derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle bez alko przeżyjesz bez jedzenia średnio, rozumowanie jest jak najbardziej logiczne
0
@kulek22 oczywiście, czym ? Ukraina nie ma czym Iskanderów zestrzelić. Jako ciekawostkę dodam że nawet Patrioty sobie z tym mogą nie poradzić. Mogą bo defacto nigdy nie było takiej konfrontacji.
0
@budel17 200zł to dwie butle łychy, dwa weekendy bez alko i po problemie
0
@RoBoT dalej hbo go, piszą że trzeba pobrać na nowo apkę albo zainstalować w smart tv
3
@mat32 po to by za jakiś czas mieć powód ;)
0
@Cataloniec94 jak się tej Unii i Usa nie podliżesz to za parę lat Ruskie przyjdą po Ciebie . Zobaczymy co wtedy powiesz jak będziemy drugą Ukrainą. Silna flanka wschodnia to poczucie naszego bezpieczeństwa. O kasę się nie martw. Nie jesteśmy z tym sami. Kto ma pomóc finansowo Polsce to pomoże. Polecam posłuchać mądrzejszych od nas w tej kwestii i o geopolityce.
0
@pioz123 i tu się grubo mylisz. Na ten moment jest. Gdyby nie była to już dawno niebo by było zamknięte nad Ukrainą. Ktoś kto na tyle głowic jądrowych nie może być pionkiem w tej grze.
2
@pioz123 w życiu Rosja sie nie zgodzi by Amerykańce tak blisko byli. Juz są w krajach nadbałtyckich. Więc gdzie jeszcze od południa.
0
@GeneralXavi pewnie masz rację... widocznie nie wyczułeś retoryki, a dwa to trochę hamuj bajerę. Bo tak to sobie możesz odpowiadać na podwórku ale nie do mnie.
0
@GeneralXavi możesz pokazać więc ten link do decyzji oficjalnej FIFA ? duzo by się wyjaśniło
0
@tobiasson92 @GeneralXavi mówi co innego, a on wie
0
@GeneralXavi pewnie masz rację....
0
Szkoda strzępić....
0
@pt9 jaki tytuł odcinka ? szef pyta
0
@kaladin kupować to trzeba było tydzień temu i nie euro a dolara lepiej
7
@Kondziubarca Chiny tylko czekają aż Rosji podwinie się noga w geopolityce ;) zwykła kurtuazja taka wypowiedz
0
@Medium Ławrow proste
0
@Hubsao a co ma dać jak macsdresy wycięte.
0
@GeneralXavi kutfa mogłem kupić jak był jeszcze po 4.12 tydzień temu
1
@Seledynowy jakie wczoraj, filmik ukraiński był z 28 lutego, wczoraj ujrzał światło dzienne, ten nie wiadomo kiedy nagrywany, nie doszukuj się ;)
9
Żeby jej ten mikrofon ktoś w dupe wsadził. Kolejny szczyt propogandy....Jestem fanem lotnictwa i widok łamie. Nigdy już nie będzie takiego cuda na niebie.
1
@Coutinho007 ale ich miliony. Kur... Nie ma tam kogoś kto ma ciut oleju w głowie. Wiem że zaraz by go spalowali. Ale poraża ten ich przekaz.
0
@iniesta44 to już nawet nie odklejenie. Tu żaden szpital psychiatryczny by nie pomógł..
12
Takie tam opowieści z frontu
0
@michal26 każdy ma swoją prawdę
1
@Xxxbarca4ever bo ma rację. Ostrzegał że tak będzie. Nic zachód nie zrobił.
4
Nie no kur...bo zaraz się wkur....
https://x.com/SiSiEm987/status/1499411211875758084
0
@Qlewer myślałem że już nie ale ciągle mnie Władimir zadziwia
0
@Kgorecki2500 może wycieli za dużo IP hyhy
0
@hardmind No właśnie! A my go tu chlostamy. Biedny...