2

@Adamski69 było pięknie choć 3 kwarta była reanimacja przez kobite

1

@Mario96w kiedyś czarna zjeżdżalnia kończyła się skokiem do wody. Ale byłem tam 7 lat temu.

1

@Mario96w Tatarlandia na Słowacji

0

@KmN epaka, 4 kartony i 4 cale koła wysyłałem rozmiar 18

0

@betonito czasami lepiej mądrze milczeć niż pisac takie brednie

1

Ciekawe ile będzie wieszania psów gdy mecz nie pójdzie po naszej myśli. Apeluje o spokój :)

0

@catluck leci na polsat sport

1

@mkord z tego co czytałem wszystko w viaplay

0

@Michael24 dobrze rozumiesz

0

@arasz1819 polecam ziółka jakieś jak nie trzymasz ciśnienie w zwykłej odpowiedzi...

1

I co z tym Frankim. Wczoraj cienizna. Na tle takich Czechów myślałem że pokaże dlaczego został. Chyba najsłabszy na boisku.

1

@Emhyr bo mało znasz życie, kapewu

2

Nie pompujcie znów balonika z tym wynikem. Nigdy się chyba tego nie oduczycie.

0

Czyżby Francja za burtą? Masz niewygodny przeciwnik

0

@MesQueUnClub_87 nigdy elektryczna nie ogolisz się na zero

0

@kuz same też zjem ale ogólnie ta paprykę dodaję do każdej kanapki

8

Jak leszcza go objechał

0

@Vebrol przełącz na bilard

0

@tristan87 aaa no to wyjaśnione

1

Ale Ćwiąkala dziś dno w komentarzu. Zasypiam.

0

@MatBac1991 dawno się tak nie uśmiałem. Zgrywus z Ciebie

0

Zawsze lubiłem białe kreski...

0

@MatBac1991 widzę mamy asystenta Szawiego na LR

1

@Hosh co z tego jak LM nie zamiatają

2

Gavi ława i De dżong niech pokaże po co został

0

@KlonaZepan nie dziś

0

Dobre derby Mediolanu. Jak ostra zupka kuksu na kacu.

3

@BulaKG przepraszam :(

2

@cris2706 plus Polacy w kosza, plus formuła, jest i siatkówka ćwierćfinały. Mocny dzień sportowy.

1

@Kgorecki2500 a Auba gdzie polazł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?