładne pociski nas sadzi.

5

Ale dał Nowicki

0

@zadafcb i popsuliście ;)

0

Włodarczyk to rzuca dalej niż niektórzy faceci. Kosmos

0

@DonAndrzejos nie prawda. Miękka zagrywka i brak odrzucenia od siatki

1

@TridenteMSN chłopie nie teraz

0

Panowie żeby grać bloków musimy ich zagrywka od siatki odrzucić. Zrozumcie.

1

Czemu nie Semeniuk....

0

ładnie Polki w pierwszej serii

0

@masterandservant oczywiście że złote, nic tak nie smakuje jak olimpijskie złoto

0

5.7 strącone :/

0

@VeB100 zostało 34 ?? żadnej promki ?

1

@ptrx Chyba spotkała się z moją i piwkują :/ a też miala się nie oglądać za siebie.

1

Mówiłem. Kto złomuje w 4 przegrywa 5. Czas na Polską moc !

0

Ten kto złomuje w 4 secie przygrywa 5

0

Hahaha haha ale jaja

0

Gruby start. To lubię

3

Deszczyk na Węgrzech. Będzie ciekawy wyścig

2

Rok temu. Po co on. W Man się spalił. Znafcy

0

Oooo co porobił

0

Cyklady na cykladach....

0

@Joe_Pesci dziwny masz kształt penisa że tam kupujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?