1

@horang Dom dla niego to jak browar dla ciebie ;) kupił odejdzie sprzeda, wynajmie, zostawi sobie na wakacje

1

@Witekk10 cukier nie dotykam, za to jest fanem kefiru

1

@Qba2312 Wszyscy więc na Zanzibar ! bo możliwości żadnych idąc Twoim tokiem

0

@JonSnow wszystko do czasu kolego, potem tvn, polsat i relacja połaczona z dramatem rodziny, czego oczywiście Ci nie życzę. Skończ pracę wtedy się napij :)

15

@JonSnow wycinka drzew + piwo+ bimber = bhp ;)

0

W podziękowaniu za wystawienie opinii mamy dla Ciebie prezent w postaci 3‑miesięcznego dostępu do pakietu serwisów subskrypcyjnych Mediaklub.pl, takich jak Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Komputer Świat, Auto Świat, Fakt, Kontynenty oraz Vogue. Wszystko w jednym miejscu, dostępne pod jednym loginem i hasłem.
Twoj kod: ELJ5V1HHSRJJ

Jak ktoś ma ochotę skorzystać za darmoszkę.

1

@tomek8756 źle. 1.67 x 11 dsje więcej niż 18. Zaokrąglamy na korzyść pracownika do 19

1

@Michu30 źle mu liczysz. 26:12= 2.16x 11 miesięcy to daje 24 dni. Plus 3 zaległego więc ma 27. W drugiem przypadku jeśli wymiar urlopu 20dni to do wykorzystania w sumie 22

1

@krissu8 jaki masz wymiar urlopu? 20 czy 26 dni?

0

Tak przestałem się nim interesowac. 113 w punktacji kanadyjskiej w lidze francuskiej. Bramka i cztery asysty. No szału nie ma.

1

@ranger3120 fajne dupeczki były?

2

@Radzio_94 to są sztuczne zasady.

0

@barpol11 ponoc po 5 odpada

16

Komentarz usunięty

1

To oglądamy Wiadomości. Jak człowiek posłucha to od razu czuje miód duszy.

0

@NismoFCB No to o so tu chodzi

0

Że znowu? Coś ich fb nie trawi hyhy


1

@monsterrize teraz to mi dałeś haha, kurde może coś w tym być

7

Żeby tylko nie było o Matełuszu i nowym polskim cudoładzie. Tym razem wydaje się zasadność działania kurii. No bo jak był ? To chyba nic wielkiego się nie stało ;)


1

@Barca1992 szkoda że nie mamy jaj jak Kazachowie, każdego dnia myślę że już może starczy że już tłuste dupy się posiliły. Ale nie. Nawet w taki czas oni robią to w pełni świadomie.

19

A tym czasem...



Brawo Matełusz, za ten trud, za walkę o klasę średnią. Należy się Wam. Brać ile możecie.

3

@Barca1992 nie może mieć na myśli polityków bo ich brutto to nie klasa średnia ;)

1

@jeyx77x dlatego nie liczę, palę bo lubię :D

0

@MarioVeB! 500 idzie w miesiąc

1

@HighestInTheRoom pięknie odklejony

0

@HighestInTheRoom co to za miszcz ten Damian?

9

@BombowiecKrawczyk dzisiejszy zakup pod względem cyferek wygląda imponująco. Oby tak w naszej lidze grał.

0

@monsterrize chyba jeszcze mleko masz pod nosem :)

3

@monsterrize nie idź tym tropem mordo, mam dwie kochanki

6

Sprzedam olej. 4zl LITROWY. Dostałem od mamy pod choinkę ale nie używam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?