2

@marcin62 Sylwester przereklamowany. Normalny dzień.

0

@karci0 perfumesco, kupuje tam od lat

0

@ranger3120 oglądam właśnie, 18 minuta dupy nie urywa

0

Dzień dobry chłopie. Wstałeś już! Święta idą chłopie!

1

Cześć chłopie ! Wstałeś już ?

30

Jordi Alba na Instagramie:
▫️Jesteś najlepszy i właśnie tak powitała Cię Argentyna. Po tym wszystkim co dałeś piłce nożnej, nie ma drugiego, który zasługiwał na to tak, jak Ty, bracie.

To oni są braćmi ? szok ;)

1

@Saviola88 bułeczka czy kromka chleba, smarujemy metką łososiową, kroimy na to czosnek i na koniec ciut pieprzu

0

@El Madridista. Szanuje

2

@Kibic1998 tak jest szefie

0

Brawoooo Dawid. Jest gaz

0

Panowie zaraz Kubacki.

0

Brawoooo Piter. Pięknie

7

@Medium nie rycz, mundial raz na 4 lata. Liga się jeszcze najesz

0

0

@El Madridista. Śmiało :)

1

Nie wiem jak można stawiać na Maroko. Mentalnie wypruci. Dużo i tak już zrobili. Chorwacja doświadczeniem to na miękko.

0

@Rust_Cohle czyli mówisz że audi rs4 to czajnik? Bo tam 2 litry na turbinach.

2

@kinioo oszukasz, wyjmij baterie z zegarka

1

0

@kulek22 Marciniak wrzucił na fb że gwiżdże finał

0

Mbappe człowiek którego nie cierpię ale no kutfa to jest piłkarski kot. Zapowiada się kapitalny finał.

0

@Pitinho normalnie a jak na być. Mi tam lotto kto wygrał. Mówiłem tylko byś nie mówił hop

0

@Pitinho nie kozacz bo nie takich już drugie połowy wyjaśniały

1

Nawet my tak szybko nie przegrywaliśmy 2:0

0

@Rust_Cohle nie ;) Sporo poleciało, Ćwiąkała, Rokuszewski np i nawet stronę TVP sport zbanował.

0

@Rust_Cohle od dwóch dni TT tym żyje.

1

Chorwacja bierze to dziś :)

0

Tajm tu se gudbaj

0

@Mezocyklon87 zachodniopomorskie już zasypane. Jest pięknie

0

@Kamiloza91 Brazylia Francja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?