1

I znów każda akcja przez Leo ? To już chyba było z mizernym skutkiem.

0

No to beton Rakowa

0

@Maker0 nigdy tu reklam nie miałem

2

@ranger3120 jeszcze lepiej nic nie pić:)

2

Znachor na kino tv. Tak można zacząć dzień :)

5

Partia kanalarzy zawsze na straży!

2

@Zoker niecałe 2 tygodnie

3

@Bykunn

zerknij na TT Eurosportu jak masz. Pewnie będzie.

12

@ArterkHD trzymał w ręku portret Dawida. Płakał i pokazywał że on powinien być na jego miejscu.

23

Kurcze sam się wzruszyłem. Piekny gest Laniska.

2

@kuz dokładnie, takie bzdury że czytać się nie da

0

@Krzysztof1987 bardziej wypożyczalnie wchodzą w grę, ciężko o demówki rs ;)

1

@Chada a bo to wiadomo ile jeszcze człowiekowi zostało ;)

1

Jeździ ktoś audi Rs bądz choć S ? mam dylemat czy zmienić na tą wersję czy zostać przy bmw ?

0

@Emhyr nie widzę takiej opcji u siebie

1

@IronSanHybrid jutro idę

3

@LionelM95 tak jest

0

Dołożył Meksykaniec

1

@Zip Arsenal będzie meczycho tam

0

@QQL5 nie ma u ciebie opieki nocnej?

0

Oj Piter, dramacik

1

Brawo Real. Presja musi być na naszych obiboków

0

@VamoSBarca88 pisz choć poprawnie, Live był gościem

16

Że Leo takim czymś się trudni...szok


0

@Culers ponoć już nie trują. Kiedy miałeś te trucie?

0

@Joe_Pesci no Twoja opcja mi odpadła. Wyjścia nie mam

0

@Joe_Pesci kutfa u mnie facio, to co za jaja go łapać?

0

Pytanie. Ktoś miał ostatnio leczony ząb kanałowo? Wiem że teraz już zęba nie trują tylko znieczulenie i jazda. Boli? Czy te nowe znieczulenia taki wypas że komfort na fotelu.

2

@Sulimo nic, koteły tak potrafią ;)

3

Nasza Barca najlepsza w Polsce jest !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?