derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I znów każda akcja przez Leo ? To już chyba było z mizernym skutkiem.
0
No to beton Rakowa
0
@Maker0 nigdy tu reklam nie miałem
2
@ranger3120 jeszcze lepiej nic nie pić:)
2
Znachor na kino tv. Tak można zacząć dzień :)
5
Partia kanalarzy zawsze na straży!
2
@Zoker niecałe 2 tygodnie
3
@Bykunn
12
@ArterkHD trzymał w ręku portret Dawida. Płakał i pokazywał że on powinien być na jego miejscu.
23
Kurcze sam się wzruszyłem. Piekny gest Laniska.
2
@kuz dokładnie, takie bzdury że czytać się nie da
0
@Krzysztof1987 bardziej wypożyczalnie wchodzą w grę, ciężko o demówki rs ;)
1
@Chada a bo to wiadomo ile jeszcze człowiekowi zostało ;)
1
Jeździ ktoś audi Rs bądz choć S ? mam dylemat czy zmienić na tą wersję czy zostać przy bmw ?
0
@Emhyr nie widzę takiej opcji u siebie
1
@IronSanHybrid jutro idę
3
@LionelM95 tak jest
0
Dołożył Meksykaniec
1
@Zip Arsenal będzie meczycho tam
0
@QQL5 nie ma u ciebie opieki nocnej?
0
Oj Piter, dramacik
1
Brawo Real. Presja musi być na naszych obiboków
0
@VamoSBarca88 pisz choć poprawnie, Live był gościem
16
Że Leo takim czymś się trudni...szok
0
@Culers ponoć już nie trują. Kiedy miałeś te trucie?
0
@Joe_Pesci no Twoja opcja mi odpadła. Wyjścia nie mam
0
@Joe_Pesci kutfa u mnie facio, to co za jaja go łapać?
0
Pytanie. Ktoś miał ostatnio leczony ząb kanałowo? Wiem że teraz już zęba nie trują tylko znieczulenie i jazda. Boli? Czy te nowe znieczulenia taki wypas że komfort na fotelu.
2
@Sulimo nic, koteły tak potrafią ;)
3
Nasza Barca najlepsza w Polsce jest !