derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ich masakrują i blokami i serwisem.
1
Ale Serbia dostaje od Ruskich w półfinale 3x3
0
@eydeem aaaaa ok to nie wiedziałem luzik
0
@kamilo0066 krecz, nasi w kolejnej rundzie
0
@escarabajo oby tak było
0
Ta Badosa gra teraz swój mecz a po 8 gra w miksie? Jak to możliwe...
0
@pazio23 Akop ma dobre prowadzenie za 200
0
@Peszko07 jeśli przegrywa to 0:3 :)
1
@dmcteam ale to w tym magnetofonie się ustawiało
0
@kuz siatkarze brąz
0
@Norkusik 16 lat temu zaczynałem od 1200. 5 koła zarabiałem po jakiś 10 latach. Od 6 już mam powyżej 6. A dochodzą premie, nagrody, wczasy pod grusza no i kochana trzynastka.
0
@quarto główny księgowy w jednostce budżetowej. 6800 na rękę. Ale musisz pokochać papierki.
0
Można wyłączyć.
0
Z bani a potem kujawiaczka
0
@KrystianR no Radwańskiej sie kiedyś nie chciało ;)
0
Kolejny do domciu. Tragedia.
0
Tak jest w końcu !
0
No dzizys takie dwie piły. Kończ to !
0
@Kim Kallstrom Goran Ivanišević mówi ci coś ten grajek ?
0
@gumaz a teraz to na czym są ?
0
Dobra. Zostawić siatkarzy, reszta nazad do chałupy.
0
Rzucał za dwa bo tlenu zabrakło na akcje jeden na jeden
2
Japierd....... To się nie dzieje
0
Ehhhhhhhhh :( lipa straszna
0
Nie no Iga takie proste błędy :(
0
Kurek co wybronił
0
Mamy drugiego !
2
Pierwszy jest. I za ciosem teraz żeby nie było w głowach to co z Iranem.
0
@RomanHoffer dokładnie tak. Oboje są na drodze podporządkowanej. Z racji że pojazd zielony ma czerwony po swojej prawej musi ustąpić mu pierwszeństwa.
4
@RomanHoffer to nie jest skrzyżowanie równorzędne. Czerwony pierwszeństwo. Zielony ma go z prawej strony. Oboje mają znak ustąp pierwszeństwa a potem wchodzi zasada prawej ręki.