derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YoungMan w ilu meczach tak się zaprezentował ?? 3-4 ;)
0
@michal26 poczytaj czym do Indii, wszystko jest w necie :)
2
@michal26 oj niestety nie padną, oni mają gdzie eksportować gaz
0
Kto żyje w Polsce ten się z Okęcia nie śmieje.
0
@LloretDeMar Zbyszko z Bogdańca
2
Ktos kto broni jeszcze Roberto jest szarlatanem.
1
@Mr8lack Nie. Ja zapierd...za miskę ryżu jak szef kazał.
1
@BulaKG dostał jakieś ??
0
@Transu96 jeszcze nie przedłużył ;) tak jeśli by nie przedłużył będzie przystępna
3
@SzkodniKuss póki co mnie też, ale chętnie zobaczę przyszły sezon w jego wykonaniu
1
@Transu96 César Azpilicueta
1
Franki tak Ci kibicowałem. Ale zagrać w sezonie parę męczy w formie top to za mało jak na wymagająca pomoc Barcelony. Time top Say goodbye.
0
Ale uderzył a raczej pyknal pile
0
Karny jak nic co tu się zastanawiac
1
@pato1234 już przedłużyli do 2024
0
@-barca4ever- skoda, mało awaryjne auto i bardzo oszczędne
1
Dom wszystkich. Wolska
0
@Jakub1513 nie napisałem że kolejki wiec po co urządzasz drame, opcja zawsze istnieje
0
@KrychaFCB no nie, lepiej przedłużyć z mniejszym wynagrodzeniem, w perspektywie mając sprzedaż, chcesz by nas łoił tak wysokim kontraktem do jego końca?? Myślenie nie boli ;)
4
Mentalnie poza naszym zasięgiem. Zasłużony mistrz.
0
@DonMatteo901 już spuściłeś z kija bo jedno zwycięstwo?
1
Kutfa. Tak gardziłem tym Francuzem. Tak drwiłem z wieku. Eh. Trzeba uszanować to kosmita LL.
0
O już was wyjśnil. Idziemy pić
1
Biedni ludzie. Tak była szansa na mistrza
0
Dobra świętować tam z rodzina. Tytuł był bez szans. Więc młodziki w młodym worem zapraszam do pornhuba
0
Tak tak ten w lustrze to niestety ja ja tak tak ten sam sam. Vamos Wielkanoc
0
Ronaldoooooo to jest buk
0
Ale bramkarz stoi przy krótkim słupku i mu wpada.
0
Szokujący jest ten spadek formy. Zobaczymy czy Xavi znajdzie przyczynę.
0
Dobrze ze jutro ekstraklasa gra.