0

@RosjaninBut dokładnie, a wiadomo że jak "słabsza" drużyna to będą chcieli nas zabiegać lub wycinać równą z trawą. Nikt przed tą Barcy nie rozłoży nóg ;)

24

Mam nieodparte wrażenie po wczoraj, że jakiś jad tej drużynie został z czasów przeszłości. Tak jak podchodzili mentalnie do sławnych rewanżów w LM tak wczoraj wyglądało to jakby ten mecz sam miał się wygrać bo to tylko Eintracht. Nie ma topowego przeciwnika to możemy na stojąco i będzie dobrze. No nie nie będzie. Tyle niechlujności, tak stateczna pomoc zwłaszcza w pierwszy połowie. Takiej Barcy nie chciałbym za często oglądać. Nawet pressing mi się nie podobał wczoraj po stracie piłki. Z drugiej strony rozumiem że każdego meczu nie da się zagrać jak z Realem. Oby rewanż był formalnościom.

0

Ale padake gramy. Oby lepiej po przerwie.

0

@Isso89 w telewizji

0

I samobój. Ale mecz haha

0

Ale dwie parady. Szok

0

Naciągany ten karny.

0

@TheNekro94 aha hahaha to męczące fakt

0

@TheNekro94 a co to za różnica jak podasz kartę

5

@Bulls1938 wydałbym tą kase na kolacje z kobieta

1

@ArcziArtt póki co Lipsk temu przeczy

0

@damianoli i postawione :)

0

@DaPidejpi oj dzieciaki dzieciaki

0

Atalanta. Ale brama wow

6

@DzizuSS nie dziel skóry na niedźwiedziu przez tym rewanżem

0

@Mr_Grucha tu pełna zgoda ;)

0

@Mr_Grucha dzieciaki to kogo masz na myśli ?

1

@xVENUMx myślałem że tylko teściowe to żmije i plują jadem

1

@LaRoja odpal sobie meczyki.pl

0

Szkoda że Benzema nie zagrał w klasyku. Bo już powracają gadki że z nim to....

7

Empiryczne, paradoksnalnie i para kselans.

0

@Zoker jak się okazuje jego odejście wyszło nam na dobre, jest drużyna, jest team spirit, piłkarze wszyscy biegają

0

@Vhaeraun Zaraz debiut one plusa. No ale cena...

17

Szanuje !


0

@Herato nie ma opcji mówili wczoraj w KS

1

On to niech zacznie w końcu biegać to się miejsce znajdzie.

1

Co on taka pazera. Jeszcze się nachapie sosu..

0

Fajna nutka. Nóżka chodzi

4

@BART97 to raczej miny czołgowe, nacisk ponad 5 ton żeby odpaliły

8

Przypominam że dziś Jastrzębski Zaksa. Półfinał LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?