2

@Bobo25 tak jest ! Wiencej szacunku !

0

@JimMorrisonFCB Nie znasz się ;)

1

Pylonki na stacjach już ustawione pod dwucyfrową cenę paliw. Zabawa trwa ! Ale choć bomby nie spadają człowiekowi za kołnierz.

0

@LaRoja nie wchodzę. czyny społeczne to już raczej nie te czasy ;)

0

@LaRoja mogę, o jakich piniondzach rozmawiamy ?

0

@Miszak ja. Pytaj tu

0

@kamilkrycha czyli rozumiem że Ci którzy zarabiają lepiej już według Ciebie nie muszą ? :) ciekawa logika.

0

@Jakchcesz raczej nie chodzi o protest pojedynczej jednostki ;)

46

Zacnie podsumowane....


0

@gumaz Siema mordo. Bo dentysta kolega. Sam mi mówi tu będzie napierd....to Cię znieczulę.

0

@endriuuu2 oglądałem wcześniejsze mecze Argentyny i mam inne zdanie ;) nie mówię że jakoś słabo grał ale wczoraj TOP chłopak zagrał.

0

Dobry Boże patrząc jak gra Argentyna to oni nas zmiotą z planszy. Będzie można obstawiać ile razy wyjdziemy ze swojej połowy nie licząc długi lag. Swoją drogą dawno nie widziałem tak kapitalnej Argentyny. No i o dziwo Messiemu się chce :)

5

@Karzel to że mają nie znaczy że wszystkie są zdolne do działań

0

@Medium oglądam ogólnie HP po meczu

1

Stanowski to jednak pajac. Jak koleżka trenerem repki to ta liga chu.. ważna. W sumie mecze towarzyskie. W sumie nie chce mu się nawet oglądać.

0

Zamknął buzie hejterom LR

0

@bartekvisca graliśmy za czasów eliminacji Engela. Klepy szły aż miło.

0

Panowie kto transmituje Włochy Argentyna?

1

@Xavyol moim zdaniem nie

1

Wymiany jak w męskim tenisie

0

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM a co ma finał do tego?

0

@barcelonaLM nie, mało rozumiesz, życie czasem to reset gdzie można sobie pozwolić. Wracaj pod spódnice mamusi

0

@DaPidejpi było minęło, chcesz życ przeszłością włącz YouTube.. Dekiel? Być może Twój ojciec :)

0

@PepGuardiola1971 szok... Ciężko uwierzyć ale szacun jeśli to nie ustawka..

0

@barcelonaLM więc słabo żyjesz

5

@jordus100 jakie problemy skoro ktoś wygrywa LL i LM. Odetnij sobie net

2

@barcelonaLM a ty nigdy nie chlales?

1

@AdamaTraore serio rozje... Marterle?

4

Bardzo dobrze ze Real wygrał. Malolaci, fanboje Messiego i inni z dupy wciezci. Tak się ma jaja i mistrzowski kunszt. Może kiedyś podołamy temu wyzwaniu ale póki co jaja na twardo i milczymy. To nasze miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?