derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czesiu taktyka na ostatnie 10 minut i proszę.
2
Ktoś wie czy jest HP po meczu?
0
@Donnie_Darko póki co. Oceniać możemy po zakończeniu.
5
7 minuta i grono fachowców już w natarciu.
2
@michal26 gdzie Wolski pisze ze z tego incydentu ma być 5 artykuł uruchomiony?
4
@Katalończyk 99 radar z Rzeszowa tam nie sięga. Pasmo górskie. Dwa on nie włączony nawet jest. Trzy. Gdyby działał patrioty by sięgnęły to coś.
0
@PatrykBarca to raczej wejdzie
1
@SzymaVeB poszło
1
@PatrykBarca tysiak postawiony, a z kim grają ?
0
@Hubert102 nie wiem jakie masz opony, ja mam Dunlopa wintersport 5d na aucie z mocą 350 koni. Nic się z nimi nie dzieje. Kleją jak na początku
0
@Hubert102 ja już mam 5 sezon zimowe ale akurat tym autem w zimie to robię z 2 tys km. Bieznik jak nowy.
1
@Faro palę od 20 lat. Lubię to
0
@Tasde tylko na więcej miękkich zaoszczędzone. Tempa na nich też nie znamy Red Bula.
2
@KrwawiaceoczyVEB taaa a Korea to miała umiejętności
0
@Muszynianka gdzie korsarze można kupić?
0
@lucca87 Zakyntos a Majorka hahahahaha
0
@Medium Kubacki win
0
@lucca87 No widocznie muszę skoro jarasz się jedna zatoka na Zakyntos.
0
@lucca87 byłeś. Pojedź do Algavre w Portugalii to zobaczysz piękne miejsce albo choć na Majorkę
2
@Kessie przereklamowane Zakyntos
80
@Rastafarnianin godziny seniorów
0
@Cule1234 ja tam bym zrobił 4 kwarty po 45 minut. A coooo
0
@Kubavilla7 oczywiście że patrzymy ale tu żadnego progresu. Nawet małego. A tego chyba oczekiwać możemy na tle takiego przeciwnika.
0
@Benz jak amator
1
@FioletoweOczy obyś nie miał racji. Niemiec jeszcze się jakoś broni. Ale Ansu to tragedia.
2
Ansu na tle takiego przeciwnika miał coś pokazać. To pokazał że zostanie przykuty do ławy. Smutne
1
@Rust_Cohle Sporting poszło na grubo. Mecz o awans
2
Polsat Sport news. Leon i Semeniuk walczą o super puchar Włoch.
0
@AbelKabel szukam czegoś na 6 miesięcy, 200 tys. Niby getin czy jak on się teraz nazywa prosi żeby przed zakończeniem lokaty zadzwonić bo może coś zaoferują
0
@draxidox jaki procent daje pkobp i na jaki okres? Bo akurat kończy mi się lokata w innym banku