1

Ale pięknie jest na TT Viagowna. Co tam się dzieje haha

0

@kuz No właśnie miałem pisać że dziś tnie

0

@AmigoBlancos od dawna

0

@RobiS 30 to jedna pizza

0

Uuuuu ciekawe


1

@replikant nie wiem skąd wiecznie ten płacz, ustaw inna przeglądarkę i żadnej nie będziesz miał. Ja używam Brave

0

Brawo Lipsk. Jedziemy dalej

3

Ale my tego szrotu mamy. Masakra

1

@JimMorrisonFCB reasumując jest pozwolenie to mogą nad zabudowanym

0

@JimMorrisonFCB oczywiście że mogą, musi być tylko pozwolenie, ostatnio jakies F już nie pamiętam które dostało pozwolenie na taki przelot nad Wrocławiem

2

@Jakchcesz A jakie miasto bo chciałbym sprawdzić co dostało pozwolenie na naddźwięk w terenie zabudowanym ?

0

@Colon no wlasnie oglądałem tą z 50 ;)

0

@Colon oglądałem tą starą, rozumiem że jakaś nowsza jest, możesz podac tytuł ?

2

Przecież jest wirus, pandemia. Narażają Hiszpanów !

0

@mateusz1989VeB coś tam wycisną za jego transfer. Oczywiście kokosów się nie spodziewajmy. Kontrakt też będzie pewnie mocno odchudzony.

0

@mateusz1989VeB żeby go sprzedać, by nie odszedł za darmo

0

@Gappeq Mocne !

0

Longleeeeeee. Tak tęskniłem

0

@Wossi61FCB oby Pogon

0

@marcin62 taaa jest psze Pana

9

Co tam City co tam Liverpool. Barca!

1

Kutfa ale mecz. Miazga

0

Meczycho. Będzie 3:3

1

Szybko poszło......

1

Ale wafel ten Sterling

0

@KwaK Szkoła dla elit sezon 5

0

Kurde szkoda Maxa

0

Zabawy przed Levante


0

@dziaraka Czytasz uważnie ? Chyba nie. Więc jeszcze raz na spokojnie ;)

0

@SuperGamon chodzi oto by w końcu mentalnie ogarniali taki mecze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?