derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek ale przymusu wykupu nie ma?
0
Dest to wypożyczenie czy definitywny?
1
@Rust_Cohle masz rację, staruszek żeby było zdrobniale
3
@Janiama stary bez sensu taki zakup. I drewno
0
@Bocheno1 WP Znachor
0
Gdzieś te mordobicie leci w TV?
0
Świetna nasza grupa. Nie będzie nudy. Jestem mega zadowolony..
1
@Piernikowy Polsat Sport premium 1
10
@Kessie Zawsze oczy zaczynają mnie szczypać jak widzę takie obrazy.
4
@Panpiwkarz żadnej kawy
0
@msmsms wyspy kanaryjskie, Cypr, Malta
13
@kinioo to do psychologa się zapisz, terapia pomoże na ból
0
@Dzemix111 nie znajdzie nawet jak się napoci
1
@messi564 siedzi
2
Ale leszczy wybrali na przeciwnika.
5
Mimo że unikam procentów to dziś przechylę szklaneczkę że Robcia i obecną Barce. Niech to będzie w końcu sezon bez rozczarowań.
0
@klopx 57300 podają
4
Kutfa żeby te kapki mu wyszły. Robcio ogarnij tam
0
Ładnie Laporcio śpiewa
0
@Qlewer szkoda mi czasu serio na taką pustą dyskusję, ale jak chcesz możemy się pitami wymienić to zaspokoje Twoją ciekawość
1
@Bykunn całe szczęscie u mnie nad morzem od dziś już lżej a od jutra 18 stopni, choć chata będzie potrzebować trochę czasu
0
@Bykunn u mnie w nocy dziś 24, myślisz ile wywietrzysz jak chata nagrzana ?? :D
0
@Qlewer Oj misiu misiu, jestem panem swojego losu, swojego biura :) ale co może wiedzieć ktoś kto ma mleko pod nosem
1
@BoreekxD trzeba się było uczyć.
1
@LukaszFan a jak ty chcesz wietrzyć jak na dworze ponad 30 hyhy.
2
@10LionelMessi10 tanges, cotanges
0
@Hartge i takiego klienta tu szukałem. Jesteś najlepszy.
1
@Fabik87 nie kłam, nie ma takich
0
Sprzedam bmw f10. Ktoś może chętny?
0
Oby to nie jebł......