derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adamski69 było pięknie choć 3 kwarta była reanimacja przez kobite
1
@Mario96w kiedyś czarna zjeżdżalnia kończyła się skokiem do wody. Ale byłem tam 7 lat temu.
1
@Mario96w Tatarlandia na Słowacji
0
@KmN epaka, 4 kartony i 4 cale koła wysyłałem rozmiar 18
0
@betonito czasami lepiej mądrze milczeć niż pisac takie brednie
1
Ciekawe ile będzie wieszania psów gdy mecz nie pójdzie po naszej myśli. Apeluje o spokój :)
0
@catluck leci na polsat sport
1
@mkord z tego co czytałem wszystko w viaplay
0
@Michael24 dobrze rozumiesz
0
@arasz1819 polecam ziółka jakieś jak nie trzymasz ciśnienie w zwykłej odpowiedzi...
1
I co z tym Frankim. Wczoraj cienizna. Na tle takich Czechów myślałem że pokaże dlaczego został. Chyba najsłabszy na boisku.
1
@Emhyr bo mało znasz życie, kapewu
2
Nie pompujcie znów balonika z tym wynikem. Nigdy się chyba tego nie oduczycie.
0
Czyżby Francja za burtą? Masz niewygodny przeciwnik
0
@MesQueUnClub_87 nigdy elektryczna nie ogolisz się na zero
0
@kuz same też zjem ale ogólnie ta paprykę dodaję do każdej kanapki
8
Jak leszcza go objechał
0
@Vebrol przełącz na bilard
0
@tristan87 aaa no to wyjaśnione
1
Ale Ćwiąkala dziś dno w komentarzu. Zasypiam.
0
@MatBac1991 dawno się tak nie uśmiałem. Zgrywus z Ciebie
0
Zawsze lubiłem białe kreski...
0
@MatBac1991 widzę mamy asystenta Szawiego na LR
1
@Hosh co z tego jak LM nie zamiatają
2
Gavi ława i De dżong niech pokaże po co został
0
@KlonaZepan nie dziś
0
Dobre derby Mediolanu. Jak ostra zupka kuksu na kacu.
3
@BulaKG przepraszam :(
2
@cris2706 plus Polacy w kosza, plus formuła, jest i siatkówka ćwierćfinały. Mocny dzień sportowy.
1
@Kgorecki2500 a Auba gdzie polazł?