0

@Lisek ale przymusu wykupu nie ma?

0

Dest to wypożyczenie czy definitywny?

1

@Rust_Cohle masz rację, staruszek żeby było zdrobniale

3

@Janiama stary bez sensu taki zakup. I drewno

0

@Bocheno1 WP Znachor

0

Gdzieś te mordobicie leci w TV?

0

Świetna nasza grupa. Nie będzie nudy. Jestem mega zadowolony..

1

@Piernikowy Polsat Sport premium 1

10

@Kessie Zawsze oczy zaczynają mnie szczypać jak widzę takie obrazy.

4

@Panpiwkarz żadnej kawy

0

@msmsms wyspy kanaryjskie, Cypr, Malta

13

@kinioo to do psychologa się zapisz, terapia pomoże na ból

0

@Dzemix111 nie znajdzie nawet jak się napoci

1

@messi564 siedzi

2

Ale leszczy wybrali na przeciwnika.

5

Mimo że unikam procentów to dziś przechylę szklaneczkę że Robcia i obecną Barce. Niech to będzie w końcu sezon bez rozczarowań.

0

@klopx 57300 podają

4

Kutfa żeby te kapki mu wyszły. Robcio ogarnij tam

0

Ładnie Laporcio śpiewa

0

@Qlewer szkoda mi czasu serio na taką pustą dyskusję, ale jak chcesz możemy się pitami wymienić to zaspokoje Twoją ciekawość

1

@Bykunn całe szczęscie u mnie nad morzem od dziś już lżej a od jutra 18 stopni, choć chata będzie potrzebować trochę czasu

0

@Bykunn u mnie w nocy dziś 24, myślisz ile wywietrzysz jak chata nagrzana ?? :D

0

@Qlewer Oj misiu misiu, jestem panem swojego losu, swojego biura :) ale co może wiedzieć ktoś kto ma mleko pod nosem

1

@BoreekxD trzeba się było uczyć.

1

@LukaszFan a jak ty chcesz wietrzyć jak na dworze ponad 30 hyhy.

2

@10LionelMessi10 tanges, cotanges

0

@Hartge i takiego klienta tu szukałem. Jesteś najlepszy.

1

@Fabik87 nie kłam, nie ma takich

0

Sprzedam bmw f10. Ktoś może chętny?

0

Oby to nie jebł......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?