0

Ale ich masakrują i blokami i serwisem.

1

Ale Serbia dostaje od Ruskich w półfinale 3x3

0

@eydeem aaaaa ok to nie wiedziałem luzik

0

@kamilo0066 krecz, nasi w kolejnej rundzie

0

@escarabajo oby tak było

0

Ta Badosa gra teraz swój mecz a po 8 gra w miksie? Jak to możliwe...

0

@pazio23 Akop ma dobre prowadzenie za 200

0

@Peszko07 jeśli przegrywa to 0:3 :)

1

@dmcteam ale to w tym magnetofonie się ustawiało

0

@kuz siatkarze brąz

0

@Norkusik 16 lat temu zaczynałem od 1200. 5 koła zarabiałem po jakiś 10 latach. Od 6 już mam powyżej 6. A dochodzą premie, nagrody, wczasy pod grusza no i kochana trzynastka.

0

@quarto główny księgowy w jednostce budżetowej. 6800 na rękę. Ale musisz pokochać papierki.

0

Można wyłączyć.

0

Z bani a potem kujawiaczka

0

@KrystianR no Radwańskiej sie kiedyś nie chciało ;)

0

Kolejny do domciu. Tragedia.

0

Tak jest w końcu !

0

No dzizys takie dwie piły. Kończ to !

0

@Kim Kallstrom Goran Ivanišević mówi ci coś ten grajek ?

0

@gumaz a teraz to na czym są ?

0

Dobra. Zostawić siatkarzy, reszta nazad do chałupy.

0

Rzucał za dwa bo tlenu zabrakło na akcje jeden na jeden

2

Japierd....... To się nie dzieje

0

Ehhhhhhhhh :( lipa straszna

0

Nie no Iga takie proste błędy :(

0

Kurek co wybronił

0

Mamy drugiego !

2

Pierwszy jest. I za ciosem teraz żeby nie było w głowach to co z Iranem.

0

@RomanHoffer dokładnie tak. Oboje są na drodze podporządkowanej. Z racji że pojazd zielony ma czerwony po swojej prawej musi ustąpić mu pierwszeństwa.

4

@RomanHoffer to nie jest skrzyżowanie równorzędne. Czerwony pierwszeństwo. Zielony ma go z prawej strony. Oboje mają znak ustąp pierwszeństwa a potem wchodzi zasada prawej ręki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?