derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JaroCoach brave przez tą przeglądarke wchodź, ani jednej reklamy
0
@Foro nie trudno bo takiego nie ma, 55 cali ostatnio było promka na oleda i kosztował 3999. Była to pierwsza promocja poniżej 4 tys. Dlatego nie bede polemizował czy 120 jest ok czy nie. Tv który podałem za tą kasę jest petardą. Zwłaszcza w promocji.
Qled Samsungowy tak tak petarda ;)
0
@arasz1819 tak serio, no myślę że nadzór jest ;)
0
@arasz1819 pociągiem 8 rano
0
@burixgm za mały budżet na 65 cali
0
@Foro oled 65 cali w cenie do 4 tys ?? pokaz mi taki chętnie kupię :) 120hz to 120hz do oglądania może nie ale jak podłączy konsole to już tak. A cena jest świetna za ten model co wrzuciłem.
2
@tbas Aubameyang też nie, Adama też itd itp
2
@burixgm https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-65nano88?gclid=CjwKCAjw8sCRBhA6EiwA6_IF4V0GbNYDgWrSP1jfexcCHvEYt7Ox7z1A3HvsSIwvimn-mu0AuWGsFBoCKNkQAvD_BwE 120 hz i masz go teraz w promocji taniej o 500 do północy
0
Panowie bo wypadłem z obiegu. Laptop dla taty bo kończy 70 dyszek. Coś koło 1500zł. Używa go wyłącznie do przeglądania stron, czasem pogra w szachy online. Ktoś coś może polecić w tej cenie ?
0
@bartas97 niech Raków zremisuje tak by mi pasowało.
3
@MesQueUnClub96 ja pogoniarz więc wynik mi pasuje. Ukoi wkurw po tej bramce wczoraj Cracovi..
1
@LaRoja bo grasz amatorsko. Liczysz ze za 5 kiedyś taśma wejdzie. Wybierz dwa mecze z kursami koło 2 i zagraj to za 500.
0
@Pogba nie przesadzaj. W Hiszpanii też był jak pamiętam takie sezon. Barca i Real na potęgę gubiły punkty.
1
@MesQueUnClub96 oby Twoje słowa były prorocze. Choć jeszcze nie przegrał.
0
Co za typ......
0
@eydeem trzeba było to co ja
1
@eydeem u mnie już siedzi.
0
@CriminalFCB na stronie miesiąc przed meczem
0
Ehhhh szkoda chłopa.
0
@tristan87 zaprosiłem do siebie. U mnie jest insta.
0
@eydeem obie strzela
1
@Mazi 5mm to już gruz. Oddaj komuś do upalania.
0
@barcelonaLM znasz nazwe tej grupy ?
0
@masq polecam też wywiad z nim na kanale Duży w maluchu no i u Stanowskiego.
0
Komentarz usunięty
0
@RichardWinters lubię jak cwaniaczek z LR jest mądrzejszy albo próbuje takiego grać bo liznął wiki niż Ci co się tym tematem zajmowali x czasu. Iskander taki sam jak inny? Pokaż mi pocisk który na wysokości 5km potrafię zmienić trajektorię z przeciążeniem 30G. Pokaz mi link który mówi o tym że Azerbejdżan go zestrzelił i czym. Kolejne. Gdyby nawet Ukraina dysponowała S300 to zakładam że broniłoby to Kijowa. Czemu więc dwa Isksndery tam jeb.. ły. Skoro sam prezydent Ukrainy mówi że nie mają się czym przed tym bronić. No ale jest as wywiadu który wie lepiej. A o moją głowę się nie martw. Nie tworzę teorii z głowy. A z wiedzy. I tym się różnimy.
0
@dawidor9 premia pomniejsza się jak i dod stażowy proporcjonalnie. Całej nie może zabrać. Chyba że mają jakis dziwny regulamin płacy.
0
@marcin62 rozumiem że chciałeś się pochwalić ze masz ponad 10 na rękę. Bo koło 400 mniej ma się przy l4 przez cały miesiąc i 5 na rękę
7
@tristan87 od jakiś 3 tygodni nic nowego.
0
@RichardWinters od się znalazł mistrz wikipedi ;) właśnie drogi panie wiedzę opieram na tym co słucham, byłych i obecnych generałów którzy mają o tym pojęciu. Wtedy bez zająknięcia mogę to przelać. I nawet ta Twoja wikipedia w którym miejscu mówi o Iskanderze ? Bo ja tylko widzę "zdolny jest do zwalczania taktycznych rakietowych pocisków balistycznych. " Myślisz że tylko Iskander jest takim pociskiem ? Być może, może zestrzelić inny ale nie Iskandera. I kto jest teraz idiotą ?? ;)