derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@horang Dom dla niego to jak browar dla ciebie ;) kupił odejdzie sprzeda, wynajmie, zostawi sobie na wakacje
1
@Witekk10 cukier nie dotykam, za to jest fanem kefiru
1
@Qba2312 Wszyscy więc na Zanzibar ! bo możliwości żadnych idąc Twoim tokiem
0
@JonSnow wszystko do czasu kolego, potem tvn, polsat i relacja połaczona z dramatem rodziny, czego oczywiście Ci nie życzę. Skończ pracę wtedy się napij :)
15
@JonSnow wycinka drzew + piwo+ bimber = bhp ;)
0
W podziękowaniu za wystawienie opinii mamy dla Ciebie prezent w postaci 3‑miesięcznego dostępu do pakietu serwisów subskrypcyjnych Mediaklub.pl, takich jak Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Komputer Świat, Auto Świat, Fakt, Kontynenty oraz Vogue. Wszystko w jednym miejscu, dostępne pod jednym loginem i hasłem.
Twoj kod: ELJ5V1HHSRJJ
Jak ktoś ma ochotę skorzystać za darmoszkę.
1
@tomek8756 źle. 1.67 x 11 dsje więcej niż 18. Zaokrąglamy na korzyść pracownika do 19
1
@Michu30 źle mu liczysz. 26:12= 2.16x 11 miesięcy to daje 24 dni. Plus 3 zaległego więc ma 27. W drugiem przypadku jeśli wymiar urlopu 20dni to do wykorzystania w sumie 22
1
@krissu8 jaki masz wymiar urlopu? 20 czy 26 dni?
0
Tak przestałem się nim interesowac. 113 w punktacji kanadyjskiej w lidze francuskiej. Bramka i cztery asysty. No szału nie ma.
1
@ranger3120 fajne dupeczki były?
2
@Radzio_94 to są sztuczne zasady.
0
@barpol11 ponoc po 5 odpada
16
Komentarz usunięty
1
To oglądamy Wiadomości. Jak człowiek posłucha to od razu czuje miód duszy.
0
@NismoFCB No to o so tu chodzi
0
Że znowu? Coś ich fb nie trawi hyhy
1
@monsterrize teraz to mi dałeś haha, kurde może coś w tym być
7
Żeby tylko nie było o Matełuszu i nowym polskim cudoładzie. Tym razem wydaje się zasadność działania kurii. No bo jak był ? To chyba nic wielkiego się nie stało ;)
1
@Barca1992 szkoda że nie mamy jaj jak Kazachowie, każdego dnia myślę że już może starczy że już tłuste dupy się posiliły. Ale nie. Nawet w taki czas oni robią to w pełni świadomie.
19
A tym czasem...
Brawo Matełusz, za ten trud, za walkę o klasę średnią. Należy się Wam. Brać ile możecie.
3
@Barca1992 nie może mieć na myśli polityków bo ich brutto to nie klasa średnia ;)
1
@jeyx77x dlatego nie liczę, palę bo lubię :D
0
@MarioVeB! 500 idzie w miesiąc
1
@HighestInTheRoom pięknie odklejony
0
@HighestInTheRoom co to za miszcz ten Damian?
9
@BombowiecKrawczyk dzisiejszy zakup pod względem cyferek wygląda imponująco. Oby tak w naszej lidze grał.
0
@monsterrize chyba jeszcze mleko masz pod nosem :)
3
@monsterrize nie idź tym tropem mordo, mam dwie kochanki
6
Sprzedam olej. 4zl LITROWY. Dostałem od mamy pod choinkę ale nie używam.