0

@Rust_Cohle bez alko przeżyjesz bez jedzenia średnio, rozumowanie jest jak najbardziej logiczne

0

@kulek22 oczywiście, czym ? Ukraina nie ma czym Iskanderów zestrzelić. Jako ciekawostkę dodam że nawet Patrioty sobie z tym mogą nie poradzić. Mogą bo defacto nigdy nie było takiej konfrontacji.

0

@budel17 200zł to dwie butle łychy, dwa weekendy bez alko i po problemie

0

@RoBoT dalej hbo go, piszą że trzeba pobrać na nowo apkę albo zainstalować w smart tv

3

@mat32 po to by za jakiś czas mieć powód ;)

0

@Cataloniec94 jak się tej Unii i Usa nie podliżesz to za parę lat Ruskie przyjdą po Ciebie . Zobaczymy co wtedy powiesz jak będziemy drugą Ukrainą. Silna flanka wschodnia to poczucie naszego bezpieczeństwa. O kasę się nie martw. Nie jesteśmy z tym sami. Kto ma pomóc finansowo Polsce to pomoże. Polecam posłuchać mądrzejszych od nas w tej kwestii i o geopolityce.

0

@pioz123 i tu się grubo mylisz. Na ten moment jest. Gdyby nie była to już dawno niebo by było zamknięte nad Ukrainą. Ktoś kto na tyle głowic jądrowych nie może być pionkiem w tej grze.

2

@pioz123 w życiu Rosja sie nie zgodzi by Amerykańce tak blisko byli. Juz są w krajach nadbałtyckich. Więc gdzie jeszcze od południa.

0

@GeneralXavi pewnie masz rację... widocznie nie wyczułeś retoryki, a dwa to trochę hamuj bajerę. Bo tak to sobie możesz odpowiadać na podwórku ale nie do mnie.

0

@GeneralXavi możesz pokazać więc ten link do decyzji oficjalnej FIFA ? duzo by się wyjaśniło

0

@tobiasson92 @GeneralXavi mówi co innego, a on wie

0

@GeneralXavi pewnie masz rację....

0

Szkoda strzępić....


0

@pt9 jaki tytuł odcinka ? szef pyta

0

@kaladin kupować to trzeba było tydzień temu i nie euro a dolara lepiej

7

@Kondziubarca Chiny tylko czekają aż Rosji podwinie się noga w geopolityce ;) zwykła kurtuazja taka wypowiedz

0

@Medium Ławrow proste

0

@Hubsao a co ma dać jak macsdresy wycięte.

0

@GeneralXavi kutfa mogłem kupić jak był jeszcze po 4.12 tydzień temu

1

@Seledynowy jakie wczoraj, filmik ukraiński był z 28 lutego, wczoraj ujrzał światło dzienne, ten nie wiadomo kiedy nagrywany, nie doszukuj się ;)

9

Żeby jej ten mikrofon ktoś w dupe wsadził. Kolejny szczyt propogandy....Jestem fanem lotnictwa i widok łamie. Nigdy już nie będzie takiego cuda na niebie.


1

@Coutinho007 ale ich miliony. Kur... Nie ma tam kogoś kto ma ciut oleju w głowie. Wiem że zaraz by go spalowali. Ale poraża ten ich przekaz.

0

@iniesta44 to już nawet nie odklejenie. Tu żaden szpital psychiatryczny by nie pomógł..

12

Takie tam opowieści z frontu


0

@michal26 każdy ma swoją prawdę

1

@Xxxbarca4ever bo ma rację. Ostrzegał że tak będzie. Nic zachód nie zrobił.

4

Nie no kur...bo zaraz się wkur....
https://x.com/SiSiEm987/status/1499411211875758084

0

@Qlewer myślałem że już nie ale ciągle mnie Władimir zadziwia

0

@Kgorecki2500 może wycieli za dużo IP hyhy

0

@hardmind No właśnie! A my go tu chlostamy. Biedny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?