derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 nie ma na rtl finału
2
Nie ma może ktoś wolnego slota na viaplay? Dorzucę się do abo. Współpracowałem z jednym kolega ale po odpadnięciu Barcy odpadł i on.
0
@Kgorecki2500 jeśli wybrałeś Durres albo Golem to się wynudzisz, jak Sarande czy Ksamil to będziesz miał zajebisty wypoczynek
0
@Medium Zalando to porządna firma więc dont panic
1
@RosjaninBut Haaland nie jest gwiazdą ?
0
@Dieselzor zastanów się co poszło nie tak
0
@Vebrol grają prawie rezerwowym składem
2
@Barca1992 poziom blazenady widzę wciąż ostro w dół
0
@Messibestplayerintheworld pięknie by było. I z 70 baniek za De Jonga wyciągnąć
2
Gaya i Soler łooo panie
0
@FC1899Barca nie mam żadnych reklam
0
@Cule1234 w chu... sosu, oby trzymal poziom
0
@jacobFCB nie mam żadnych reklam o czym ty mówisz
25
@AmigoBlancos zdrówka ! oby wszystko było dobrze kolego
0
@Krzychuuuu14 już lżej ?
0
Lewandowski, ekipa z Valencii. Ciekawe skąd na to kasa. Szrotu nie wypychamy puki co.
4
@mrboom Nejman jeśli chodzi o HP na którym najbardziej się śmiałem
0
@Uukasz_93 najgorszy jest wiatr
1
@Emhyr ciekawy? Mocno dyskusyjne
3
Jedziesz Janek na pełnej kur...
5
Gratuluję mistrza Lechowi. Kibic Pogoni.
1
@Sau_Ron ja mleczne preferuje. Taki smak dzieciństwa jak mleczne draze
0
@Salchent a w tej części to się zgadzam w 100%
0
@Salchent De Jong to średniak u nas. Pożegnać bez płaczu.
0
@macio_944 Nie ma przyszłości bo forma kiepska, nie mówiąc już o rozwoju.
0
@Yoshi94 w pracy ze strony w domu na tel z przeglądarki Brave. Dawałem zarobić tyle lat ale teraz poziom tych reklam tu osiągnał mój limit wkur....
0
@Dzemix111 Czasem warto samemu pomyśleć patrzeć co się w klubie dzieje. Transfer Halanda na pewno ;)
0
@rk No w Londynie grzeją..
0
@Kinginiesta to zbyt trudne dla niektórych. Tak czytam co chwilę o tym płaczu o te reklamy. Sory jak można być tak ułomnym by nie korzystać z innych które blokuja.
1
@YouTuber big mac raz na jakiś czas