0

@Survier zaraz po konferencji wiesz kogo

1

@MesQueUnClub96 ruszyło...

20

@shahman Jakbym Termalice oglądał.

8

Piona panowie


1

@ranger3120 oglądaj

1

@ranger3120 na TT masa linków do walki.

4

Kończą się dziś Igrzyska. Gdyby nie skoczkowie to średnio bym pomyślał że się odbywają. Ten weekend w sumie ciut ich smaku. Finał hokeja na lodzie i męskiego curlingu. Dziwne to czasy.

1

@dr_blumental oko niżu dlatego wzrosła. U mnie na północnym zachodzie z 5 do 12

1

@KrychaFCB Ventusky moim zdaniem lepszy niż windy

1

Nie no może nie jestem łysym z brazers ale takie krycie? Zielu jak w dziewcice

0

@Pawel13sz nie nie. Pusia to Pusia

0

@Colin94 już widzę ktoś strzelił. Zielu nosz kur..

31

Pany jak nam idzie. Opóźnione walentynki i włączyła netflixa. Dramat

3

@DarekFCBnaZawsze bo nie mają praw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mario96w wielkie dzięki bo już mnie trafiało

0

@Alvarinho Psycho fani ;) którzy swojego idola, guru cenią wyżej niż drużynę. Ale to moje zdanie.

0

@Colon pytanie, jak wklejasz link z TT że tak ładnie on tu wygląda :D ja co wkleje to wszystko rozlazłe

0

@derlysy1979 przepraszam, czy ktoś wie czemu linki z TT tak brzydko się teraz wklejają?? kiedyś było tylko okienko z przekazem, a teraz takie to rozlazłe

0

@zodiak_10 I to już koncówka Busiego, trzeba się pozbywać dziadków a nie ich sprowadzać nawet jeśli byłby to sam Messi. Niech człapie w PSG. Młoda krew młody kolektyw to jest przyszłość Barcelony.

1

@zodiak_10 po co on u nas? Buduję się monolit oparty w większości na młodzieży. Po co znów każda akcja przez niego. Był, odszedł i koniec tematu.

0

@MysticCat jak tam strumyk hyhy

1

@VeB 1899 mogę Ci swoje bmw serii F sprzedać

0

@MysticCat dobrze dobrze nie mam w zwyczaju toczyć gównoburzy z kimś kto używa zwrotów pokroju "xd" odpal streama na światłowodzie i ciesz się życiem

0

@Cwaniak4 totalne wyjebongo ;)

0

@MysticCat mnie serio nie interesuje co Ty robisz u siebie w domu ;)

0

@MysticCat każdy ma swoje wymagania. Nie mam czasu cudować z lapkami i streamami. Nie po to funduje sobie dobry tv by bawić się w takie rzeczy. Dla mnie takie abonamenty to groszowe sprawy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?