derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut dokładnie, a wiadomo że jak "słabsza" drużyna to będą chcieli nas zabiegać lub wycinać równą z trawą. Nikt przed tą Barcy nie rozłoży nóg ;)
24
Mam nieodparte wrażenie po wczoraj, że jakiś jad tej drużynie został z czasów przeszłości. Tak jak podchodzili mentalnie do sławnych rewanżów w LM tak wczoraj wyglądało to jakby ten mecz sam miał się wygrać bo to tylko Eintracht. Nie ma topowego przeciwnika to możemy na stojąco i będzie dobrze. No nie nie będzie. Tyle niechlujności, tak stateczna pomoc zwłaszcza w pierwszy połowie. Takiej Barcy nie chciałbym za często oglądać. Nawet pressing mi się nie podobał wczoraj po stracie piłki. Z drugiej strony rozumiem że każdego meczu nie da się zagrać jak z Realem. Oby rewanż był formalnościom.
0
Ale padake gramy. Oby lepiej po przerwie.
0
@Isso89 w telewizji
0
I samobój. Ale mecz haha
0
Ale dwie parady. Szok
0
Naciągany ten karny.
0
@TheNekro94 aha hahaha to męczące fakt
0
@TheNekro94 a co to za różnica jak podasz kartę
5
@Bulls1938 wydałbym tą kase na kolacje z kobieta
1
@ArcziArtt póki co Lipsk temu przeczy
0
@damianoli i postawione :)
0
@DaPidejpi oj dzieciaki dzieciaki
0
Atalanta. Ale brama wow
6
@DzizuSS nie dziel skóry na niedźwiedziu przez tym rewanżem
0
@Mr_Grucha tu pełna zgoda ;)
0
@Mr_Grucha dzieciaki to kogo masz na myśli ?
1
@xVENUMx myślałem że tylko teściowe to żmije i plują jadem
1
@LaRoja odpal sobie meczyki.pl
0
Szkoda że Benzema nie zagrał w klasyku. Bo już powracają gadki że z nim to....
7
Empiryczne, paradoksnalnie i para kselans.
0
@Zoker jak się okazuje jego odejście wyszło nam na dobre, jest drużyna, jest team spirit, piłkarze wszyscy biegają
0
@Vhaeraun Zaraz debiut one plusa. No ale cena...
17
Szanuje !
0
@Herato nie ma opcji mówili wczoraj w KS
1
On to niech zacznie w końcu biegać to się miejsce znajdzie.
1
Co on taka pazera. Jeszcze się nachapie sosu..
0
Fajna nutka. Nóżka chodzi
4
@BART97 to raczej miny czołgowe, nacisk ponad 5 ton żeby odpaliły
8
Przypominam że dziś Jastrzębski Zaksa. Półfinał LM