derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobo25 tak jest ! Wiencej szacunku !
0
@JimMorrisonFCB Nie znasz się ;)
1
Pylonki na stacjach już ustawione pod dwucyfrową cenę paliw. Zabawa trwa ! Ale choć bomby nie spadają człowiekowi za kołnierz.
0
@LaRoja nie wchodzę. czyny społeczne to już raczej nie te czasy ;)
0
@LaRoja mogę, o jakich piniondzach rozmawiamy ?
0
@Miszak ja. Pytaj tu
0
@kamilkrycha czyli rozumiem że Ci którzy zarabiają lepiej już według Ciebie nie muszą ? :) ciekawa logika.
0
@Jakchcesz raczej nie chodzi o protest pojedynczej jednostki ;)
46
Zacnie podsumowane....
0
@gumaz Siema mordo. Bo dentysta kolega. Sam mi mówi tu będzie napierd....to Cię znieczulę.
0
@endriuuu2 oglądałem wcześniejsze mecze Argentyny i mam inne zdanie ;) nie mówię że jakoś słabo grał ale wczoraj TOP chłopak zagrał.
0
Dobry Boże patrząc jak gra Argentyna to oni nas zmiotą z planszy. Będzie można obstawiać ile razy wyjdziemy ze swojej połowy nie licząc długi lag. Swoją drogą dawno nie widziałem tak kapitalnej Argentyny. No i o dziwo Messiemu się chce :)
5
@Karzel to że mają nie znaczy że wszystkie są zdolne do działań
0
@Medium oglądam ogólnie HP po meczu
1
Stanowski to jednak pajac. Jak koleżka trenerem repki to ta liga chu.. ważna. W sumie mecze towarzyskie. W sumie nie chce mu się nawet oglądać.
0
Zamknął buzie hejterom LR
0
@bartekvisca graliśmy za czasów eliminacji Engela. Klepy szły aż miło.
0
Panowie kto transmituje Włochy Argentyna?
1
@Xavyol moim zdaniem nie
1
Wymiany jak w męskim tenisie
0
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM a co ma finał do tego?
0
@barcelonaLM nie, mało rozumiesz, życie czasem to reset gdzie można sobie pozwolić. Wracaj pod spódnice mamusi
0
@DaPidejpi było minęło, chcesz życ przeszłością włącz YouTube.. Dekiel? Być może Twój ojciec :)
0
@PepGuardiola1971 szok... Ciężko uwierzyć ale szacun jeśli to nie ustawka..
0
@barcelonaLM więc słabo żyjesz
5
@jordus100 jakie problemy skoro ktoś wygrywa LL i LM. Odetnij sobie net
2
@barcelonaLM a ty nigdy nie chlales?
1
@AdamaTraore serio rozje... Marterle?
4
Bardzo dobrze ze Real wygrał. Malolaci, fanboje Messiego i inni z dupy wciezci. Tak się ma jaja i mistrzowski kunszt. Może kiedyś podołamy temu wyzwaniu ale póki co jaja na twardo i milczymy. To nasze miejsce.