1

@YoungMan w ilu meczach tak się zaprezentował ?? 3-4 ;)

0

@michal26 poczytaj czym do Indii, wszystko jest w necie :)

2

@michal26 oj niestety nie padną, oni mają gdzie eksportować gaz

0

Kto żyje w Polsce ten się z Okęcia nie śmieje.

0

@LloretDeMar Zbyszko z Bogdańca

2

Ktos kto broni jeszcze Roberto jest szarlatanem.

1

@Mr8lack Nie. Ja zapierd...za miskę ryżu jak szef kazał.

1

@BulaKG dostał jakieś ??

0

@Transu96 jeszcze nie przedłużył ;) tak jeśli by nie przedłużył będzie przystępna

3

@SzkodniKuss póki co mnie też, ale chętnie zobaczę przyszły sezon w jego wykonaniu

1

@Transu96 César Azpilicueta

1

Franki tak Ci kibicowałem. Ale zagrać w sezonie parę męczy w formie top to za mało jak na wymagająca pomoc Barcelony. Time top Say goodbye.

0

Ale uderzył a raczej pyknal pile

0

Karny jak nic co tu się zastanawiac

1

@pato1234 już przedłużyli do 2024

0

@-barca4ever- skoda, mało awaryjne auto i bardzo oszczędne

1

Dom wszystkich. Wolska

0

@Jakub1513 nie napisałem że kolejki wiec po co urządzasz drame, opcja zawsze istnieje

0

@KrychaFCB no nie, lepiej przedłużyć z mniejszym wynagrodzeniem, w perspektywie mając sprzedaż, chcesz by nas łoił tak wysokim kontraktem do jego końca?? Myślenie nie boli ;)

4

Mentalnie poza naszym zasięgiem. Zasłużony mistrz.

0

@DonMatteo901 już spuściłeś z kija bo jedno zwycięstwo?

1

Kutfa. Tak gardziłem tym Francuzem. Tak drwiłem z wieku. Eh. Trzeba uszanować to kosmita LL.

0

O już was wyjśnil. Idziemy pić

1

Biedni ludzie. Tak była szansa na mistrza

0

Dobra świętować tam z rodzina. Tytuł był bez szans. Więc młodziki w młodym worem zapraszam do pornhuba

0

Tak tak ten w lustrze to niestety ja ja tak tak ten sam sam. Vamos Wielkanoc

0

Ronaldoooooo to jest buk

0

Ale bramkarz stoi przy krótkim słupku i mu wpada.

0

Szokujący jest ten spadek formy. Zobaczymy czy Xavi znajdzie przyczynę.

0

Dobrze ze jutro ekstraklasa gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?