derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier zaraz po konferencji wiesz kogo
1
@MesQueUnClub96 ruszyło...
20
@shahman Jakbym Termalice oglądał.
8
Piona panowie
1
@ranger3120 oglądaj
4
@patry295 https://x.com/rafalhubert/status/1495164197495357441
1
@ranger3120 na TT masa linków do walki.
4
Kończą się dziś Igrzyska. Gdyby nie skoczkowie to średnio bym pomyślał że się odbywają. Ten weekend w sumie ciut ich smaku. Finał hokeja na lodzie i męskiego curlingu. Dziwne to czasy.
1
@dr_blumental oko niżu dlatego wzrosła. U mnie na północnym zachodzie z 5 do 12
1
@KrychaFCB Ventusky moim zdaniem lepszy niż windy
1
Nie no może nie jestem łysym z brazers ale takie krycie? Zielu jak w dziewcice
0
@Pawel13sz nie nie. Pusia to Pusia
0
@Colin94 już widzę ktoś strzelił. Zielu nosz kur..
31
Pany jak nam idzie. Opóźnione walentynki i włączyła netflixa. Dramat
3
@DarekFCBnaZawsze bo nie mają praw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mario96w wielkie dzięki bo już mnie trafiało
0
@Alvarinho Psycho fani ;) którzy swojego idola, guru cenią wyżej niż drużynę. Ale to moje zdanie.
0
@Colon pytanie, jak wklejasz link z TT że tak ładnie on tu wygląda :D ja co wkleje to wszystko rozlazłe
0
@derlysy1979 przepraszam, czy ktoś wie czemu linki z TT tak brzydko się teraz wklejają?? kiedyś było tylko okienko z przekazem, a teraz takie to rozlazłe
2
Grubo....
https://x.com/PressePeters/status/1494264738385174532
0
@zodiak_10 I to już koncówka Busiego, trzeba się pozbywać dziadków a nie ich sprowadzać nawet jeśli byłby to sam Messi. Niech człapie w PSG. Młoda krew młody kolektyw to jest przyszłość Barcelony.
1
@zodiak_10 po co on u nas? Buduję się monolit oparty w większości na młodzieży. Po co znów każda akcja przez niego. Był, odszedł i koniec tematu.
0
@MysticCat jak tam strumyk hyhy
1
@VeB 1899 mogę Ci swoje bmw serii F sprzedać
0
@MysticCat dobrze dobrze nie mam w zwyczaju toczyć gównoburzy z kimś kto używa zwrotów pokroju "xd" odpal streama na światłowodzie i ciesz się życiem
0
@Cwaniak4 totalne wyjebongo ;)
0
@MysticCat mnie serio nie interesuje co Ty robisz u siebie w domu ;)
0
@MysticCat każdy ma swoje wymagania. Nie mam czasu cudować z lapkami i streamami. Nie po to funduje sobie dobry tv by bawić się w takie rzeczy. Dla mnie takie abonamenty to groszowe sprawy ;)