1

@MesQueUnClub96 nie ma na rtl finału

2

Nie ma może ktoś wolnego slota na viaplay? Dorzucę się do abo. Współpracowałem z jednym kolega ale po odpadnięciu Barcy odpadł i on.

0

@Kgorecki2500 jeśli wybrałeś Durres albo Golem to się wynudzisz, jak Sarande czy Ksamil to będziesz miał zajebisty wypoczynek

0

@Medium Zalando to porządna firma więc dont panic

1

@RosjaninBut Haaland nie jest gwiazdą ?

0

@Dieselzor zastanów się co poszło nie tak

0

@Vebrol grają prawie rezerwowym składem

2

@Barca1992 poziom blazenady widzę wciąż ostro w dół

0

@Messibestplayerintheworld pięknie by było. I z 70 baniek za De Jonga wyciągnąć

2

Gaya i Soler łooo panie

0

@FC1899Barca nie mam żadnych reklam

0

@Cule1234 w chu... sosu, oby trzymal poziom

0

@jacobFCB nie mam żadnych reklam o czym ty mówisz

25

@AmigoBlancos zdrówka ! oby wszystko było dobrze kolego

0

@Krzychuuuu14 już lżej ?

0

Lewandowski, ekipa z Valencii. Ciekawe skąd na to kasa. Szrotu nie wypychamy puki co.

4

@mrboom Nejman jeśli chodzi o HP na którym najbardziej się śmiałem

0

@Uukasz_93 najgorszy jest wiatr

1

@Emhyr ciekawy? Mocno dyskusyjne

3

Jedziesz Janek na pełnej kur...

5

Gratuluję mistrza Lechowi. Kibic Pogoni.

1

@Sau_Ron ja mleczne preferuje. Taki smak dzieciństwa jak mleczne draze

0

@Salchent a w tej części to się zgadzam w 100%

0

@Salchent De Jong to średniak u nas. Pożegnać bez płaczu.

0

@macio_944 Nie ma przyszłości bo forma kiepska, nie mówiąc już o rozwoju.

0

@Yoshi94 w pracy ze strony w domu na tel z przeglądarki Brave. Dawałem zarobić tyle lat ale teraz poziom tych reklam tu osiągnał mój limit wkur....

0

@Dzemix111 Czasem warto samemu pomyśleć patrzeć co się w klubie dzieje. Transfer Halanda na pewno ;)

0

@rk No w Londynie grzeją..

0

@Kinginiesta to zbyt trudne dla niektórych. Tak czytam co chwilę o tym płaczu o te reklamy. Sory jak można być tak ułomnym by nie korzystać z innych które blokuja.

1

@YouTuber big mac raz na jakiś czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?