2

@Krystian1588 i pewnie masz rację

35

Sam sobie poniekąd jest winny. Może i dobry grajek był w Ajaxie ale u nas nie pokazał nawet 50% tych możliwości.

7

@kuz potwierdzam, jeszcze mnie opluł na koniec

2

@insp1re to może jakieś lekarstwo choć bierz

0

@wawrzyn1 dla mnie przereklamowany taka sama nuda jak Malediwy czy Bali. Jeśli już dalekie kierunki to Kuba, Meksyk

13

@insp1re ja wiem że jest po 12 i można już procenty walić ale jak już pijesz to nie pisz bzdur ;)

1

@Odcinkowy takie samo miałem skojarzenie :D

10

0

@Azi ma kochanka

0

@Barca1922 Jest lepszy niż Ney. Uwierz.

6

@Deviler po to że najpierw robił to w ciszy, Jak nie pykło zrobił to głośno. Kapewu ?

4

Miał być obowiązkowy wykup. Nie pykło. Szkoda

1

Jest hejt park na KS po tym meczu?

0

Piękny mental mistrza Polski

0

@PawkoFCB nie ma

0

@WiernyKibic111 ale ty mi nie mów co mam robić, zajmij się swoim życiem typie

0

@WiernyKibic111 może się nudzisz i ciągle tu siedzisz, śledzisz, ja nie mam na to czasu. Jest więc 16 raz.

2

Barcelona poprosiła o usunięcie wizerunku Memphisa Depaya z niektórych materiałów promocyjnych na amerykańskie tournée. [@gerardromero]

0

@Tomasson81 to ja czekam żeby Multimedia się dogadała

0

@FCB_dimiC początek sierpnia trzeba brać pakiet, też mam nadzieje że cena zostanie bez zmian

0

Przemysław Pełka dołącza do ekipy Viaplay.pl, wszystko fajnie gdyby nie ta jakość :/

2

@Krystian1588 mój idol to po dziś Barkley. Chicago Phoenix to były kiedyś finały. Teraz to po pierdółka.

13

@Dojt największy może nie ale dość spory ;)

2

@taris nic nie zakładaj. Ta się wyrobi to wtedy nawiniesz nową.

0

@MesQueUnClub96 olej się zapalił.

3

@misiek12319 chleb to źle się kojarzy z Barceloną

3

Go go Max. Po swoje

0

Easy jet odwołała komuś lot? Zmieścili się w 10 dniach na oddanie kasy jak zapewnili?

7

Niesamowity fajter.

1

@Kgorecki2500 No to Multimedia daje pupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?